REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

zdrowie

09.05.2015 12:38 #Pacjentka
Jak leczyć haluksy bez operacji?
09.05.2015 18:32 #kupa kup
Proponuję bardziej istotny dla zdrowia temat - psie kupy na każdym kroku
09.05.2015 21:18 #pies Miki
rano i wieczorem psiarze lecą z panią i panem pieskiem do parku przy Strumykowej i tam powstaje góra kup a w słoneczne dni ze swoimi małymi pociechami spacerują po tych gownach. Dzieci bawią się na trawnikach rozkoszując się zasraną trawą - i to jest problem zdrowotny. Do pacjentki - nie chodż w 15 cm szpilkach a kośc to jedynie operacyjnie a jak chcesz to smaruj to miejsce maścią przepraszam za dosadność do zasr....śmierci.
24.09.2016 15:24 M.Michalsky
Jedyną znaną mi formą leczenia haluksów są specjalne wkładki ortopedyczne.
27.01.2017 17:19 gruppa
nie wiem czy są jakieś metody leczenia haluksow nieoperacyjne. jeśli jest mała deformacja to może? ale to tylko lekarz moze stwierdzić. mi haluksa na prawej stopie, z ktorym chodziłam 3 lata, robil doktor z poradni chorób stopy. Zabieg krotki, nic nie bolalo, lekarze w porządku. Nawet w gipsie nie musiałam chodzić, wystarczyło specjalne obuwie a co najwazniejsze to ból całkowicie zniknął
13.09.2017 15:22 Lucjana
Ta, a po zabiegu przez jakiś czas trzeba uważać, boli przy chodzeniu. I jest ryzyko, że haluksy wrócą. Więc przez zabieg nie pozbędziesz się ich na zawszę. Do tego jeszcze niestety zostaje blizna, którą widać i można się pożegnać z sandałkami. Jak się tylko zauważy problem to należy zacząć nosić wkładki. Z resztą poczytaj o nich. Na pewno na jakiś stronach medycznych coś znajdziesz. Może znajdziesz jakiś artykuł na http://www.medycznyserwis.pl/ ale gwarancji nie daję. Aż tak dokładnie to ja się nie wczytywałam w tą stronę.
18.09.2017 10:31 Skolias
Dokładnie, po kazdym zabiegu trzeba uważać.
___
Zapraszamy do odwiedzenia strony z randkami: Randki UK
19.09.2017 09:56 Olaaa90
Aktywność fizyczna jest gwarantem dobrego zdrowia. Polecam zajrzeć tutaj: lepszytrener.pl/trening-personalny

To największa baza trenerów i instruktorów w Polsce - i to z każdej dyscypliny sportowej :)
20.09.2017 10:28 Mars40
.
wpis modyfikowany 1 raz, 22.09.2017 09:32 

6/6374 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam samochód
 Skup aut japońskich koreańskich niemieckich 1987 do 2016 Auta firmowe i prywatne z terenu całego kraju Osobowe,dostawcze,ciężarowe,vany,pickupy itd. HYUNDAI H100,Kia PREGIO i inne Mercedes 190,Sprinter,Kaczor i inne dostawcze i ciężarowe Toyota Corolla,Avensis,Hiace,Hilux,Rav4,Land-Cruiser,Carina,Camry,Dyna,Yaris,Verso i inne Mazda e2200,e2000 Nissan Urvan,Navara Mitsubishi L200,l300,canter OGŁOSZENIE ZAWSZE AKTUALNE,ZAPISZ NUMER TELEFONU !! 603-411-333 Auta w każdym stanie Zapewniamy wszystkie dokumenty do wyrejestrowania auta !!! Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h Proszę o telefon lub SMS oddzwonimy 60-34-11-333 Zapraszamy

Nieruchomości
 Kupię działkę rekreacyjną Kontakt 517502274

Nauka
 Francuski mini-grupy Tarchomin Kameralna szkoła językowa na Tarchominie - Białołęce zaprasza na zajęcia z francuskiego w mini- grupach. Zajęcia dla: * dorosłych; * młodzieży; * dzieci. Pracujemy w mini-grupach, w ofercie także posiadamy zajęcia indywidualne PRESTIGE - szyte na miarę. To, co nas wyróżnia to kameralne grupy i duża efektywność zajęć. Zapraszamy do nauki z nami! Cherry School Tarchomin www.cherryschool.pl

Usługi transportowe
 Firma IBATUR oferuje ekspresowe połączenia na trasie Białystok (i okolice: Łomża,Zambrów,Ostrów Mazowiecka,Warszawa,Poznań) /Holandia/Belgia. Autokary klasy LUX: klimatyzacja,wifi,WC,DVD,coffe bar,przyciemniane i dźwiękoszczelne szyby. Wyjazdy z Polski w piątek, wyjazdy z Belgii/Holandii w niedzielę. BE: 0487605105 Infolinia: 795404404

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie