REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Zakup samochodu używanego - gdzie w Warszawie

04.01.2017 13:44 #lento
Od 2 miesięcy szukam auta w Warszawie. Odwiedziłem kilka komisów, kilka ofert prywatnych - ale auta są albo po jakiś kolizjach, albo z poważnymi usterkami technicznymi. Gdzie szukać korzystnych ofert?
04.01.2017 14:46 #kartuzy
Ciężko znaleźć jest dobre auto zarówno z prywatnych rąk jak i z komisu. Trzeba mieć szczęście i znać się na samochodach. Najlepiej kupować albo od znajomych, którzy powiedzą co i jak. Ewentualnie z ASO - a więc ktoś jeździ i później zostawia auto w rozliczeniu po 2-3 latach. Atuo jest dużo tańsze, ale aso zapewnia gwarancję. Jeżeli marka nie ma aż takiego znaczenia, to dopytaj jeszcze tutaj w Nissanie: http://nissan.nivette.pl/.
06.01.2017 12:55 #michał27
Zajrzyj na http://www.hondamatraszek.pl - swego czasu widziałem kilka fajnych ofert na używane samochody u nich :) Ja tam jeżdżę do mechanika, mają super warsztat przy aso, więc nie orientuję się w ofercie sprzedażowej, ale wiem, że była taka możliwość swego czasu, aby właśnie u nich kupić używane auto. :)
24.04.2017 17:17 Ordek55
Poszukaj ofert również na https://clixs.pl/ dobry serwis z ogłoszeniami, gdzie znajdziesz sporo fajnych ofert.
19.07.2017 12:57 #ŁukasikSzymon
A czy sprawdzaleś również ofertę HondaPlaza, ponieważ oprocz nowych salonowych aut mają równiez ofertę aut używanych i możesz znaleźć o tym informacje na ich stronie, bądź po prostu przejedź się zobaczyć co teraz jest w ich ofercie. Auta używane sprawdzone są pod wględem technicznym, blacharsko-lakierniczym i prawnym.
16.08.2017 11:29 Michala
Hej, a nie wie ktoś z Was może, czy gdzieś w Warszawie jakaś firma lub bank oferuje leasing bez wkładu własnego lub z niższym niż 10%. Myślę jak ograniczyć koszty startowe zakupu auta w leasing, ale w sieci znajduję sprzeczne informacje, jedni mówią, że nie ma szans, a inni, że w niektórych firmach może być taki leasing np. w tym temacie na forum: Tani leasing bez wkładu własnego

Tylko obawiam, się że nawet jeśli któryś leasing daje taką możliwość, to przez to dadzą mi gorsze warunki.
wpis modyfikowany 1 raz, 16.08.2017 11:31 
16.08.2017 11:32 Michala
W ogóle jak odnoszą się banki i firmy leasingowe do brania samochodu używanego w leasing? Nie ma z tym problemu? Teoretycznie nie powinno, ale większość ludzi chyba bierze nowe auta w leasing.
29.08.2017 17:34 Ajlar
Gdybys kupil auto i bylby to Mercedes, to polecam (moze nawet lepiej przed kupnem) - podjechac na Daimlera, chlopaki sprawdza co to auto jest warte, abys nie kupowal kota w worku. Pracuje tam konkretna ekipa - przeszlo 30 mechanikow i elektrykow, posiadaja najnowsze metody diagnostyczne. Lepiej za wczasu sprawdzic auto, niz kupic 'trupa'.
30.08.2017 16:50 #słowkos
najlepiej i najpewniej moim zdaniem kupować w warszawskim Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej, pewne miejsce jeśli chodzi o kupno samochodu
30.08.2017 18:25 #jack4445
Niezłe oferty samochodów na wysokim poziomie !
---
www.jestmodnie.pl
30.08.2017 22:49 #bilka
ja mam używanego Mini Coopera, kupiłam go na Czerniakowskiej tam polecam w Bawaria Motors Mini
05.09.2017 13:57 mieszkanka
Przede wszystkim ważny jest rocznik oraz pełna książka serwisowa dlatego ciekawą opcją są auta od firm, poleasingowe - najczęściej są używane tylko kilka lat i mają pełen serwis producenta. Można trafić na prawdziwe perełki bardzo dobrze wyposażone, mało używane (bo jeździła nim tylko jedna osoba, w trasie itd) więc możesz rzucić okiem np tu http://autakrajowe.com.pl/ można znajdziesz coś ciekawego, razem z mężem kupowaliśmy tam samochód dostawczy w leasing i był to dobry wybór
05.09.2017 14:17 #Heisenberg
Możesz zdecydować się np na samochody poleasingowe, są zwykle w bardzo dobrym stanie, z rozsądnym przebiegiem i w fajnym wyposażeniu, np na stronie aukcje.pkoleasing.pl znajdziesz dużo dobrych samochodów, moim zdaniem warto.
17.09.2017 22:23 #PawełKlimski
Miałem stary samochod który trochę stał na podwórku i prawie nie był jeżdżony, w końcu sie ogarnąłem i chciałem go gdzieś sprzedać. Dealerzy dawali zdecydowanie za mało ( prawie jak za złom ) dlatego poszukałem trochę w necie i trafiłem na anycars zajmują się skupem aut. Wynegocjowałem dobrą cenę, a oni już zajęli się załatwianiem reszty spraw.
19.09.2017 14:16 Franka29
Mysle ze tak czy siak warto zajrzeć do salonu forda w Warszawie http://www.ursyncar.pl Są tam nie tylko nowe auta ale i też używane. A chyba pewniej jest kupić samochó z takiego miejsca niż z jakiejść giełdy
20.09.2017 11:39 #kontale
Porozmawiajcie z nim - http://leasing24.poznan.pl/
Najlepiej z Filipem. Prawda jest taka, że finansowanie można aktualnie uzyskać w każdym przypadku.
Strata z działalności, nowa działalność... nic was nie przekreśla. W każdym przypadku macie duże szanse na finansowanie, a na jakich warunkach, to już kwestia danego przypadku.
Ale ogólnie - każdy może naprawdę otrzymać finansowanie.
20.09.2017 11:46 #won reklamo
super, wspaniale, cudownie.
Dobry portal nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, na darmowym portalu

Paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!
07.12.2017 08:53 melkasoo
A nie lepiej jest wystawić ogłoszenie w internecie? Zrobić kilka zdjęć i pozbyć się auta? Nie wiem czy bym taką sprawę osobiście, komuś powierzała. Poszukaj w internecie więcej informacji, może to troszkę pomoże waszwilanow.pl nie zdarzyło mi się, żeby ktoś był niemiły, tylko dużo oglądających i trzeba mieć też trochę czasu na to poświęconego. Zanim ostatecznie ktoś kupi, może minąć trochę czasu.
wpis modyfikowany 1 raz, 07.12.2017 09:25 
07.12.2017 10:24 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

66/2751 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Oddam za darmo
 Dobry dzień, Uzyskaj szybką i łatwą pożyczkę o 3% oprocentowaniu bez stresu i zabezpieczeń, jest to zgodne z prawem i przestrzegane są odpowiednie protokoły. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnij poniższe informacje. Pełne imię i nazwisko: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: Dzięki.

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Fauna i flora
 Rodowodowe SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 7.10.2017r. po rodzicach polujących (ojciec m.in. Champion Pracy i Champion Polski) - gotowe do odbioru od 1.12.2017r. bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz lub zapewniamy dowóz i odbiór w Warszawie. Kontakt tel. 507 043 472 lub (23) 69 61 353. Więcej info na http://www.parkwelski.vanti.pl Zapraszamy.

Antyki
 Antyki obrazy grafiki srebra platery brązy książki pocztówki szable bagnety odznaki odznaczenia orzełki ryngrafy tel. 601-336-063

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.