REKLAMA
REKLAMA

Zakup samochodu używanego - gdzie w Warszawie

04.01.2017 13:44 #lento
Od 2 miesięcy szukam auta w Warszawie. Odwiedziłem kilka komisów, kilka ofert prywatnych - ale auta są albo po jakiś kolizjach, albo z poważnymi usterkami technicznymi. Gdzie szukać korzystnych ofert?
04.01.2017 14:46 #kartuzy
Ciężko znaleźć jest dobre auto zarówno z prywatnych rąk jak i z komisu. Trzeba mieć szczęście i znać się na samochodach. Najlepiej kupować albo od znajomych, którzy powiedzą co i jak. Ewentualnie z ASO - a więc ktoś jeździ i później zostawia auto w rozliczeniu po 2-3 latach. Atuo jest dużo tańsze, ale aso zapewnia gwarancję. Jeżeli marka nie ma aż takiego znaczenia, to dopytaj jeszcze tutaj w Nissanie: http://nissan.nivette.pl/.
06.01.2017 12:55 #michał27
Zajrzyj na http://www.hondamatraszek.pl - swego czasu widziałem kilka fajnych ofert na używane samochody u nich :) Ja tam jeżdżę do mechanika, mają super warsztat przy aso, więc nie orientuję się w ofercie sprzedażowej, ale wiem, że była taka możliwość swego czasu, aby właśnie u nich kupić używane auto. :)
24.04.2017 17:17 Ordek55
Poszukaj ofert również na https://clixs.pl/ dobry serwis z ogłoszeniami, gdzie znajdziesz sporo fajnych ofert.
19.07.2017 12:57 #ŁukasikSzymon
A czy sprawdzaleś również ofertę HondaPlaza, ponieważ oprocz nowych salonowych aut mają równiez ofertę aut używanych i możesz znaleźć o tym informacje na ich stronie, bądź po prostu przejedź się zobaczyć co teraz jest w ich ofercie. Auta używane sprawdzone są pod wględem technicznym, blacharsko-lakierniczym i prawnym.
REKLAMA
16.08.2017 11:29 Michala
Hej, a nie wie ktoś z Was może, czy gdzieś w Warszawie jakaś firma lub bank oferuje leasing bez wkładu własnego lub z niższym niż 10%. Myślę jak ograniczyć koszty startowe zakupu auta w leasing, ale w sieci znajduję sprzeczne informacje, jedni mówią, że nie ma szans, a inni, że w niektórych firmach może być taki leasing np. w tym temacie na forum: Tani leasing bez wkładu własnego

Tylko obawiam, się że nawet jeśli któryś leasing daje taką możliwość, to przez to dadzą mi gorsze warunki.
wpis modyfikowany 1 raz, 16.08.2017 11:31 
16.08.2017 11:32 Michala
W ogóle jak odnoszą się banki i firmy leasingowe do brania samochodu używanego w leasing? Nie ma z tym problemu? Teoretycznie nie powinno, ale większość ludzi chyba bierze nowe auta w leasing.
29.08.2017 17:34 Ajlar
Gdybys kupil auto i bylby to Mercedes, to polecam (moze nawet lepiej przed kupnem) - podjechac na Daimlera, chlopaki sprawdza co to auto jest warte, abys nie kupowal kota w worku. Pracuje tam konkretna ekipa - przeszlo 30 mechanikow i elektrykow, posiadaja najnowsze metody diagnostyczne. Lepiej za wczasu sprawdzic auto, niz kupic 'trupa'.
30.08.2017 16:50 #słowkos
najlepiej i najpewniej moim zdaniem kupować w warszawskim Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej, pewne miejsce jeśli chodzi o kupno samochodu
REKLAMA
30.08.2017 18:25 #jack4445
Niezłe oferty samochodów na wysokim poziomie !
---
www.jestmodnie.pl
30.08.2017 22:49 #bilka
ja mam używanego Mini Coopera, kupiłam go na Czerniakowskiej tam polecam w Bawaria Motors Mini
05.09.2017 13:57 mieszkanka
Przede wszystkim ważny jest rocznik oraz pełna książka serwisowa dlatego ciekawą opcją są auta od firm, poleasingowe - najczęściej są używane tylko kilka lat i mają pełen serwis producenta. Można trafić na prawdziwe perełki bardzo dobrze wyposażone, mało używane (bo jeździła nim tylko jedna osoba, w trasie itd) więc możesz rzucić okiem np tu http://autakrajowe.com.pl/ można znajdziesz coś ciekawego, razem z mężem kupowaliśmy tam samochód dostawczy w leasing i był to dobry wybór
05.09.2017 14:17 #Heisenberg
Możesz zdecydować się np na samochody poleasingowe, są zwykle w bardzo dobrym stanie, z rozsądnym przebiegiem i w fajnym wyposażeniu, np na stronie aukcje.pkoleasing.pl znajdziesz dużo dobrych samochodów, moim zdaniem warto.
17.09.2017 22:23 #PawełKlimski
Miałem stary samochod który trochę stał na podwórku i prawie nie był jeżdżony, w końcu sie ogarnąłem i chciałem go gdzieś sprzedać. Dealerzy dawali zdecydowanie za mało ( prawie jak za złom ) dlatego poszukałem trochę w necie i trafiłem na anycars zajmują się skupem aut. Wynegocjowałem dobrą cenę, a oni już zajęli się załatwianiem reszty spraw.
19.09.2017 14:16 Franka29
Mysle ze tak czy siak warto zajrzeć do salonu forda w Warszawie http://www.ursyncar.pl Są tam nie tylko nowe auta ale i też używane. A chyba pewniej jest kupić samochó z takiego miejsca niż z jakiejść giełdy
20.09.2017 11:39 #kontale
Porozmawiajcie z nim - http://leasing24.poznan.pl/
Najlepiej z Filipem. Prawda jest taka, że finansowanie można aktualnie uzyskać w każdym przypadku.
Strata z działalności, nowa działalność... nic was nie przekreśla. W każdym przypadku macie duże szanse na finansowanie, a na jakich warunkach, to już kwestia danego przypadku.
Ale ogólnie - każdy może naprawdę otrzymać finansowanie.
20.09.2017 11:46 #won reklamo
super, wspaniale, cudownie.
Dobry portal nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, na darmowym portalu

Paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!
07.12.2017 08:53 melkasoo
A nie lepiej jest wystawić ogłoszenie w internecie? Zrobić kilka zdjęć i pozbyć się auta? Nie wiem czy bym taką sprawę osobiście, komuś powierzała. Poszukaj w internecie więcej informacji, może to troszkę pomoże waszwilanow.pl nie zdarzyło mi się, żeby ktoś był niemiły, tylko dużo oglądających i trzeba mieć też trochę czasu na to poświęconego. Zanim ostatecznie ktoś kupi, może minąć trochę czasu.
wpis modyfikowany 1 raz, 07.12.2017 09:25 
07.12.2017 10:24 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.
20.12.2017 19:51 #himek
a zerknij sobie na auto szulc, co prawda nie w warszawie ale mają w ofercie sporo samochodów używanych w bardzo dobrym stanie, bo szczerze mówiąc ja nie ufam samochodom pozostawionym w komisach, raz się naciąłem-może dlatego
26.02.2018 00:16 #elephant1
w salonie Carolina Toyota na Woli mają bardzo fajne oferty używanych samochodów. Od komisów nie kupuj bo tam to oszukują na tych samochodach. O wiele lepiej kupić w sprawdzonym serwisie
01.03.2018 14:22 #BartoszPe
#elephant1 napisał(a) 26.02.2018 00:16

w salonie Carolina Toyota na Woli mają bardzo fajne oferty używanych samochodów. Od komisów nie kupuj bo tam to oszukują na tych samochodach. O wiele lepiej kupić w sprawdzonym serwisie
Coś w tym jest. Kupowanie takiego samochodu z przeciętnego komisu to raczej kupowanie kota w worku. Nie jesteśmy w stanie tak na 100% zweryfikować tego, czy auto nie ma jakiś ukrytych wad. Z resztą teraz kupując nawet nowe auto można dostać fajne rabaty, a się jeździ nowym samochodem. Ten salon Toyota jest moim zdaniem miejscem, gdzie warto zajrzeć.
05.03.2018 10:30 #peterka
ja byłam niedawno w salonie Carolina Toyota ale na Włochach. Faktycznie mają spoko ofertę jeśli chodzi o samochody :) sama się umówiłam na jazdę próbną i jutro idę wypróbować nową yariskę :)
17.03.2018 15:25 #Boston15
#peterka napisał(a) 05.03.2018 10:30

ja byłam niedawno w salonie Carolina Toyota ale na Włochach. Faktycznie mają spoko ofertę jeśli chodzi o samochody :) sama się umówiłam na jazdę próbną i jutro idę wypróbować nową yariskę :)
Salon całkiem spoko, rzeczywiście mają sporo używanych dobrych aut. No i o auto serwisie też trzeba wspomnieć, bo to ważna sprawa jest. No i jak się jeździło Yaris?
17.03.2018 17:29 #Witekrecek
To syf najgorszy

477/3077 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin ,Żelechów, Milanówek) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Zapraszam do kontaktu: 505 406 361

Kupię samochód
 SKUP AUT 501-690-905

Różne
 PIELĘGNACJA GROBÓW W WARSZAWIE TANIO I SOLIDNIE

Nieruchomości
 Jeżeli szukają Państwo sal szkoleniowych, konferencyjnych lub komputerowych w Warszawie - zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Archeion. Gwarantujemy miłą obsługę, szeroki wybór sal oraz niskie ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo sale różnej wielkości; rozpoczynając od małych - idealnych na spotkania biznesowe, coachingowe czy kameralne warsztaty - po sale średniej wielkości, które sprawdzą się na szkolenia, konferencje czy imprezy większego formatu. Posiadamy także laboratoria komputerowe wyposażone w sprzęt niezbędny do prowadzenia specjalistycznych szkoleń informatycznych. Standardowe wyposażenie sal obejmuje: - ekran projekcyjny, - rzutnik multimedialny - flipchart W trakcie szkoleń oferujemy również obsługę cateringową w formie przerwy/serwisu kawowego i/lub obiadu, których to ofertę mogą Państwo dowolnie modyfikować. Pełną ofertę sal na wynajem w Warszawie mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://warszawa.wynajemsal.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.