REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

23.02.2018 09:36 #mirekz
Czemu nie dali rury po dnie kanału? Kto na to pozwolil? Spytaj oto redaktorku
23.02.2018 14:56 #Krzysiek
Właśnie czemu nie dnem kanału, na całym świecie kładą rury na dnach oceanów na dużych głębokościach a kanał średnio 2 metry głębokości. Żenada
25.02.2018 20:23 #(ms)
Jak czytam "obiektywne" artykuły sygnowane (dg), to mam wrażenie, że jakiś wehikuł czasu przywrócił dawno zapomniane gwiazdy Dziennika Telewizyjnego z lat 80` takie jak: Marek Tumanowicz, Krzysztof Bartnicki, Andrzej Racławicki.
28.02.2018 09:25 #Mac
Krzysku - wlasnie dlatego ze kanal ma 2m glebokosci to moze "niedasie". Poza tym masz jedna i druga ustawe/rozporzadzenie ktore okresla warunki techniczne takich budowli.
28.02.2018 15:01 #z ratusza
To co urzędaski, teraz Niedasię nic z tym zrobić? Się wycięło, się zostawi?
REKLAMA
28.02.2018 19:46 #PinkLady
Mieszkam na osiedlu Nowy Tarchomin od nieco ponad roku i muszę przyznać, że jest to dla mnie dość niepokojąca informacja. Lubię spacerować w tym miejscu. I ogólnie osiedle wybrałam przez wzgląd na atrakcyjną cenę mieszkania i duże pola zieleni. A teraz co? Ja rozumiem potrzebę uniezależnienia się od Rosji i zaoszczędzenia na inwestycji. Problem polega na tym, że pieniądze podatników wydatkowane są w o wiele gorszy i głupszy sposób. Mam tylko nadzieję, że jak skończą z tą rurą, to posadzą nowe drzewa.
06.03.2018 17:28 #znad kanału
#(ms) napisał(a) 25.02.2018 20:23

Jak czytam "obiektywne" artykuły sygnowane (dg), to mam wrażenie, że jakiś wehikuł czasu przywrócił dawno zapomniane gwiazdy Dziennika Telewizyjnego
To nie jest artykuł, tylko komentarz, kretynie.

322/6729 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Z chęcią i zaangażowaniem Kancelarii "LEGA ARTIS" znajdująca się w Warszawie pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Kancelarię została założona z myślą o osobach których nie jest stać na mega drogą poradę i obsługę prawną. Udzielamy porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, pracy, administracyjnego. Pomagamy cudzoziemca w legalizacji pobytu na terenie RP. Na życzenie klienta sporządzamy pisma procesowe, wezwania do zapłaty, regulaminy pracy i konkursów bez wymogu reprezentacji w sprawie. Biuro Kancelarii mieście się na Warszawskim Bemowie, przy ul. Baborowskiej 7/1 (spotkanie indywidualne odbywają się po uzgodnieniu terminu wizyty) ale oferujemy również udzielanie pomocy prawnej w formie e-porady za pośrednictwem Internetu. Godziny pracy Kancelarii od poniedziałku do piątku 8:00-18:00 oraz w soboty 10:00-14:00. Telefon: 579-636-527 adres email: lega.artis@interia.pl Za swoje usługi Kancelaria wystawia faktury VAT!!!

Kupię mieszkanie
 Skupuję udziały w nieruchomościach, domy, działki, mieszkania za gotówkę (Brwinów, Wołomin, Legionowo). Pomagam w dopełnieniu formalności związanych ze sprzedażą. Zapraszam do kontaktu: 500-410-500

Finanse
 czy potrzebujesz pożyczki dla biznesu? czy potrzebujesz pożyczki na zakup samochodu? czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długów? czy potrzebujesz pożyczki na budowę domu ??? potrzebujesz pożyczki, aby wybrać się na turystykę możesz uzyskać wszystkie rodzaje pożyczek dzisiaj, jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast na davidpaulkoren@gmail.com

Usługi stolarskie
 Pomoc finansowa dla osób fizycznych Witaj, potrzebujesz pożyczek między osobami, z którymi możesz sobie poradzić trudności finansowe, aby ostatecznie przełamać impas banki, odrzucając pliki aplikacji kredytowych? Kwota obowiązuje: od 1000 do 10 000 000 EUR Maksymalny czas trwania: 35 lat Stopa procentowa: od 2 do 15% Kontakt: interfinance72@gmail.com Dziękuję za uwagę.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA