REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Zakup mieszkania w Wawrze i okolicy-prośba o pomoc

# robiw

08.02.2017 10:57

Witam Szanownych Forumowiczów,
Jako, że w niedługim czasie planuję zmianę miejsca zamieszkania (aktualnie Mińsk Mazowiecki) chciałem się poradzić o wybór odpowiedniej lokalizacji oraz dewelopera w Wawrze (ew. Międzylesie/Anin), jako że nie znam zupełnie tych rejonów a jakoś je sobie upatrzyłem, jako pasujące do moich oczekiwań. Serdecznie proszę o opinię/namiary. To czego oczekuję to:
- sprawdzony deweloper budujący dobrej jakości mieszkania,
- bliskość terenów zielonych/lasu itp,
- niska zabudowa, najlepiej z dużymi powierzchniami zielonymi,
- dogodna komunikacja do centrum Warszawy byłaby dodatkowym atutem, choć głównie poruszam się autem, a że jeżdżę na 6. rano do pracy, to nie obejmują mnie jeszcze korki na wjeździe do Stolicy.
Generalnie zależy mi na spokojnej okolicy w sąsiedztwie terenów zielonych i bezproblemowym deweloperze. Cena ok. 6tys/m2. Inwestycja może być w budowie lub dopiero w fazie projektu, gdyż czas w jakim chcę się wprowadzić to okres do 2 lat. Bardzo proszę o sugestie...robiw

 Lucjana

10.03.2017 10:56

Hej ja ci polecam mieszkanie w centrum Warszawy http://daa.pl/4S1 . Mój znajomy chcąc kupić mieszkanie właśnie trafił na nich. Wśród różnych ofert te wydaje mi się najbardziej atrakcyjne. Warto zobaczyć ich ofertę szczególnie, że lokalizacja jest bardzo dogodna i będziesz miał bliżej do pracy. Niestety nie powiem ci jaki jest ten developer, bo sama na razie sprawdzam opinię o nim. Ale jak tylko wyrobię sobie zdanie to dam znać. Powodzenia w szukaniu mieszkania
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe