REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Zajęcia dla dzieci w Warszawie

27.09.2017 21:31 #Margaretka222
Gdzie posyłacie dzieciaki na zajecia dodatkowe i na jakie? Szukam czegoś ciekawego dla 5 latka i 8 latka
27.09.2017 23:56 #klopotliwababa
Dziewczynka czy chłopczyk?
28.09.2017 11:30 #iks
Polecam warsztaty naukowe dla dzieci Junior Odkrywca. Eksperymenty z chemii, biologii, fizyki. Super zabawa a jednocześnie ogromna dawka wiedzy. Na stronie można znaleźć lokalizacje w Warszawie i zapisać: www.juniorodkrywca.pl
28.09.2017 11:45 #syfffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
28.09.2017 12:38 #luuuu
w domach kultury poszukaj
REKLAMA
28.09.2017 12:51 #MamaJulki
Akademia Mądrego Dziecka jeszcze na Nowogrodzkiej jest - dla przedszkolaków i dla szkolniaków. Moja Jula chodzi od zeszłego roku, rok temu Zajaczek pisał do nich listy teraz chodzi Bezludną Wyspe i poznaje rózne kontynenty i ludzi. Zakochana w tych zajeciach , z ksiazeczkami sie nie rozstaje i bardzo się ośmieliła w kontaktach z innymi dziećmi. Dla mnie nie zmarnowane pieniądze i dobrze spożytkowany czas
28.09.2017 13:03 #syfiasssta reklama

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
28.09.2017 13:14 Olaaa90
Polecam zapisanie dziecka na treningi. Coś, co lubi, sporty walki, balet... Ja jak szukałam dla Oliwki ćwiczeń gimnastycznych, to trafiłam na tę wyszukiwarkę: lepszytrener.pl/trening-funkcjonalny

To największa baza trenerów i instruktorów w Polsce :)
28.09.2017 13:20 #syfiasttta reklama

masakra, co za poziom..... ..
28.09.2017 14:10 #iks
#syfiasttta reklama można wiedzieć po co zaśmiecasz ten wątek? jak ci się nie podoba to tu nie wchodź i daj innym porozmawiać
28.09.2017 14:29 #ikspier
rozmawiać możesz, ale po co piszesz sam ze sobą, zachwalając badziewiaste firmy i produkty ?
28.09.2017 14:33 #iks
#ikspier nie wiem człowieku o co ci chodzi, sam ze sobą jak widać to piszesz raczej ty pod różnymi nickami, ja poleciłem #Margaretka222 warsztaty na które chodzi moja córka i tyle, ty poza spamowaniem nie poleciłeś narazie niczego
28.09.2017 14:39 #takimaki
a ja polecam lody z McDonalds - pyszne mniammmm

McDonalds
14.08.2019 13:43 #Marjola
Dla 8-latka to polecam Ci Kid's Club w szkole IT STEP. Prowadzą bardzo fajne zajęcia komputerowe, są nawet podstawy programowania, grafiki i robotyki.
16.08.2019 20:15 pawełtrzask6
Witam, polecam prywatną szkołę która mieści się na warszawskim Wilanowie na ul. Krolewicza Jakuba 69 jest to szkoła EDISON profesjonalna kadra oraz super program, dzieciaki po kilku miesiącach mówią chętnie w języku angielskim polecam
REKLAMA
27.08.2019 19:59 #Zaciekawiona
#Marjola napisał(a) 14.08.2019 13:43

Dla 8-latka to polecam Ci Kid's Club w szkole IT STEP. Prowadzą bardzo fajne zajęcia komputerowe, są nawet podstawy programowania, grafiki i robotyki.
Powiedz proszę coś więcej na ten temat. Czy takie zajęcia będą okej też dla 13-latka, czy to już za duże dziecko Czy jest coś w STEP dla dzieci od 13 roku życia? Czy bez problemu udaje się połączyć program ze szkołą?
01.09.2019 11:21 #wra1
mega fajną ofertę ma szkolka www.football-kids.com
05.09.2019 15:05 #Mariolaa
Moja córka niedawno ukończyła kurs w akademii szybkiego czytania edu w Warszawie. Od zawsze wymigiwała się od czytania bo sprawiało jej to wiele problemów. Teraz wiem że ten kurs był dobrym pomysłem. Wieczorami zamiast oglądać telewizję bierze książkę i czyta. Kiedyś był to niespotykany widok :)
09.09.2019 22:00 #Marjola
#Zaciekawiona napisał(a) 27.08.2019 19:59

Powiedz proszę coś więcej na ten temat. Czy takie zajęcia będą okej też dla 13-latka, czy to już za duże dziecko Czy jest coś w STEP dla dzieci od 13 roku życia? Czy bez problemu udaje się połączyć program ze szkołą?
Jak jesteś ciekawa to jutro jeszcze STEP ma dni otwarte na prostej, można iść i się doinformować. Z mojej strony mogę Ci powiedzieć że dla takich trochę starszych dzieci mają Małą Akademię Komputerową, taki już trochę poważniejszy kurs z programowaniem, robotyką, modelowaniem 3D, obróbką zdjęć itp. Teraz chyba nawet mają go w promocji -15%.
01.10.2019 09:07 #Alala
Ja polecam Akademię STEP, nasze odkrycie wakacji i sposób na nudę, teraz córka została zapisana do Akademii Twórców Gier i będzie programować :)

179/3890 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Poszukuję świadka
 Uwaga!!! Odkupię SKASOWANY bilet ZTM, CAŁODZIENNY data: 04.09 i/lub 11.09, lub PRZESIADKOWY 04.09 w granicach godziny 13:06 i/lub 11.09 około godz. 17:50. Ewentualnie odkupię nieimienny bilet miesięczny opiewający na powyższe daty. Agnieszka 507127533

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM miejsce parkingowe! Olbrachta 118. ZADZWOŃ 668- 830-141

Inne do wynajęcia
 GARAŻ, Magazyn, Schowek do wynajęcia ul. Radiowa, Bemowo, Warszawa Do wynajęcia garaż murowany o powierzchni 16m2 znajdujący się przy ul. Radiowej 33 (nieopodal Fortu Radiowo). Wymiary garażu to 5,7m długości i 2,8m szerokości, natomiast wjazd ma 2,4m szerokości oraz 1,95m wysokości. Garaż jest świeżo po generalnym remoncie: nowe pokrycie dachowe, wymienione rynny oraz jest całkowicie odmalowany zarówno w środku jak i na zewnątrz. Założona brama segmentowa jest dodatkowo ocieplana pianką poliuretanową. Zamontowane są dwa zabezpieczenia na kłódki oraz zamek patentowy. W środku i na zewnątrz zamontowane oświetlenie ledowe (brak prądu sieciowego). Podjazd przed garażem utwardzony asfaltem. Garaż znajduje się na terenie zamkniętym. Miesięczny koszt wynajmu bez dodatkowych opłat to 420zł. Wystawiam fakturę zwolnioną z VAT. Tel. Kontaktowy: 511 121 112

Nauka
 Kursy z języka hiszpańskiego Białołęka / Tarchomin. Oferujemy kursy w mini grupach dla dzieci z Hiszpańskiego na Tarchominie. Jesteśmy kameralną szkołą językową, zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem kursów od 19 lat. Robimy to skutecznie i w małych grupach. Zapraszamy na zajęcia do nas! Cherry School, ul. Stefanika 14b lok 10, tel: 512 50 10 10

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA