REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# księgowy

07.02.2014 14:18

p.Gruza , moze coś na temat kosztów ? Kochamy zieleń , dlatego interesujace byloby ile drzewk więcej możnaby zasadzic za koszt tabliczek z nazwiskiem.

# Gregor

10.02.2014 22:13

Szanowny Panie Księgowy
Chyba rzeczywiście księgowy.Czy najważniejsze są pieniądze? A co z zaangażowaniem mieszkańców Bemowa w sadzenie drzew? Co z sentymentami i tradycjami? Co z utożsamieniem się z Bemowem? Myślę, że 20 tysięcy osób w naszej dzielnicy, to osoby które nie będą łamały gałęzi, niszczyły trawników i krzewów.Z całą pewnością będą zwracały uwagę na pielęgnację nie tylko swojego drzewka.
P.S."Piniondze to nie wszystko, a wszystko bez pinendzy to ch..."

# księgowy

17.02.2014 14:56

Zaangażowanie i troska o zieleń za tabliczkę z drewna/stali/tworzyw sztucznych + farba ? Gregor , chyba żartujesz , ja tylko chciałem wiedzieć ile kosztuje 1 tabliczka a ile 1 sadzonka , bo moze bez tabliczek starczyłoby sadzonek dla 25 albo moze nawet 45 tysięcy obywateli. W końcu to z naszych podatków piniondze...

REKLAMA

# Rob

26.03.2014 10:25

Czy już cos wiadomo o wyłonionych osobach? Wysłałem zgłoszenie wieki temu i zero odzewu, mam nadzieje, że efekt będzie z tego a nie tylko cisza i wpisanie do jakiejś "tajemniczej" bazy danych.

# Jan

02.04.2014 12:38

No właśnie, kiedy poznamy wyłonionych i dowiemy się czegoś więcej?

# bemowianka

30.05.2014 15:30

Jakby nie było już prawie czerwiec. Kiedy dojdą do skutku te nasadzenia? Chyba jesienią, bo latem drzew się raczej nie sadzi, tzn. można tylko prawdopodobieństwo nieprzyjęcia/ uschnięcia jest znacznie większe. Mam nadzieje, że dzielnica nie wpadnie na taki kuriozalny pomysł. Te drzewka mają być dla nas a nie dla PR

REKLAMA

# Jan

04.06.2014 08:14

Coś nie wierze w powodzenie tego pomysłu traktując go jako kolejne gruszki na wierzbie byłych już działaczy (ubolewam bo była to akurat w przeciwieństwie do większości dreamer'ów z Ratusza inicjatywa słuszna i potrzeba). Może zamiast obecnie dumać nad papierem gadzinówki Echa to nowa Ekipa powróciłaby do tej akcji?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA