REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# bielanka

15.09.2016 09:28

domy jednorodzinne - od zawsze "w cenie" mimo braku miejsc parkingowych, natomiast te wielorodzinne (np. na zdjęciu) w znacznej części zaniedbane, a szkoda.

# Księżycowy

15.09.2016 11:13

To są najpiękniejsze klimaty na Bielanach, a ceny domów (nie mówię o kamienicach) są jedne z najdroższych w Warszawie a ,,tanie " to były w latach 20/30 uw, podobnie jak zresztą Boernerowo, Jelonki itp. I jeszcze mała uwaga : w pobliżu nie przebiego i nie będzie przebiegała żadna duża arteria komunikacyjna (chyba, że ,,przebiją" Dewaitis do Wisłostrady), także jest bardzo cicho w okolicy
o co w Warszawie jest coraz trudniej.

# Zd. Robotniczy

20.09.2016 14:47

Ach, te klimatyczne ceny domów...

REKLAMA

# tezeusz

28.09.2016 20:21

Moim zdaniem to piękna enklawa w stolicy i szkoda, że trochę podupadła. Mieszkałem przy ulicy Przybyszewskiego i "od zawsze" mi się te domy podobały. Nie mówiąc już o Placu Konfederacji, który miał jakiś specyficzny klimat. Może to sentyment, bo mieszkałem tam przez pierwsze 16 lat swojego życia, ale i teraz jak jestem w okolicy, chętnie sobie spaceruję tymi ulicami.

# wnuczek

22.11.2016 09:50

Pamiętam z opowieści rodzinnych, że jednym z budowniczych osiedla był mój dziadek Antoni Siemiński, który podczas okupacji w mieszkaniu na ul.Przybyszewskiego ukrywał dzieci żydowskie a tata Siemiński Stanisław "Koper" walczył w Powstaniu Warszawskiem.
Obaj są pochowani na cmentarzu Wawrzyszewskim

# sandacz

22.11.2016 14:15

w czasie Powstania Warszawskiego walczyło tez tam zgrupowanie Żubr AK. Poległ tam wynosząc spod ostrzału rannego kolegę moja ciotka, Irena Karczmarczyk ps. Małgosia. Do tzw. wyzwolenia była pochowana wraz ze swoim dowódcą przy ul Lipińskiej

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break