REKLAMA
REKLAMA

Zakup samochodu używanego - gdzie w Warszawie

04.01.2017 13:44 #lento
Od 2 miesięcy szukam auta w Warszawie. Odwiedziłem kilka komisów, kilka ofert prywatnych - ale auta są albo po jakiś kolizjach, albo z poważnymi usterkami technicznymi. Gdzie szukać korzystnych ofert?
04.01.2017 14:46 #kartuzy
Ciężko znaleźć jest dobre auto zarówno z prywatnych rąk jak i z komisu. Trzeba mieć szczęście i znać się na samochodach. Najlepiej kupować albo od znajomych, którzy powiedzą co i jak. Ewentualnie z ASO - a więc ktoś jeździ i później zostawia auto w rozliczeniu po 2-3 latach. Atuo jest dużo tańsze, ale aso zapewnia gwarancję. Jeżeli marka nie ma aż takiego znaczenia, to dopytaj jeszcze tutaj w Nissanie: http://nissan.nivette.pl/.
06.01.2017 12:55 #michał27
Zajrzyj na http://www.hondamatraszek.pl - swego czasu widziałem kilka fajnych ofert na używane samochody u nich :) Ja tam jeżdżę do mechanika, mają super warsztat przy aso, więc nie orientuję się w ofercie sprzedażowej, ale wiem, że była taka możliwość swego czasu, aby właśnie u nich kupić używane auto. :)
24.04.2017 17:17 Ordek55
Poszukaj ofert również na https://clixs.pl/ dobry serwis z ogłoszeniami, gdzie znajdziesz sporo fajnych ofert.
19.07.2017 12:57 #ŁukasikSzymon
A czy sprawdzaleś również ofertę HondaPlaza, ponieważ oprocz nowych salonowych aut mają równiez ofertę aut używanych i możesz znaleźć o tym informacje na ich stronie, bądź po prostu przejedź się zobaczyć co teraz jest w ich ofercie. Auta używane sprawdzone są pod wględem technicznym, blacharsko-lakierniczym i prawnym.
REKLAMA
16.08.2017 11:29 Michala
Hej, a nie wie ktoś z Was może, czy gdzieś w Warszawie jakaś firma lub bank oferuje leasing bez wkładu własnego lub z niższym niż 10%. Myślę jak ograniczyć koszty startowe zakupu auta w leasing, ale w sieci znajduję sprzeczne informacje, jedni mówią, że nie ma szans, a inni, że w niektórych firmach może być taki leasing np. w tym temacie na forum: Tani leasing bez wkładu własnego

Tylko obawiam, się że nawet jeśli któryś leasing daje taką możliwość, to przez to dadzą mi gorsze warunki.
wpis modyfikowany 1 raz, 16.08.2017 11:31 
16.08.2017 11:32 Michala
W ogóle jak odnoszą się banki i firmy leasingowe do brania samochodu używanego w leasing? Nie ma z tym problemu? Teoretycznie nie powinno, ale większość ludzi chyba bierze nowe auta w leasing.
29.08.2017 17:34 Ajlar
Gdybys kupil auto i bylby to Mercedes, to polecam (moze nawet lepiej przed kupnem) - podjechac na Daimlera, chlopaki sprawdza co to auto jest warte, abys nie kupowal kota w worku. Pracuje tam konkretna ekipa - przeszlo 30 mechanikow i elektrykow, posiadaja najnowsze metody diagnostyczne. Lepiej za wczasu sprawdzic auto, niz kupic 'trupa'.
30.08.2017 16:50 #słowkos
najlepiej i najpewniej moim zdaniem kupować w warszawskim Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej, pewne miejsce jeśli chodzi o kupno samochodu
REKLAMA
30.08.2017 18:25 #jack4445
Niezłe oferty samochodów na wysokim poziomie !
---
www.jestmodnie.pl
30.08.2017 22:49 #bilka
ja mam używanego Mini Coopera, kupiłam go na Czerniakowskiej tam polecam w Bawaria Motors Mini
05.09.2017 13:57 mieszkanka
Przede wszystkim ważny jest rocznik oraz pełna książka serwisowa dlatego ciekawą opcją są auta od firm, poleasingowe - najczęściej są używane tylko kilka lat i mają pełen serwis producenta. Można trafić na prawdziwe perełki bardzo dobrze wyposażone, mało używane (bo jeździła nim tylko jedna osoba, w trasie itd) więc możesz rzucić okiem np tu http://autakrajowe.com.pl/ można znajdziesz coś ciekawego, razem z mężem kupowaliśmy tam samochód dostawczy w leasing i był to dobry wybór
05.09.2017 14:17 #Heisenberg
Możesz zdecydować się np na samochody poleasingowe, są zwykle w bardzo dobrym stanie, z rozsądnym przebiegiem i w fajnym wyposażeniu, np na stronie aukcje.pkoleasing.pl znajdziesz dużo dobrych samochodów, moim zdaniem warto.
17.09.2017 22:23 #PawełKlimski
Miałem stary samochod który trochę stał na podwórku i prawie nie był jeżdżony, w końcu sie ogarnąłem i chciałem go gdzieś sprzedać. Dealerzy dawali zdecydowanie za mało ( prawie jak za złom ) dlatego poszukałem trochę w necie i trafiłem na anycars zajmują się skupem aut. Wynegocjowałem dobrą cenę, a oni już zajęli się załatwianiem reszty spraw.
19.09.2017 14:16 Franka29
Mysle ze tak czy siak warto zajrzeć do salonu forda w Warszawie http://www.ursyncar.pl Są tam nie tylko nowe auta ale i też używane. A chyba pewniej jest kupić samochó z takiego miejsca niż z jakiejść giełdy
20.09.2017 11:39 #kontale
Porozmawiajcie z nim - http://leasing24.poznan.pl/
Najlepiej z Filipem. Prawda jest taka, że finansowanie można aktualnie uzyskać w każdym przypadku.
Strata z działalności, nowa działalność... nic was nie przekreśla. W każdym przypadku macie duże szanse na finansowanie, a na jakich warunkach, to już kwestia danego przypadku.
Ale ogólnie - każdy może naprawdę otrzymać finansowanie.
20.09.2017 11:46 #won reklamo
super, wspaniale, cudownie.
Dobry portal nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, na darmowym portalu

Paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!
07.12.2017 08:53 melkasoo
A nie lepiej jest wystawić ogłoszenie w internecie? Zrobić kilka zdjęć i pozbyć się auta? Nie wiem czy bym taką sprawę osobiście, komuś powierzała. Poszukaj w internecie więcej informacji, może to troszkę pomoże waszwilanow.pl nie zdarzyło mi się, żeby ktoś był niemiły, tylko dużo oglądających i trzeba mieć też trochę czasu na to poświęconego. Zanim ostatecznie ktoś kupi, może minąć trochę czasu.
wpis modyfikowany 1 raz, 07.12.2017 09:25 
07.12.2017 10:24 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.
20.12.2017 19:51 #himek
a zerknij sobie na auto szulc, co prawda nie w warszawie ale mają w ofercie sporo samochodów używanych w bardzo dobrym stanie, bo szczerze mówiąc ja nie ufam samochodom pozostawionym w komisach, raz się naciąłem-może dlatego
26.02.2018 00:16 #elephant1
w salonie Carolina Toyota na Woli mają bardzo fajne oferty używanych samochodów. Od komisów nie kupuj bo tam to oszukują na tych samochodach. O wiele lepiej kupić w sprawdzonym serwisie
01.03.2018 14:22 #BartoszPe
#elephant1 napisał(a) 26.02.2018 00:16

w salonie Carolina Toyota na Woli mają bardzo fajne oferty używanych samochodów. Od komisów nie kupuj bo tam to oszukują na tych samochodach. O wiele lepiej kupić w sprawdzonym serwisie
Coś w tym jest. Kupowanie takiego samochodu z przeciętnego komisu to raczej kupowanie kota w worku. Nie jesteśmy w stanie tak na 100% zweryfikować tego, czy auto nie ma jakiś ukrytych wad. Z resztą teraz kupując nawet nowe auto można dostać fajne rabaty, a się jeździ nowym samochodem. Ten salon Toyota jest moim zdaniem miejscem, gdzie warto zajrzeć.
05.03.2018 10:30 #peterka
ja byłam niedawno w salonie Carolina Toyota ale na Włochach. Faktycznie mają spoko ofertę jeśli chodzi o samochody :) sama się umówiłam na jazdę próbną i jutro idę wypróbować nową yariskę :)
17.03.2018 15:25 #Boston15
#peterka napisał(a) 05.03.2018 10:30

ja byłam niedawno w salonie Carolina Toyota ale na Włochach. Faktycznie mają spoko ofertę jeśli chodzi o samochody :) sama się umówiłam na jazdę próbną i jutro idę wypróbować nową yariskę :)
Salon całkiem spoko, rzeczywiście mają sporo używanych dobrych aut. No i o auto serwisie też trzeba wspomnieć, bo to ważna sprawa jest. No i jak się jeździło Yaris?
17.03.2018 17:29 #Witekrecek
To syf najgorszy
04.07.2018 08:44 #Raban
żadnych komisów! Ja cię proszę! Przeciez tam to tylko buble sprzedają. Lepiej zgłoś się do usaimport.pl i niech Ci sprowadzą samochód z USA. Tam możesz dokładnie sprawdzić historię auta i nikt Ci nie wciśnie jakiegoś grata
04.07.2018 09:26 #syfiassta reeklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

304/3163 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery porcelanę brązy dokumenty zdjęcia książki pocztówki szable bagnety mundury orzełki ryngrafy tel 504017418

Różne
 PROFESJONALNA DEZYNSEKCJA, DEZYNFEKCJA, ODROBACZANIE - MIŃSK MAZOWIECKI, SIEDLCE, WARSZAWA DDD Robak to jeden z najbardziej renomowanych specjalistów w zakresie dezynfekcji, deratyzacji, dezynsekcji i odrobaczania. Jesteśmy w stanie pomóc w pozbyciu się szkodników. Jeśli cenią sobie Państwo skuteczność i nie chcą ryzykować powrotu niechcianych lokatorów, warto jest skorzystać z naszych usług. Stosowane przez nas metody cechują się niezwykłą efektywnością, przynosząc szybkie i trwałe efekty DDD Robak dezynsekcja - postaw na specjalistów Naszą specjalnością jest dezynsekcja, (także metodą ULV) dezynfekcja, deratyzacja, odkomarzanie. edddrobak.com.pl tel 690015854

Kupię samochód
 KUPIE KAŻDĄ TOYOTĘ Z LAT 1988-2018 TEL 725-790-480 ABSOLUTNIE KAŻĄ USZKODZONĄ SKORODOWANA ROZBITĄ CAŁĄ W KAŻDYM STANIE TECHNICZNYM JAK I PRAWNYM OFERUJE GWARANCJE NAJWYŻSZEJ CENY UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY I DOKUMENT KASACJI POJAZDU PRACUJEMY 24/7 DNI CAŁA POLSKA!!!! TEL 725-790-480 KUPIE KAŻDEGO MERCEDESA SPRINTERA KACZKĘ 190 124 STAN OBOJĘTNY GWARANCJA NAJWYŻSZEJ CENY!!! W KAŻDYM STANIE TECHNICZNYM JAK I PRAWNYM OFERUJE GWARANCJE NAJWYŻSZEJ CENY UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY I DOKUMENT KASACJI POJAZDU PRACUJEMY 24/7 DNI CAŁA POLSKA!!!! SKUP HYUNDAI H 100 Z LAT 1994-2004 KUPIE KIA PREGIO KAŻDĄ ZAPŁACĘ NAJWIĘCEJ ZAPRASZAM TEL 725-790-480 ZADZWOŃ PRZEKONAJ SIE ŻE JESTEŚMY NAJLEPSI!!! TEL 725-790-480 SKUP KUPIE ABSOLUTNIE KAŻĄ TOYOTĘ I MERCEDESA 100% SATYSFAKCJI KLIENTA GOTÓWKA OD RĘKI TEL 725-790-480

Działkę budowlaną sprzedam
 Witam. Sprzedam działkę budowlana w miejscowości Zakręt k/Warszawy ul. Trakt Brzeski 4. Świetna, malownicza lokalizacja, blisko do Warszawy, dookoła zabudowa jednorodzinna i mnóstwo zieleni. Wymiar 30x40 (szer. x dług.), własna utwardzona droga dojazdowa, prąd. Cena wyjściowa 280 000 zł do negocjacji. tel. 731-007-199

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA