REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# mirekz

23.02.2018 09:36

Czemu nie dali rury po dnie kanału? Kto na to pozwolil? Spytaj oto redaktorku

# Krzysiek

23.02.2018 14:56

Właśnie czemu nie dnem kanału, na całym świecie kładą rury na dnach oceanów na dużych głębokościach a kanał średnio 2 metry głębokości. Żenada

# (ms)

25.02.2018 20:23

Jak czytam "obiektywne" artykuły sygnowane (dg), to mam wrażenie, że jakiś wehikuł czasu przywrócił dawno zapomniane gwiazdy Dziennika Telewizyjnego z lat 80` takie jak: Marek Tumanowicz, Krzysztof Bartnicki, Andrzej Racławicki.

REKLAMA

# Mac

28.02.2018 09:25

Krzysku - wlasnie dlatego ze kanal ma 2m glebokosci to moze "niedasie". Poza tym masz jedna i druga ustawe/rozporzadzenie ktore okresla warunki techniczne takich budowli.

# z ratusza

28.02.2018 15:01

To co urzędaski, teraz Niedasię nic z tym zrobić? Się wycięło, się zostawi?

# PinkLady

28.02.2018 19:46

Mieszkam na osiedlu Nowy Tarchomin od nieco ponad roku i muszę przyznać, że jest to dla mnie dość niepokojąca informacja. Lubię spacerować w tym miejscu. I ogólnie osiedle wybrałam przez wzgląd na atrakcyjną cenę mieszkania i duże pola zieleni. A teraz co? Ja rozumiem potrzebę uniezależnienia się od Rosji i zaoszczędzenia na inwestycji. Problem polega na tym, że pieniądze podatników wydatkowane są w o wiele gorszy i głupszy sposób. Mam tylko nadzieję, że jak skończą z tą rurą, to posadzą nowe drzewa.

REKLAMA

# znad kanału

06.03.2018 17:28

#(ms) napisał(a) 25.02.2018 20:23
Jak czytam "obiektywne" artykuły sygnowane (dg), to mam wrażenie, że jakiś wehikuł czasu przywrócił dawno zapomniane gwiazdy Dziennika Telewizyjnego
To nie jest artykuł, tylko komentarz, kretynie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024