REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


05.06.2012 20:58 #Wanda Pradzioch
Jestem z Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów, ta wiadomość zwaliła mnie z nóg, nie mogłam usłyszeć lepszej informacji. Z Koczorowską i z poprzednikiem walczę od lat o mieszkanie (z reprywatyzacji) uważam, że w zasobach lokalowych była i jest korupcja. Zarząd to zbyt mało, powinni wywalić pracowników z lokalówki, tam dla odmiany panoszą się od kilkunastu lat.
Wanda Pradzioch
05.06.2012 21:38 #jonasz
źle się dzieje w "państwie duńskim", ale i w wawerskiej PO, jeśli sami platformersi przyłożyli do tego swoje dłonie:). Chociaż czy powieje wiatr od morza. Bo niby kto miałby dalej dzierżyć ster?
05.06.2012 21:42 #Mariola
Mnie też zwaliło z nóg! Dlaczego odwołuje się ludzi którzy zmieniają nasza dzielnice na lepszą. Kogo to tak bolało, ze dzieje się dobrze? Taka polityka pisu, nie współpracować tylko mącić i niszczyć. Żenada, ciekawe tylko co dalej...
05.06.2012 21:52 #mieszkaniecwawra
Szczepańskiego jeszcze nie odwołali.Na razie jest wniosek o Jego odwołanie.
Do Mariola:
"dzieje się dobrze?"Ciekawe gdzie , na pewno nie w Wawrze.
05.06.2012 22:11 #Mariola
W Wawrze, w Wawrze. Powstało dużo inwestycji ale być może sa zbyt małe dla niektórych by je zauważyć. Polecam zatem wycieczkę do przychodni przy ul Strusia, do byłego szpitala kolejowego w Międzylesiu, na pływalnię i plac zabaw w Aninie, na ścieżki rowerowe wzdłuż Patriotów, na parkingi przy torach w aninie i wawrze, parking i skwer w falenicy na przeciwko fali... Jeszcze wiele można by wymieniać. Jeśli to jest mało to proszę wybaczyć.
REKLAMA
05.06.2012 22:24 #mieszkaniecwawra
#Mariola napisał(a) 05.06.2012 22:11

W Wawrze, w Wawrze. Powstało dużo inwestycji ale być może sa zbyt małe dla niektórych by je zauważyć. Polecam zatem wycieczkę do przychodni przy ul Strusia, do byłego szpitala kolejowego w Międzylesiu, na pływalnię i plac zabaw w Aninie, na ścieżki rowerowe wzdłuż Patriotów, na parkingi przy torach w aninie i wawrze, parking i skwer w falenicy na przeciwko fali... Jeszcze wiele można by wymieniać. Jeśli to jest mało to proszę wybaczyć.
O ile się orientuję, to przychodnia na Strusia powstała dzięki staraniom Pani Dyrektor Kąkol i udziale Biura Polityki Zdrowotnej m.st. Warszawy.
Szpital Kolejowy - jego organem założycielskim jest Samorząd Województwa Mazowieckiego -ze strony szpitala:"Dzięki wyjątkowo ofiarnej pracy i kwalifikacjom całego personelu, dzięki programom koordynowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz doskonałemu wyposażeniu w aparaturę medyczną Szpital jest nadal jednym z wiodących zakładów opieki zdrowotnej na mazowieckim rynku usług medycznych"
Pływalnia i plac zabawa w Aninie- wybudowano i otworzona za poprzedniej kadencji Zarządu Dzielnicy.
Parkingi P&R w Aninie i Wawrze- to inwestycje Zarządu Transportu Miejskiego.
zostaje więc jedna - podkreślam jedna- ścieżka rowerowa- wzdłuż ul. Wydawniczej - a nie ul. Patriotów.
I jeszcze parking w Falenicy- tu się zgodzę to sukces odchodzącej ekipy- chociaż projekt zrobiono za poprzedniego Zarządu.
Mimo wszystko wybaczam:)
05.06.2012 22:33 Krzysiek_S
Stosunkiem 11:10 odwołano zarząd , jeden głos nie ważny , jednego radnego nie było.
Pana Przewodniczącego faktycznie jeszcze nie odwołano.
Były jakieś zastrzeżenia prawne co do uchwały dotyczącej zarządu, więc nie wiadomo czy to będzie ważne.
Krzysiek
05.06.2012 23:39 #Adrian
Witam
Ale wszystko to co wymieniasz to nie jest zasługa tego zarządu tylko poprzednich. Inwestycje planuje się z wyprzedzeniem!!!

A aktualny zarząd do najbardziej kompetentnych nie nalezał.
06.06.2012 08:01 #ja-ja
Mariolu, na taką wycieczkę to trzeba chyba dobrym autem terenowym się wybrać, bo przeciętna osobówka na pierwszej lepszej drodze w dzielnicy może sobie urwać tłumik albo nawet zawieszenie, a pływalnia w Aninie chyba powodem do dumy nie jest, przychodnia przy Strusiej - brawa dla pani dyrektor a nie burmistrza...
06.06.2012 08:20 #RadośćWielka
mam nadzieje , ze ta uchwała przejdzie i HGW niczego nie bedzie kombinować.
Pozdrowienia dla odwaznych radnych!
06.06.2012 08:37 #jam
dla przypomnienia wszystkie inwestycje o których piszesz zostały zapoczątkowane a część z nich wykonana przez Gójskiego a nie przez obecny zarząd...
06.06.2012 09:23 #jonasz
Rzecz jasna, że mój skromy komentarz był zabarwiony sarkazmem, bo wszyscy piszący ...mają rację. I ci mieszkajacy w "starym" Aninie ( że taki "rozmach" inwestycyjny), i ci tonący w błocie, pozbawiani prądu, czekajacy dziesiatkami lat na chodnik. Stosunek 11;10 pokazuje, że przewaga jest minimalna, co może oznaczać, że za 30 dni ( jesli prawnicy p. Hani nie znajdą uchybień w odwołaniu) kandydatury tych samych osób znajdą się na "wokandzie", bo Wawer zna takie przypadki ( historia p. Andrzeja). A swoją drogą kadencja biegła leniwie i komu to przeszkadzało:)?
06.06.2012 10:10 #Kościesza
Tak, jak już wielokrotnie pisałem Wawer ze swymi problemami potrzebuje do zarządzania Herosów (przez duże H). Ci z dużymi aspiracjami a mniejszymi umiejętnościami polegną tu jak 13 DP w 39 r. A jescze dorzucę jedną rzecz:
tak się dzieje często, jak zapomina się o komunikacji z wybranymi i wyborcami. Rzecznik (?) wawerski raczej sprawie się korzystnie nie przyczynia.
06.06.2012 10:13 #PiotrekPiotr
Słabo.Ja nie narzekałem na ten zarząd, krótko był ale faktycznie jego działania dało się zauważyć. Przynajmniej w mojej okolicy. Pani Mariola może trochę się za bardzo rozmarzyła ale faktem jest, że te inwestycje działy się (nie za ich inicjatywą) ale przy ich udziale. Nie mówmy o wielkich rzeczach bo to nie ma na co liczyć, ani przy tym ani przy innym zarządzie. Swoją drogą bardzo ciekawi mnie kogo teraz wybiorą? I czy odwołają Szczepańskiego? Szczepański dostał najwięcej głosów w wyborach w Wawrze, Zaboklicki był drugi a zaraz za nim Godusławski. Ludzie chcieli ich mieć i myśle, że chcą dalej... przynajmniej Ci którzy na nich głosowali a jest to pokaźna liczba.
06.06.2012 11:14 #TakBywa
Że Koczorowska poleciała to dobrze, ona nawet nie jest z Wawra ale reszta powinna zostać!
REKLAMA
06.06.2012 13:06 #olaf
Nowe oblicze Szpitala kolejowego w Międzylesiu to akurat zasługa Marszałka Województwa a nie dzielnicy. Trzeba wiedzieć co komu podlega a dopiero pisać.
06.06.2012 13:07 #olaf
I bardzo dobrze. Dosyć rządów platfusów w Wawrze. Koniec zaścianka stolicy.
06.06.2012 14:32 #TakBywa
Tak, teraz kolej na rządy pisowczykow, może w ramach inwestycji postawią nam jakiś pomnik poległym w "zamachu"
06.06.2012 17:06 #wawerczyk
a ja dziekuje radnym PO ,ze sprzeciwili sie zlu jakie panoszylo sie w Wawrze szczegolnie ze strony P.Zaboklickiego i Goduslawskiego
06.06.2012 17:16 #wawerczyk
Pani Mariolu. Wawer nie jest tylko w tych miejscach ktore Pani wymienila i dzialalnosc Zarzadu nie polega na wydaniu pieniedzy na inwestycjue ale jest jeszcze mnostwo innych dzialow /nie to zloto co sie swieci/ a podobno basen po wybudowaniu byl juz remontowany
06.06.2012 20:59 #Wawerczyk
Do Mariola
Dobrze to ci się tylko wydaje.
Przychodnia i szpital to placówki specjalistyczne, więc finansowanie należy do zadań samorządu województwa, zaś kwestie basenu w Aninie można poznać lepiej prosząc urząd np. o korespondencję między urzędem i firmą zambet a podwykonawcami, warto przytoczyć też sprawę przedszkola - nie właściwe nadzorowanie inwestycji jest pośrednią przyczyną opóźnień. Ciekawe czy miałaś kiedykolwiek doczynienia osobiście z kimś z zarządu, ja tak. Jedyne co usłyszałem do kłamstwa w żywe oczy, od jednego z wiceburmistrzów. Może tym razem będzie zarząd który myśli kategorią dobra urzędu a nie urzędników (byłych i obecnych). Poza tym zauważ że Pis miał zdecydowaną mniejszosć, to także dzieło innych lokalnych komitetów i chwała im za to.
08.06.2012 17:25 #mieszkanka Wawra
Pani Mariolu! Poleca Pani wycieczkę do Przychodni na ul. Strusia . Zgadzam się ,że jest to dobra inwestycja tylko jak się dostać do lekarzy nim choroba spowoduje zmiany w organizmie. Czeka się miesiącami do lekarzy specjalistów bo przychodnia nastawia się na komercję. Ma powstać SPA . Czy nas emerytów będzie na to stać?
09.06.2012 01:56 #fan ortografii
@mieszkaniecwawra: dlaczego uśmiercasz przewodniczącego Rady Dzielnicy, pisząc o nim "Jego"? To forma zastrzeżona dla zmarłych, np. "cześć Jego pamięci".

 1191/1242 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Kupię płyty gramofonowe, polskie i zagraniczne. Tel.694 687 442

Nauka
 Kurs na operatora żurawi wieżowych kat IŻ bez ograniczeń - 1900 zł. tel. 796-002-554

Sprzedam
 Sprzedam nowy telefon Xiaomi Redmi Note 7 w najlepszej wersji jaka jest przeznaczona na rynek polski, czyli 4GB pamięci operacyjnej oraz wbudowane 128GB pamięci wewnętrznej. Jest to oryginalna wersja Global w pełni dostosowana do europejskich sieci. Sprzedawany egzemplarz w oryginalnie zafoliowanym opakowaniu, w którym oprócz telefonu są również: ładowarka, kabel oraz silikonowe etui. Co do samego telefonu to w swojej cenie na rynku nie ma konkurencji, najistotniejsze parametry to: Wyświetlacz 6,3 cała 2340x1080 FHD, wydajny ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 660, świetny podwójny główny aparat fotograficzny 48MP+5MP, aparat przedni 13MP, pojemna bateria 4000mAh, obudowa z pięknego hartowanego szkła. Telefon do obejrzenia oraz odbioru osobistego w Warszawie, cena 790zł.. Kontakt: 507 388 589

Usługi inne
 Półkolonie Warszawa z Queen's Tenis to najlepszy wybór dla dzieci. Tylko na naszych półkoloniach gwarantujemy aktywnie spędzony czas, naukę gry w tenisa, konkursy, gry sprawnościowe, treningi ogólnorozwojowe oraz rozmaite wyjścia takie jak kino, aquapark czy kręgle. Do tego na koniec każdego turnusu półkolonii warszawa zaplanowany jest turniej uczestników. Wybierz najlepsze półkolonie warszawa z queen's tenis. https://queensteniswarszawa.pl/polkolonie-tenisowe/


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA