REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Zaniżona wypłata z ubezpieczenia

11.07.2017 15:00 #popen
Witajcie. Sytuacja wygląda następująco... Ewidentnie zaniżono nam kwotę z ubezpieczenia. Realnie to nie wystarczy nawet na zapłatę za naprawę. Tylko co robić? Dzwoniliśmy do ubezpieczyciela - ten rozkłada ręce, że taka wycena i nie może nic zrobić. Jak z nimi rozmawiać?
21.07.2017 16:56 #joster
Nie odpuszczaj ubezpieczycielowi - u nas przecież zmieniano przepisy ze względu na te zaniżenia. Raczej odradzam samodzielne załatwianie tematu - trzeba mieć wiedzę. Unique Service Partner za jednym razem wywalczyło dla nas wypłatę z polisy o ponad 60 proc. wyższą, a wcale to nie trwało długo. Po prostu kiedy ubezpieczyciel widzi, że nie ma szans i rozmawia z kimś, kto ma pojęcie, to nawet nie podejmuje dalej tematu. Nie ma sensu.
24.07.2017 16:58 #popen
O coś takiego mi chodzi. A jak wygląda umowa z Unique Service Partner? Płaci się jakąś prowizję? W sumie najważniejsze, żeby byli skuteczni, a ile więcej uda się w ten sposób zdobyć to będzie moje. Na pewno nie zgodzę się na pozostanie przy takiej kwocie. Moim zdaniem mniej oszukano.
02.11.2017 10:39 Michala
Moja koleżanka się zajmuje takimi rzeczami. Pracuje w TCU Ubezpieczenia http://tcubezpieczenia.pl

Także jak to jeszcze aktualne, to mogę Cię skontaktować, może Ci akurat pomoże.
02.11.2017 11:18 #Naruto11
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
08.12.2017 16:14 #Loman
Naruto11 co ty bierzesz :D

6/564 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Turez Hotele
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Inne do wynajęcia
 Sprzedam lub WYNAJMĘ stoisko handlowe o następujących parametrach: Wymiary 200 x 300 cm; Wysokość maksymalna 130 cm, postała wysokość 110 cm; Lady i gabloty przeszklone o głębokości 40 cm; Lada pełna kasowa, wejściowa i otwarta do ekspozycji tekstyliów na rurach chromowanych, głębokość 50 cm; Meble wykonane z płyty laminowanej o kolorze biała Alaska; Szkło bezpieczne hartowane o grubości 8;6;4 mm; Cokół wys. 10 cm - aluminium szczotkowane; Oświetlenie taśmami LED - boki i daszki gablot; Wszystkie drzwiczki pełne i szklane oraz szuflada lady kasowej zamykane na jeden klucz. Stoisko posiada następujące atesty: - higieniczny Nr9/779/11/2011 - certyfikat zgodności WE cϵ nr 1034-CPD-2000/1B/2012 - deklaracja właściwości użytkowych Nr KPL_MFC SF-B_CPR_001. Bardzo solidnie wykonane stoisko było używane przez kilka tygodni do ekspozycji tekstyliów; jest w bardzo dobrym stanie. Obecnie jest złożone, gotowe do użytku od zaraz. Cena do ustalenia. Kontakt 505 464 103 Pokrowiec GRATIS!

Sprzedam
 Charakterystyka ładowarki: sinusoidalny pobór prądu i wysoki współczynnik mocy, idealnie wygładzany prąd ładowania, wysokowydajne systemy ładowania BELATRON spełniające wymogi kompatybilności elektromagnetycznej dla zakresu mieszkalnego i przemysłowego oraz wysoka korzyść dla klienta poprzez sygnalizację stanu naładowania. Ładowarka jest programowalna jeżeli chodzi o rodzaj elektrolitu, obsługje baterie i akumulatory trakcyjne kwasowe i żelowe. Można zaprogramować również pojemność ładowanych baterii aby zoptymalizować proces ładowania. DANE TECHNICZNE Zasilanie - 230V napięcie ładowania - 24V maksymalny prąd ładowania - 30A zastosowanie : ADIATEK, ALTO AMERICAN LINCOLN, ALTO CLARKE, CLEANFIX, COLUMBUS, COMAC, C.T.M., DULEVO, FIMAP, FIORENTINI, FLOOR_IPC, I-MOP, IPC, GANSOW, GHIBLI, HAKO, HEFTER, HOOVER, KARCHER, LAVORWASH, MINUTEMAN, NILCO, NILFISK-ADVANCE, NOBLES, NUMATIC, OMM, POWER BOSS, R.C.M., SORMA, TASKI, TENNANT, TSM, WETROK, WINDSOR http://goo.gl/u4Ci5e szorowarki1@o2.pl

Dom i ogród
 Doskonała imitacja drewna w postaci elastycznej deski elewacyjnej od producenta imitacji drewna PlastMaker ( deska elewacyjna elastyczna imitacja drewna PLASTERTYNK ). W ofercie także belki rustykalne NA WYMIAR Tel.44 786 15 99 www.plastmaker.pl

Szukam pracy
 Witam. Jestem przystojnym, zadbanym mężczyzną w wieku 35 lat, 183cm wzrostu, 88kg, brunet. Pracuję od poniedziałku do piątku ale mając zbyt duże zadłużenie kredytowe szukam dodatkowych dobrzepłatnych prac nocnych i weekendowych. Bardzo proszę o propozycje na telefon 796029971. Andrzej.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.