REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Zielony

10.09.2014 12:19

No i wysypał się worek z obietnicami przedwyborczymi.
cyt : Dopiero po pracach przygotowawczych poznamy termin realizacji.
jednak czytaj: Dopiero po wyborach poznamy termin realizacji.

# Radna Pisiura

10.09.2014 13:27

najpierw jest kolej na "nowe fajne projekty" - place zabaw. Szybki , widoczny efekt przedwyborczy , tanim kosztem

# ketonal

10.09.2014 13:42

Na Płudach lepiej zróbcie parking bo ludzie toną w błocie

REKLAMA

# beraaa

10.09.2014 14:28

Właśnie! Zróbcie parking w potrzebnym miejscu, przy stacji PKP Płudy! Tam jest to potrzebne!

# sorry

11.09.2014 10:39

rada dla p. Sylwii. Trzeba było dom zbudować jeszcze głębiej w lesie, najlepiej w połowie drogi do Marek i żądać drogi, chodika i ścieżki w obu kierunkach.
Nie rozumiem tych ludzi. Naprawdę. Postawili dom pod lasem, hen daleko od innych zabudowań i płaczą, że nie mają chodnika. Dla kogo ten chodnik ma niby powstać. Dla 20 osób? Cieszcie się, że macie drogę asfaltową, bo to i tak za dużo.

# Ze Zdziarskiej

11.09.2014 22:20

Zdziarska i Kąty to zapomniane ulice. Na Katach ruch jest tak wielki, ni można przejść a drugą stronę ulicy. Przystanki toną w ciemnosciach, bo oczywiscie nie ma latarni, chodników. Wszyscy maja nas w d...

REKLAMA

# Zielona

11.09.2014 22:24

Oprócz chodnika mam jeszcze jedno marzenie, żeby autobus zatrzymywał się na wysokości Verdiego :)

# m...

12.09.2014 08:39

przykro mi ze nie potraficie zrozumiec ludzi ktorzy walcza o polepszenie swojek sytuacji to chyba nic zlego zze staramy sie uzyskac cos dla siebie np chodnik w koncu my tez placimy podatki to dlaczego korzystac maja tylko inni to tak samo nasze pieniadze...

# geo

12.09.2014 09:31

#m...
a nam przykro, że wy nie rozumiecie, że budżet nie jest z gumy i zbudowanie wam chodnika gdzieś pod lasem, bo chcecie mieszkać daleko od cywilizacji ale ze wszystkimi przywilejami cywilizacji oznacza, że nie zbuduje się chodnika czy ulicy osobom, których jest dużo więcej i mieszkają bliżej cywilizacji, np. ul. Geodezyjnej i Geometrycznej.

REKLAMA

# odkryta

12.09.2014 11:20

"sorry" i "geo" to EGOIŚCI

# geo

12.09.2014 11:28

#odkryta napisał(a) 12.09.2014 11:20
"sorry" i "geo" to EGOIŚCI
Bo p. Sylwia i inne osoby ze Zdziarskiej nie myślą przede wszystkim o swoim interesie, prawda?

# odkryta

12.09.2014 12:05

Osoby ze Zdziarskiej myślą o poprawie i bezpieczeństwie.

REKLAMA

# geo

12.09.2014 12:43

a wszyscy inni od lat prosząc o chodniki, sygnalizację, przejścia dla pieszych, spowalniacze, fotoradary, przystanki, kanalizację, wodociągi myślą o... ???
Nie, uważam, że egoistami są właśnie mieszkańcy Zdziarskiej i okolic. To jest szczyt egoizmu. Kupić dom w lesie, śmiejąc się z mieszkańców bloków, a teraz domagając się pełnej miejskiej infrastruktury. Tak się nie da. Albo infrastruktura, albo łąki i las. Nie można zjeść ciastka i mieć ciastko. Ale rozumiem, że radni przed wyborami obiecają wszystko.

# geo

12.09.2014 12:53

Obiecanki radnego Roszaka z 2010 roku. Po 4 latach pracy w radzie dzielnicy.
http://roszak.eu/images/stories/mapa.jpg
Ronda żądnego nie zbudowano, sygnalizacji na głównych skrzyżowaniach nie zrobiono, Głębockiej nie poszerzono, szkoła na Głębockiej oddana z 2-letnim opóźnieniem. chodników i oświetlenia na Kątach Grodziskich nie ma, tramwaju nie ma, terenów rekreacyjnych na Ostródzkiej nie ma. Dalej wymieniać mi się nie chce. Czekamy na to 10 lat. Państwo Roszczeniowi ze Zdziarskiej też powinniście poczekać.

# odkryta

12.09.2014 13:31

Każdy ma prawo do poprawy swojej egzystencji niezależnie od swojego miejsca zamieszkania.
Niskie pobudki są tych ludzi, którzy w jakikolwiek sposób patrząc ze swojego punktu widzenia wyszydzają dążenia do poprawy egzystencji ludzi zamieszkałych w innym terenie.

REKLAMA

# Taltos2

12.09.2014 13:35

Do geo:
Głębockiej NIKT i NIC nie poszerzy, bo a - brak miejsca, b - niezgodne z planami zagospodarowania. Szeroka ma być równoległa TOG, więc nikt nie da pieniędzy na Głębocką, bo niegospodarność i prokurator. Zresztą, Głębocka to własność ZDM i radni z dzielnicy mogą jedynie pisać listy i monity, bo Głębocka to nie jest "zasięg" Białołęki.
PS. Głębocką będzie modernizować m.st. Warszawa po zrobieniu przez MPWiK kanalizacji, więc trochę się poprawi bezpieczeństwo, ale NIE PRZEPUSTOWOŚĆ tej ulicy.
PS. 2 Pisząc "roszczeniowi" o mieszkańcach Zdziarskiej nieświadomie dajesz argumenty przeciwnikom robienia czegokolwiek na Białołęce i innych dzielnicach peryferyjnych... Bo Twoich argumentów używają inni, gdy my domagamy się choćby tramwaju, nowej linii autobusowej czy szkół. A to bez sensu, bo miasto się cały czas rozwija, kiedyś Bemowo i Ursynów to było zad... bez żadnej infrastruktury, sklepów i komunikacji

# geo

12.09.2014 13:53

tak samo każdy ma prawo do krytyki czyichś żądań.
Zrozumiałbym roszczenia tych państwa, gdyby tam mieszkali od 100 lat, ale poza 4-5 starymi domami zbudowano w ostatnich kilku latach 20 nowych. I to wszystko. Przepraszam, czy ci ludzie nie widzieli, że tam nie ma chodnika, a do szkoły są 3 km??? Zastanowili się ci Państwo, ile dzielnica będzie musiała wydać PUBLICZNYCH pieniędzy, żeby zbudować jaśnie państwu chodnik, bo ci chcą mieszkać w głuszy? Metr kwadratowy gruntu 300 zł, metr kwadratowy chodnika z robocizną 200 zł. 500 zł za m2. 850 mb, czyli ok. 1.300 m2 chodnika. pi razy drzwi. 650.000 zł za sam chodnik. Co innego inwestycja dla 1000 osób, co innego dla 50. Robiąc dobrze 50, nie zrobi się dobrze 1000, bo budżet (miasta, dzielnicy - bez znaczenia) nie jest z gumy.To nie jest egoizm? To jest moje zdanie. Państwo mogą mieć inne.

# geo

12.09.2014 13:57

przepraszam, od Ruskowego jest 1,5 km, a od Kątów 2 km. Czyli wszystko przynajmniej razy dwa.

REKLAMA

# Z Zielonej

13.09.2014 07:54

Z tego co zrozumiałem to radna Borowska zabezpieczyła sobie dalsze fundusze na dopieszczenie Ruskowego Brodu. Odkąd jest radną ta ulica jest modernizowana co roku. Asfalt latarnie i chodniki pojawiły się też na Calineczki, która jest przy domu radnej - zaradnej. A teraz dalsze dopieszczanie Ruskowego. Po co mieszkańcom Zielonej Doliny chodnik w drugą stronę od przystanków na Kątach? To tędy chodzą po zmroku, bez poboczy, bez chodników, a z tego co tu napisane to chodnik w stronę Kątów to obiecanki cacanki.A przystanki na zakręcie Kątów i Zdziarskiej toną w ciemnościach. Ulica o tak wielkim natężeniu ruchu jak Kąty Grodziskie nie może się ani latarni, ani chodników. To to miejsce wymaga natychmiastowej modernizacji i jest dla mieszkańcow Zielonej ważniejsze.

# Sąsiad

13.09.2014 19:35

#Z Zielonej, dzięki za głos rozsądku.

# Warszawiak

15.09.2014 17:12

A mnie wydaje sie, że lepiej wybudować nowy szerszy most przy ulicy Zdziarskiej/Kąty Grodziskie. Wyprostować ulicę Kąty Grodziskie, czyli wybudować ulicę nad rz.Długą, wtedy i brzegi rzeczki zostałyby wzmocnione troche betonem trochę ziemią i nie byłoby ewentualnych podtopień na przyszłość. Tak wyprostować ulicę, aby za mostem wdłuż ulicy Zdziarskiej przecinały się ulicę pod kątem prostym, może nawet z małą wysepką po środku.
Ławiej wtedy "przegubowce" wprowadzic w trasę na Olesin (ul. Ruskowy Bród), ul. Kroczewska - a tamtedy (czyli wzdłuż ulicy Olesin powinna przebiegać w przyszłości Druga Linia Metra na Kobiałkę i Olesin.

REKLAMA

# Marcin

22.09.2014 19:11

Agnieszka działą już od długiego czasu. To dzięki jej akcjom i uporowi wybudowano most na kobiałce i teren rekreacyjny na Ruskowym Brodzie. Jest konsekwetna i uparta. Ja i moja rodzina na pewno na nią zagłosujemy

# stary kolejorz wąskotorowy

23.09.2014 01:31

#Warszawiak napisał(a) 15.09.2014 17:12
A mnie wydaje sie, że lepiej ... wyprostować ulicę, aby za mostem wdłuż ulicy Zdziarskiej przecinały się ulicę pod kątem prostym, może nawet z małą wysepką po środku.
Ławiej wtedy "przegubowce" wprowadzic w trasę na Olesin (ul. Ruskowy Bród), ul. Kroczewska - a tamtedy (czyli wzdłuż ulicy Olesin powinna przebiegać w przyszłości Druga Linia Metra na Kobiałkę i Olesin.

ZTM niechętny wprowadzać na wieś przegubowce.
to już lepiej reaktywować w tamte tereny kolejkę wąskotorową.

# cobra22

23.09.2014 10:46

O to to !
Niech teraz przewspaniały Tumasz złoży interpelację w sprawie ciuchci wąskotorówki.
Jazda ciuchcią wąskotorową na terenie Zdziarskiej, Kątów, Olesina itd. dostarczy podróznym niezapomnianych wrażeń moc.

REKLAMA

# cobra22

23.09.2014 23:23

frajerze nie jesteś cobrą 22, więc sp....laj !

# cobra22

30.09.2014 11:12

Bo to ja jestem prawdziwy cobra22 a nie ten który podszywa sie pode mnie.
Ten który sie podszywa to patałach kmiot nieokrzesany parówa buldwieć pospolity łysa pała w dresach z krótkimi nogawkami i jajcami na wierzchu.
To ja napisałem, ze wrócę po wakacjach i wróciłem a ten podszywacz fałszywy zaczoł pisac tydzień temu po mnie. Kmiocie plwocino starej kutwy wypindalaj z tego forum.

# cobra22

30.09.2014 19:24

parówa, ssij salami aż po same kule

# z Dąbrówki

01.10.2014 09:25

cobra&cobra to zaczyna być niesmaczne.
Zaloguj się i nie będziesz mieć problemu
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA