REKLAMA
REKLAMA

Zdrowie

13.05.2016 00:19 #Juliazdrowie
Jak wiadomo zdrowie jest bardzo ważne i warto wiedzieć jak najwięcej, by uniknąć kłopotów w przyszłości. Warto skorzystać z tej witryny, jest wiele ciekawych artykułów na temat zdrowia: http://www.wiedzanazdrowie.com.pl/
24.09.2016 15:23 M.Michalsky
Dbanie o zdrowie jest bardzo ważne, z pewnością sprawdzę kilka z tych artykułów.
26.12.2016 23:37 ewkaa
Zdrowie jest najważniejsze, także nie warto go bagatelizować. Ciekawym rozwiązaniem jest rewitalizator żywa woda, który sprawia, że woda jest zdrowsza, bogata w cenne jony sodu, potasu, wapnia i magnezu. Miastokobiet.eu to firma, która promuje profilaktykę zdrowotną.
27.01.2017 14:48 #malwika
Dobra dieta to podstawa, teraz o tym wiem bo zdarzało mi się jeść byle co i nabawiłam się zaparć, diety odchudzające też się do nich przyczyniły, dopiero kuracja dicopegiem 10g przyniosła efekty a teraz za to jem same zdrowe rzeczy i już mi nie dokuczają
06.02.2017 09:08 #wuwu
Też jestem zdania,że wiadomo zdrowie jest bardzo ważne i warto wiedzieć jak najwięcej, by uniknąć kłopotów w przyszłości, dlatego np. wart wiedzieć wiecej diagnosis.pl/jakie-sa-pierwsze -objawy-cukrzycy
Dzięki temu artykułowi nabędziecie wiedzy co powinno niepokoic?
06.02.2017 10:03 Hominika
Artykuły zawsze warto sprawdzić - dzięki!
24.02.2017 11:00 kobietkaa
Zdrowa i zbilansowana dieta to jedno a dobry lekarz to drugie. Męczyłam się długi z dużą nadwagą, wyniki badań były okej. Jednak okazało się, że mam problem z insuliną. Chodziłam do wielu lekarzy i żaden na to nie wpadł, dopiero w przychodni www.cmryska.pl Pani doktor zdiagnozowała problem i skierowała na dalsze leczenie diabetologa. Także portale o zdrowiu jasne są ważne, ale jak pojawia sie problem to zdecydowanie odradzam czytanie tylko artykułów a znalezienie dobrego specjalistę.
24.02.2017 11:27 monika85
też dziękuję ;)
09.03.2017 11:54 #Natalia84
dzięki wielkie za link, ciekawe artykuły :), chyba jak każdy też uważam że zdrowie jest bardzo ważne i należy o nie dbać, dużo czytałam o witaminie d i o jej wpływie na nasz organizm, od jesieni biorę vita d express, czyli suplement tej witaminy i czuję że coś w tym musi być bo przez cały ten okres nic mnie nie złapało :)
09.03.2017 15:28 Qazek
W aspekcie zdrowia nie trzeba być jakimś wielkim znawcą czy skończyć wielu kierunków żeby wiedzieć co jest odpowiednie dla człowieka żeby był zdrowy i nie musiał co chwila chodzić do lekarzy . Przede wszystkim trzeba w miarę zdrowo odżywiać się i nie jeść codziennie jakichś i tłustych rzeczy czy frytek itd . Warto też zrezygnować z alkoholu . Moim zdaniem można sobie pozwolić jeden raz w tygodniu na jakiś alkohol ale to też z umiarem . No i trzeba się jak najwięcej ruszać . Jeśli ktoś będzie cały dzień siedział przed telewizorem czy przed komputerem to prędzej czy później będzie miał kłopoty ze zdrowiem ponieważ nie zapewni odpowiedniej dawki organizmowi na świeżym powietrzu
20.03.2017 16:15 #rutka
Trzeba się przede wszystkim zdrowo odżywiać, mniej mięsa i wędlin a więcej warzyw i serów, teraz nie ma z wyborem problemu, nam smakuje najbardziej ser koryciński cena też jest ok, jak na taki ekologiczny i regionalny produkt
21.03.2017 12:19 #aneczka00
gadanie... trzeba patrzeć na skład produktów które jemy, dbać o swoją skórę w paradizzo, ruszać się więcej niż od biurka to ubikacji w biurze i będziecie zdrowi i szczęśliwi. Aaa i jeszcze polecam się dobrze wysypiać:)
21.05.2017 18:41 #sandrysa
To prawda jedzenie jest mega ważne, no i nie da się ukryć ograniczenie używek też by się przydało, ja przestałam palić zwykłe papierosy, kupiłam olejek konopny na Vapuj.pl , ten który nie ma działania psychoaktywnego a może leczyć różne dolegliwości i vapuję.
26.06.2017 20:07 #krevitz
o zdrowiu wiele ciekawych rzeczy dowiedziałam się z serwisu Adamed.Expert i szczerze polecam Wam w wolnej chwilii tam zagladnac. Promuja zdrowe zywienie, zdrowe nawyki oraz opisuja wiele dolegliwosci by ludzie mogli szybciej je diagnozowac i szybciej sie leczyc. Strony takie jak Adamed.Expert powinny byc czyms nagradzane zgadzacie sie? ;)

607/2454 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie