REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Zakup dywanu przez Internet - czy warto?

# Aldona

25.01.2019 08:20

Wpadłam na pomysł, żeby zmienić coś w salonie. Padło na dywan. Myślicie, że zakup dywanu przez Internet ma sens?

# Marzenia

25.01.2019 12:16

Ja uważam, że przez Internet warto robić zakupy, to samo tyczy się dywanów. Często jest znacznie taniej niż stacjonarnie

# zuzza

25.01.2019 16:03

I plusem jest to, że oszczędzasz czas. Nie znoszę stania w kolejkach do kasy... a przez Internet jest szybko, łatwo i bez nerwów

REKLAMA

# trocekkk

25.01.2019 19:38

spam
spam
spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam spam
spam
spam
spam

# Aldona

28.01.2019 08:15

Czy ktoś z was zamawiał przez Internet dywan? Czy oferta była zgodna z tym, jaki produkt otrzymaliście?

# Marzenia

29.01.2019 08:02

Zamawiałam dywan do mojego salonu. I nie żałuję. Wszystko się zgadzało, ale nawet, gdyby coś mi się nie spodobało, zawsze jest możliwość zwrotu towaru, nie ma z tym żadnego problemu.

REKLAMA

# moni@

29.01.2019 13:49

W sklepach internetowych często jest szersza oferta niż w sklepach stacjonarnych, szczególnie w mniejszych miastach. Myślę, że warto zapoznać się z tym co oferują sklepy internetowe, w końcu to XXI wiek.

# Ewcia

30.01.2019 08:05

Nie wspomniałyście o plusie, jakim jest dostawa. Nie musimy zastanawiać się, czy dywan zmieści się do naszego samochodu. Kurier dowozi nam go pod same drzwi, a jeśli trafi się uczynny, to nawet wniesie go do środka :)

# zuzza

30.01.2019 09:32

Zdecydowanie polecam zakup dywanu przez Internet. Kupowałam dwa razy i nie zawiodłam się

REKLAMA

# elka

30.01.2019 11:46

Ja też uważam, że zakup dywanu przez Internet ma sens, bo mało kto ma czas na bieganie po sklepach. A w sieci mamy czas na zastanowienie się no i nie ma ograniczeń czasowych, kupujesz wtedy, kiedy chcesz

# DywanyWitek

31.01.2019 08:20

Wiele osób dokonuje u nas zakupu przez internet zaoszczędzając w ten sposób czas i pieniądze ponieważ ceny są niższe niż w sklepach stacjonarnych a oferta dużo bogatsza. Po zakupie mogą Państwo odebrać dywan u Nas osobiście w salonie w Modlniczce przy ulicy Handlowców 12 lub zamówić z dostawą kurierem. Nie bez znaczenia jest również możliwość zakupu ratalnego często z wykorzystaniem kredytu darmowych rat 0%. Dodatkowo darmowa dostawa jest możliwa już od 300zł, wówczas klient ma aż 30 dni na darmowy zwrot bez podania przyczyny.
Pozdrawiamy,
Dywany A.Witek - https://sklep24.dywanywitek.pl

# Aldona

31.01.2019 08:23

Chyba rzeczywiście zaryzykuję... dziękuję wam za odpowiedzi.

REKLAMA

# Agnieszka_Michalczyk

06.03.2019 23:20

Kupuję wszystko przez internet, dywany też, ale nie raz się nacięłam niestety. Na zdjęciu wszystko pięknie, ładnie, a po otrzymaniu przesyłki rozczarowanie. Zdjęcia potrafią zrobić cuda, dlatego nigdy nie kupujcie w niesprawdzonych miejscach. Sprzedawcy tak zrobią zdjęcie, że marnej jakości dywan będzie wyglądał jak puszyste cudo.
Ze swojej strony mogę polecić jeden sklep, w którym sytuacja była odwrotna. Dywan otrzymałam i był o wiele ładniejszy niż na fotografii. Ja brałam akurat Shaggi https://www.topworld.pl/ ale mają dużo różnych dywanów. Jeśli shaggi wyglądał lepiej niż na zdjęciu to zapewniam, że inne też będą super.

# Maur80

10.12.2019 13:05

Myślę, że jak najbardziej można kupować dywany przez Internet. Trafiłem na świetnie zaopatrzony sklep, który sprzedaje http://www.dywanyalladyn.pl/pl/. Można też sobie zamówić prezentację w domu lub biurze, dzięki której sprawdzimy na własne oczy jak dany produkt pasuje do konkretnego wnętrza.

# renataka

28.05.2022 12:15

Myślę, że jak najbardziej warto, ale przede wszystkim https://homecarpets.pl/blog/post/128_jak-wybrac-dywan-do-lazienki na samym początku jaki dywan do jakiego pomieszczenia będzie tym włąściwym wyborem. Na pewno warto ejst również rozważyć to aby w naszych łazienkach znalazły się dywany. Ja uważam, że jest to ciekawy pomysł.

REKLAMA

# żyrek

31.12.2022 12:25

Jeżeli jeszcze mówimy o takich rzeczach to ja również chcę powiedzieć, że mnie niezwykle bardzo interesowało to jak prać wykłądzinę na schodach. Zdecydowanie https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/jak-prac-wykladzine-na-schodach/ jeżeli także jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem. W końcu każdemu z nas może się ono przydać.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break