REKLAMA
REKLAMA

09.07.2014 09:06 #tutejszy
To jest zwykła kradzież, nie wiem dlaczego Tesco nie zgłasza na policję takich przypadków. Te wózki widać w całej okolicy - ludzie są po prostu niereformowalni, a zabranie wózka poza parking sklepu, to jest pospolite złodziejstwo i powinno być tępione przez odpowiednie służby.
10.07.2014 13:52 #xaxa
dokładnie, znam kolesi, którzy kiedyś tak sobie zabrali wózek z lidla i potem mieli wyroki w zawieszeniu.
11.07.2014 09:21 #20A
U mnie na klatce stoją wózki pod mieszkaniami i często widzę tych ludzi jak z pełnymi koszami jadą windą do mieszkania, a potem ten wózek stoi kilka tygodni na klatce. Chętnie powiem jaki nr mieszkania itd. tylko niech jakieś władze zajmą się tym (Tesco, straż miejska, policja???). Inna sprawa to pijane małolaty jeżdżące w wózkach po całym osiedlu nocą i potem porzucają je w karzakach
11.07.2014 14:04 #bemowska
Ja również mam dość oglądania sklepowych wózków pod oknem. Nawet pisałam do tesco w tej sprawie, ale oni nie maja pomysłu na tych złodziei. Jeszcze pół biedy jak ktoś jedzie z zakupami, a później ten wózek odwozi. Ale takich ludzi jest niewielu. Większość zostawia go pod klatką. Zastanawiam się skąd oni są czy z takiej wiochy przyjechali gdzie nie ma supermarketów???????????
11.07.2014 16:48 #Bemózg
#20A - Tesco to nie władze...
REKLAMA
14.07.2014 15:11 #mieszkanka
ostatnio natknęłam się na wózek z Tesco za wiaduktem kolejowym nad S8, na osiedlu. trochę się z nim ktoś przeszedł
28.06.2016 08:11 #pepper
A czemu nie po prostu - https://polskikoszyk.pl/ Nie jest Wam po prostu wygodniej robić zakupy online? Bez stania w kolejkach i szukania produktów po półkach? Bo mnie jest bez porównania wygodniej. Podziwiam. Nie chciałoby mi się tego załatwiać na mieście.
05.07.2016 08:33 TokarskiA
Wózki walają się w coraz większej ilości miejsc.
11.01.2017 06:04 #gera
Ja już przestałam chodzić do marketów. Produkty spożywcze zamawiam online w http://frisco.pl i dostawę do domu mam jeszcze tego samego dnia. Nie widzę sensu w staniu w kolejkach i tracenia mnóstwa czasu
11.01.2017 09:55 #sdabbb
super

753/2126 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 Fulo to sklep w którym sprzedaje się siatki ochronne na metry kwadratowe i początkowa cena siatki jest określona jako 1m2. Po wpisaniu długości i szerokości siatki system przeliczy wartość i wyświetli już końcową cenę za siatkę, lub dodając kolejne i pokazując większą ilość sztuk siatek z ceną brutto. Oferujemy Państwu siatki sznurkowe o ponad tysiącu zastosowań w różnych dziedzinach przemysłu, sportu i stosowania siatek w ogrodzie i domu. W naszym sklepie dowiesz się jaką najlepiej siatkę wybrać do wykonywania wszelkich prac, związanych z ochroną i zabezpieczeniem. Dostępne siatki ogólnego zastosowania w zabezpieczeniu doraźnym wspomaga bezpieczeństwo na boisku, hali sportowej oraz w transporcie i na budowie. siatki ochronne, siatka ochronna, ochronne siatki, ochronna siatka, siatki ochraniające" https://fulo.pl/ tel. 717-000-354

Nieruchomości poszukuję
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Zapraszam do kontaktu: 505 406 361

Działkę budowlaną sprzedam
 Działka w miejscowości Dobiesz przy ul. Wolskiej, przy szkole podstawowej. Powierzchnia: 1000 m2, wymiary ok 28 m x 28 m, dojazd asfaltowy. Dostępne media: energia, woda. Obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewidujący zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Do ścisłego centrum Piaseczna 8,5 km, do Góry Kalwarii ok 6 km. Cena: 69 000 PLN Tel. 505-406-361

Budowlane
 Rolety, żaluzje 796-698-555

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.