REKLAMA
REKLAMA

Zakup mieszkania w Wawrze i okolicy-prośba o pomoc

08.02.2017 10:57 #robiw
Witam Szanownych Forumowiczów,
Jako, że w niedługim czasie planuję zmianę miejsca zamieszkania (aktualnie Mińsk Mazowiecki) chciałem się poradzić o wybór odpowiedniej lokalizacji oraz dewelopera w Wawrze (ew. Międzylesie/Anin), jako że nie znam zupełnie tych rejonów a jakoś je sobie upatrzyłem, jako pasujące do moich oczekiwań. Serdecznie proszę o opinię/namiary. To czego oczekuję to:
- sprawdzony deweloper budujący dobrej jakości mieszkania,
- bliskość terenów zielonych/lasu itp,
- niska zabudowa, najlepiej z dużymi powierzchniami zielonymi,
- dogodna komunikacja do centrum Warszawy byłaby dodatkowym atutem, choć głównie poruszam się autem, a że jeżdżę na 6. rano do pracy, to nie obejmują mnie jeszcze korki na wjeździe do Stolicy.

Generalnie zależy mi na spokojnej okolicy w sąsiedztwie terenów zielonych i bezproblemowym deweloperze. Cena ok. 6tys/m2. Inwestycja może być w budowie lub dopiero w fazie projektu, gdyż czas w jakim chcę się wprowadzić to okres do 2 lat. Bardzo proszę o sugestie...robiw
10.03.2017 10:56 Lucjana
Hej ja ci polecam mieszkanie w centrum Warszawy http://daa.pl/4S1 . Mój znajomy chcąc kupić mieszkanie właśnie trafił na nich. Wśród różnych ofert te wydaje mi się najbardziej atrakcyjne. Warto zobaczyć ich ofertę szczególnie, że lokalizacja jest bardzo dogodna i będziesz miał bliżej do pracy. Niestety nie powiem ci jaki jest ten developer, bo sama na razie sprawdzam opinię o nim. Ale jak tylko wyrobię sobie zdanie to dam znać. Powodzenia w szukaniu mieszkania

165/871 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 AUTO SKUP kupię każde auto, gotówka, najlepsze ceny 501 032 036

Dom i ogród
 Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 2,4,6,8,10,12,13 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik poddajemy kontroli jakości i próbie szczelności zbiornika. Zbiorniki posiadają Certyfikat EU oraz atesty potrzebne do odbioru szamba na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Zbiorniki są monolityczne to znaczy odlewane w całości z betonu klasy B-25, B-30. Maksymalny czas montażu standardowego zbiornika do 30 minut. ZAPEWNIAMY TRANSPORT ORAZ MONTAŻ. Szamba od producenta. Szamba od 4 do 12 tysięcy litrów. PŁYTY NAJAZDOWE PRZEJEZDNE DLA CIĘŻARÓWEK! ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMSA O TREŚCI KONTAKT ODDZWONIĘ. Zbiorniki posiadają 5-letnią gwarancję. Tel. 660 513 599 Radosław szamba.x.betonowe@gmail.com W sprawie ceny proszę o kontakt

Finanse
 01. A. + Najlepsza Pożyczka w trudnej sytuacji - bez poręczycieli i zaświadczeń.Gotówka dostępna od zaraz. Niski procent. Wypełnij formularz. Oferta czeka: WWW.GET-MONEY.PL/CHWILOWKI

Różne
 Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić, że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Jesteś zainteresowany? Czekam na Twoją wiadomość, jednakże nie trać ani mojego, ani swojego czasu, jeżeli chcesz jedynie sobie popisać, ponieważ szukam tylko zdecydowanych facetów. Wejdź na myero.pl/sonia i napisz lub zadzwoń do mnie.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie