REKLAMA
REKLAMA

Zarządzanie projektami

19.05.2017 13:08 krystian
Witam, czy ktoś z was może mi polecić jakiś program do zarządzania projektami? Posiadam własną działalność i potrzebuję go do wyznaczania osobą ich zadań i kontroli ich prac nad tymi zadaniami. Idealnie byłoby gdy jeszcze z jego pomocą można było planować budżet i jakby generował wykres Gantta.
26.05.2017 14:03 #ramanoa
Myślę, że ja mogę Tobie polecić http://pmcompass.pl/. Również prowadzę własną działalność. Wykorzystuję ten program do zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania projektami. Możesz w nim wyznaczać kto jakie ma zadania, jaki ma na nie czas, sprawdzać postępy tych prac i dużo innych rzeczy (ma wszystkie funkcje o których piszesz). Zresztą sprawdź sam, bo możesz go sobie wypróbować przez miesiąc za darmo ;)
08.08.2017 14:29 #Karrolina
Witam. Ja szczerze polecam system TM Project. Pozwala on łatwo rozdzielać pracę między pracowników i kontrolować postępy, ale też łatwo rozliczać swoich ludzi z wykonanej pracy. Pracownicy mają dostęp do swoich zadań zarówno na hali produkcyjnej, jak i przez stronę WWW. System daje również kontrolę nad budżetami, umożliwiając przypisywanie kosztów ze względu na ich typy. Dzięki symulacji obciążeń pracowników i maszyn łatwo zadecydować czy i który kontrakt wybrać, aby "mieć kim pracować". Myślę że dla Twoich potrzeb sprawdzi się idealnie. Sprawdź sam na stronie tmproject.pl :)
28.08.2017 15:33 pawel32
Dzień dobry,
sam korzystam z http://pmcompass.com/ od ponad 2 lat i jestem zadowolony. Wcześniej korzystałem z wielu narzędzi, m.in. z basecampa. Jeżeli jeszcze się wahasz co wybrać, zdecyduj się na wersję testową (30 dni). Compass jest aplikacją dostępną online, do tego prostą w obsłudze. Nie wiem iloma osobami zarządzasz. W mojej firmie jest to około 15 osób i nie mam zastrzeżeń.
Pozdrawiam
29.08.2017 08:54 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

757/2682 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 A A Komputery Serwis Dojazd 0zł 504-617-837

Finanse
 01. A. +++ Kredyt gotówkowy 50 tys. zł 3x0 - niska miesięczna rata. Kontakt: http://www.get-money.pl/kredyty-gotowkowe

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wynajme miejsce na motocykl w garazu Wroclawska 21 tel. 22-638-69-39

Nieruchomości
 Kupię działkę budowlaną 1000-2000 m2 519-610-400

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie