REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

08.07.2016 11:16 #gość
Obecnie problem z włączeniami prądu dotyczy Kątów Grodziskich! Zarządzie Dzielnicy widzicie problem?
09.07.2016 01:07 #KG115
To nie dotyczy obecnie, to trwa już kilkanaście lat! Wszędzie coś poprawiają, ulepszają, a u nas codziennie nie ma pradu choć na chwilę. I nie potrzeba burzy, wiatru, bo jak już jest ta burza, to wiadomo, że prądu ńie będzie kilka lub kilkanaście godzin.
09.07.2016 10:15 #gość
i co RWE na Wasze zgłoszenia?

moze zwróćcie sie do któregoś radnego by złożył interpelacje, ktora zostanie w imieniu zarzadu dzielnicy przekazana do RWE. Moze pomoże. Próbowaliście tego?
09.07.2016 11:04 #MarekX
Prawda jest taka, że 90% mieszkańcow ta sytuacja jest obojętna. Nie utożsamiają się z miejscem zamieszkania, przyjezdżają tu spać. Dziwi trochę, jak można żyć bez pradu, no ale widać - można. Myślę, że większość przeprowadzilaby się gdzieś indziej, ale za dom tutaj moźna kupić 3 pokoje w lepszej dzielnicy. Trudno tu wyjść z domu, bo jest to niebezpieczne, więc życie ogranicz się do własnego osiedla. Można zwrócić się do fadnych, ale mieszkancy już tyle razy zwracali się z prośbą onzajęcie się Kątami, ze chyba przestali wierzyć w ich skuteczność, a na kolejną zbiórkę podpisów nie mają ochoty.
09.07.2016 11:16 #gość
nawet nie podpisy, tylko zwykła interpelacja radnego by zbadano temat i zwrócono uwagę na problem. Mieszkam nieopodal i nic o tym nie wiedziałaem, zakladam,że radni i zarzad dzielnicy też mogą nie wiedzieć
11.07.2016 09:33 #Lew II
u nas to ciekawe rzeczy się dzieją: jak nie brak ciśnienia wody, to wyłączenia prądu.
a to wszystko w XXI wieku... #gość ma racje, zgłoście się do jakiegoś radnego (pomińcie koalicje - u nich to z automatu się nie da) by interpelacje napisał i zwrócił uwagę na problem, bo ja też nic nie słyszałem o tych wyłączeniach.
11.07.2016 17:45 #Kąty
Nie z koalicji - to do kogo?
11.07.2016 18:20 #Lewandów
Radni
Ze strony dzielnicy:
1. Cieszkowski Piotr
2. Gajewska Ewa
3. Gozdek Piotr
4. Klimiuk Wiktor
5. Korowaj Marcin
6. Olszewska Mariola
7. Oracz Piotr
8. Ostrowski Dariusz
9. Rabiczko Joanna
10. Suska Zofia
11. Tumasz Wojciech

a z Wschodniej Białołęki z tego co wiem jest: Gozdek Piotr, Olszewska Mariola, Rabiczko Joanna, wiec polecam te nazwiska. zaczep na fb, napisz do nich wiadomości.
11.07.2016 19:49 #K%u0105ty
#Lewandów napisał(a) 11.07.2016 18:20

Radni
Ze strony dzielnicy:
1. Cieszkowski Piotr
2. Gajewska Ewa
3. Gozdek Piotr
4. Klimiuk Wiktor
5. Korowaj Marcin
6. Olszewska Mariola
7. Oracz Piotr
8. Ostrowski Dariusz
9. Rabiczko Joanna
10. Suska Zofia
11. Tumasz Wojciech

a z Wschodniej Białołęki z tego co wiem jest: Gozdek Piotr, Olszewska Mariola, Rabiczko Joanna, wiec polecam te nazwiska. zaczep na fb, napisz do nich wiadomości.
Dzięki
12.07.2016 09:07 #Lew II
świetne wskazanie :)

#Lewandów napisał(a) 11.07.2016 18:20

daj znać jak się sprawa ma i powodzenia!

#Kąty napisał(a) 11.07.2016 17:45

Nie z koalicji - to do kogo?
15.07.2016 15:22 #gość
DZIĘKUJEMY!!!

P. Olszewska dziękujemy!!!
15.07.2016 20:03 #Lewandów
Błyskawicznie :)

Czekam na odpowiedź, ciekawe co jest przyczyną tych wyłączeń.
30.08.2016 12:24 #gość
RWE ma problem z odpowiedzią na interpelacje?

ale czy oczy mnie nie mylą? na Brzezińskiej zaraz się wezmą za wymianę i demontaż sieci elektroenergetycznej.

Koalicyjne - to się nazywa priorytet!
30.08.2016 18:37 #Z ulicyS
Bo w ZB już taka świecka tradycja, ze remontuje się to co przed chwilą bylo wyremontowane. Dlatego nic nie robi się na innych ulicach, bo są 2-3 priorytetem od zawsze. Tak z 10 lat obserwuję niekończące się remonty tych samych ulic, aż sami ich mieszkancy są zdumieni. Patrz Ruskowy
04.09.2016 22:48 #Basia
I znów byle burza i Białołęka wschodnia i Marki bez prądu . Trzeba wystapić o odszkodowanie, bo mam już dość napraw akumulatorów od alarmu, lodowek i innych sprzetów. Kto mógłby się tym zająć?
05.09.2016 20:54 #ehh
RWE nie odpowoada na interpelację radnej... udają że problemu nie ma?
05.04.2017 12:50 Lucjana
Zawsze można zainwestować w swój prąd. Niektórzy zakładają własne agregaty, a inni inwestują w OZE. Zakładając takie przykładowe panele z http://daa.pl/t4w można nie tylko oszczędzić pieniądze ale także mieć zapewnione stałe dostawy prądu, bo przecież samemu się ten prąd wytwarza. Zastanówcie się czy to by nie było jakieś rozwiązanie.

164/6407 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Pożyczka pozabankowa bez zastawu i bez zaświadczeń. Nie wymagamy żadnych dokumentów. Aby otrzymać u nas pożyczkę wystarczy komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu: www.get-money.pl/chwilowki

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

Fauna i flora
 Rodowodowe SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 7.10.2017r. po rodzicach polujących (ojciec m.in. Champion Pracy i Champion Polski) - gotowe do odbioru od 1.12.2017r. bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz lub zapewniamy dowóz i odbiór w Warszawie. Kontakt tel. 507 043 472 lub (23) 69 61 353. Więcej info na http://www.parkwelski.vanti.pl Zapraszamy.

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie