REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# mieszkaniec brodna

22.08.2016 18:18

Masakra z grałem taka sama jak w lasku, dziwne że kiedyś to nie było nikomu potrzebne trucizny się węglem smacznego!

# Marek Rogowski

23.08.2016 18:52

Jestem zdecydowanie przeciwny! Park to nie miejsce na grill. Niech Dzielnica zainwestuje w w lesie i urządzi bezpieczne dla lasu stanowiska do grilla i postara się o legalizacje grillowanie w tym lesie ponieważ, przypominam, że tam nadal obowiązuje zakaz rozpalania ognia.

# Hubert Zembrowski

24.08.2016 22:45

Muszę dokonać pewnego sprostowania. Moja argumentacja (do wglądu na stronie BP):
"Na Bródnie brakuje miejsc gdzie można z całą rodziną usiąść i spędzić rodzinne popołudnie podczas przyrządzania świetnych smakołyków na obiad."
W artykule pada błędne stwierdzenie, że w lasku są stanowiska do grillowania. Nie ma ich, a rozpalane grille są na "dziko" w dodatku narażając bezpieczeństwo (rok temu zgłaszałem taki projekt w Lasku bo dla mnie to naturalne miejsce i został on oceniony negatywnie z sugestią, że powinienem znaleźć lepsze miejsce na taki projekt).
Ostatnią kwestią jaką chciałem poruszyć jest cena. To norma, że w BP zawyżane są ceny projektów. Ja mój projekt wyceniłem na podstawie broszury "ile kosztuje miasto". Ponadto projekt musiał podnieść koszt o bezpieczną nawierzchnię - ze strony urzędu dostałem informacje, że taka nawierzchnia to koszt 10 tysięcy dla takiego projektu.

REKLAMA

# kerka

08.09.2016 17:08

Zapach kiełbasy jest świetny, ale nie można go czuć na co dzień. W domu powinniśmy czuć coś z http://www.areon.pl/ W każdym domu musi być przyjemny zapach.

# Mmm

11.04.2017 19:23

Cudownie teraz i do parku nie będzie sie dalo wejść żeby nie śmierdzieć dymem i kiełbasą. Gdzie mamy dziećmi spacerować? Teraz nie dosyć ze będzie śmierdziało to jeszcze będzie 10 razu tyle śmieci. Porażka

# mieszkanka Bródna

11.04.2017 23:53

@Mmm
A wyobraź sobie, że są ludzie, którym nie przeszkadza kiełbasa i chętnie sobie w parku usiądą w miłym towarzystwie i ją zjedzą, a przeszkadza im wrzask dzieci i psy biegające luzem? Z dziećmi chodzi się na plac zabaw, a psy wyprowadza na smyczy. A jeśli muszą "się wybiegać" to niech idą za Trasę, nad Smródkę, tam nikogo nie pogryzą, co najwyżej amatorów piwka pod chmurką.

REKLAMA

# mmm

12.04.2017 19:14

do Mieszkanka Bródna
a skąd pomysł, że popieram puszczanie psów luzem? Już naprawdę ludzie nie potraficie spędzać inaczej wolnego czasu niż nad tłustą kiełbachą, zmuszając wszystkich wokół do wąchania tego?
Na plac zabaw to się chodzi z dużymi dziećmi, a gdzie mam spacerować z niemowlakiem? Przy najbardziej ruchliwej ulicy w dzielnicy, żebyś się mogła nażreć kiełby? Ja nie mam ochoty śmierdzieć dymem, a tym bardziej żeby moje dziecko to wąchało! Do lasku latem NIE DA SIĘ WEJŚĆ jest tak siwo i śmierdzi. Ogarnijcie się ludzie. Nie dla każdego spędzanie czasu w tak prywmitywny sposób jest fajne, a tym bardziej jeszcze marnowanie na to pieniędzy podatników.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024