REKLAMA
REKLAMA

Zakup mieszkania w Wawrze i okolicy-prośba o pomoc

08.02.2017 10:57 #robiw
Witam Szanownych Forumowiczów,
Jako, że w niedługim czasie planuję zmianę miejsca zamieszkania (aktualnie Mińsk Mazowiecki) chciałem się poradzić o wybór odpowiedniej lokalizacji oraz dewelopera w Wawrze (ew. Międzylesie/Anin), jako że nie znam zupełnie tych rejonów a jakoś je sobie upatrzyłem, jako pasujące do moich oczekiwań. Serdecznie proszę o opinię/namiary. To czego oczekuję to:
- sprawdzony deweloper budujący dobrej jakości mieszkania,
- bliskość terenów zielonych/lasu itp,
- niska zabudowa, najlepiej z dużymi powierzchniami zielonymi,
- dogodna komunikacja do centrum Warszawy byłaby dodatkowym atutem, choć głównie poruszam się autem, a że jeżdżę na 6. rano do pracy, to nie obejmują mnie jeszcze korki na wjeździe do Stolicy.

Generalnie zależy mi na spokojnej okolicy w sąsiedztwie terenów zielonych i bezproblemowym deweloperze. Cena ok. 6tys/m2. Inwestycja może być w budowie lub dopiero w fazie projektu, gdyż czas w jakim chcę się wprowadzić to okres do 2 lat. Bardzo proszę o sugestie...robiw
10.03.2017 10:56 Lucjana
Hej ja ci polecam mieszkanie w centrum Warszawy http://daa.pl/4S1 . Mój znajomy chcąc kupić mieszkanie właśnie trafił na nich. Wśród różnych ofert te wydaje mi się najbardziej atrakcyjne. Warto zobaczyć ich ofertę szczególnie, że lokalizacja jest bardzo dogodna i będziesz miał bliżej do pracy. Niestety nie powiem ci jaki jest ten developer, bo sama na razie sprawdzam opinię o nim. Ale jak tylko wyrobię sobie zdanie to dam znać. Powodzenia w szukaniu mieszkania

121/834 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Grunt sprzedam
 Atrakcyjna działka 2430 m kw. (ostatnia z sześciu) na skraju Puszczy Bolimowskiej, Michałówek, 1 km od węzła Skierniewice na A-2, oddzielone lasem. Ok. 30 minut jazdy od węzła Konotopa Znakomite powietrze. Możliwość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Ogrodzona nowym płotem, prąd i wodociąg na działce. Na miejscu leśne przedszkole, w pobliżu Nieborów (restauracje, hotel), park Arkadia, szkoła lotnicza, nauka jazdy konnej, ośrodek sportowy i inne atrakcje. Za niewielką opłatą pomogę w załatwianiu formalności związanych z budową i w samej budowie. Tel. 502.86.00.11.

Kupię działkę
 Kupię działkę Łomianki i okolice tel. 606-664-487

Usługi transportowe
 MAXIMtransport to firma z wieloletnim doświadczeniem w regularnym przewozie osób do BELGII / HOLANDII / NIEMIEC. BUSY z Polski wyjeżdżają w każdą środę, sobotę i niedzielę. Powroty z BELGII / HOLANDII / NIEMIEC odbywają się w każdy poniedziałek, wtorek, piątek i niedzielę. Możliwość nadania przesyłek: transport okien, transport materialów budowlanych, transport towarów - Belgia, Holandia, Niemcy,laweta,przeprowadzki. Nasze BUSY wyjeżdżające do BELGII / HOLANDII / NIEMIEC wyposażone są we wszystkie nowoczesne systemy umilające pasażerom podróż. Zapraszamy do kontaktu: INFORMACJA I REZERWACJA MIEJSC: +48 / 608 835 822 +48 / (085) 66 21 600 +32 / 475 20 77 18 NON STOP

Zdrowie i Uroda
 Masaż leczniczy,kręgosłupa Żoliborz (darmowy dojazd) Masaż leczniczy częsciowy I całościowy . Masaż terapeutyczny na mięśnie pleców,kręgosłupa. Wizyty domowe codziennie. Oferuję skuteczny masaż na twoje obolałe i spięte mięśnie z dojazdem do domu przez 7 dni w tygodniu Żoliborz i okolice. Cennik masaży jest uzależniony od czasu oraz rodzaju masażu . Wykonuję masaż: -terapeutyczny www.vitamasaz.pl -kręgosłupa -sportowy Rezerwacja telefoniczna 530 878 844

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie