REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Zajęcia dla dzieci w Warszawie

# Margaretka222

27.09.2017 21:31

Gdzie posyłacie dzieciaki na zajecia dodatkowe i na jakie? Szukam czegoś ciekawego dla 5 latka i 8 latka

# klopotliwababa

27.09.2017 23:56

Dziewczynka czy chłopczyk?

# iks

28.09.2017 11:30

Polecam warsztaty naukowe dla dzieci Junior Odkrywca. Eksperymenty z chemii, biologii, fizyki. Super zabawa a jednocześnie ogromna dawka wiedzy. Na stronie można znaleźć lokalizacje w Warszawie i zapisać: www.juniorodkrywca.pl

REKLAMA

# syfffiasta reklama

28.09.2017 11:45

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

# luuuu

28.09.2017 12:38

w domach kultury poszukaj

# MamaJulki

28.09.2017 12:51

Akademia Mądrego Dziecka jeszcze na Nowogrodzkiej jest - dla przedszkolaków i dla szkolniaków. Moja Jula chodzi od zeszłego roku, rok temu Zajaczek pisał do nich listy teraz chodzi Bezludną Wyspe i poznaje rózne kontynenty i ludzi. Zakochana w tych zajeciach , z ksiazeczkami sie nie rozstaje i bardzo się ośmieliła w kontaktach z innymi dziećmi. Dla mnie nie zmarnowane pieniądze i dobrze spożytkowany czas

REKLAMA

# syfiasssta reklama

28.09.2017 13:03

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

 Olaaa90

28.09.2017 13:14

Polecam zapisanie dziecka na treningi. Coś, co lubi, sporty walki, balet... Ja jak szukałam dla Oliwki ćwiczeń gimnastycznych, to trafiłam na tę wyszukiwarkę: lepszytrener.pl/trening-funkcjonalny
To największa baza trenerów i instruktorów w Polsce :)

# syfiasttta reklama

28.09.2017 13:20

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..... ..

REKLAMA

# iks

28.09.2017 14:10

#syfiasttta reklama można wiedzieć po co zaśmiecasz ten wątek? jak ci się nie podoba to tu nie wchodź i daj innym porozmawiać

# ikspier

28.09.2017 14:29

rozmawiać możesz, ale po co piszesz sam ze sobą, zachwalając badziewiaste firmy i produkty ?

# iks

28.09.2017 14:33

#ikspier nie wiem człowieku o co ci chodzi, sam ze sobą jak widać to piszesz raczej ty pod różnymi nickami, ja poleciłem #Margaretka222 warsztaty na które chodzi moja córka i tyle, ty poza spamowaniem nie poleciłeś narazie niczego

REKLAMA

# takimaki

28.09.2017 14:39

a ja polecam lody z McDonalds - pyszne mniammmm
http://mcdonalds.pl

# Marjola

14.08.2019 13:43

Dla 8-latka to polecam Ci Kid's Club w szkole IT STEP. Prowadzą bardzo fajne zajęcia komputerowe, są nawet podstawy programowania, grafiki i robotyki.

 pawełtrzask6

16.08.2019 20:15

Witam, polecam prywatną szkołę która mieści się na warszawskim Wilanowie na ul. Krolewicza Jakuba 69 jest to szkoła EDISON profesjonalna kadra oraz super program, dzieciaki po kilku miesiącach mówią chętnie w języku angielskim polecam

REKLAMA

# Zaciekawiona

27.08.2019 19:59

#Marjola napisał(a) 14.08.2019 13:43
Dla 8-latka to polecam Ci Kid's Club w szkole IT STEP. Prowadzą bardzo fajne zajęcia komputerowe, są nawet podstawy programowania, grafiki i robotyki.

Powiedz proszę coś więcej na ten temat. Czy takie zajęcia będą okej też dla 13-latka, czy to już za duże dziecko Czy jest coś w STEP dla dzieci od 13 roku życia? Czy bez problemu udaje się połączyć program ze szkołą?

# wra1

01.09.2019 11:21

mega fajną ofertę ma szkolka www.football-kids.com

# Mariolaa

05.09.2019 15:05

Moja córka niedawno ukończyła kurs w akademii szybkiego czytania edu w Warszawie. Od zawsze wymigiwała się od czytania bo sprawiało jej to wiele problemów. Teraz wiem że ten kurs był dobrym pomysłem. Wieczorami zamiast oglądać telewizję bierze książkę i czyta. Kiedyś był to niespotykany widok :)

REKLAMA

# Marjola

09.09.2019 22:00

#Zaciekawiona napisał(a) 27.08.2019 19:59
Powiedz proszę coś więcej na ten temat. Czy takie zajęcia będą okej też dla 13-latka, czy to już za duże dziecko Czy jest coś w STEP dla dzieci od 13 roku życia? Czy bez problemu udaje się połączyć program ze szkołą?

Jak jesteś ciekawa to jutro jeszcze STEP ma dni otwarte na prostej, można iść i się doinformować. Z mojej strony mogę Ci powiedzieć że dla takich trochę starszych dzieci mają Małą Akademię Komputerową, taki już trochę poważniejszy kurs z programowaniem, robotyką, modelowaniem 3D, obróbką zdjęć itp. Teraz chyba nawet mają go w promocji -15%.

# Alala

01.10.2019 09:07

Ja polecam Akademię STEP, nasze odkrycie wakacji i sposób na nudę, teraz córka została zapisana do Akademii Twórców Gier i będzie programować :)

# Anastazja123

28.10.2019 15:19

My uwielbiamy Toddler British Centre, chodzimy tam zajęcia z angielskiego od kilku lat i bardzo sobie chwalę te szkołe. Dzieciom też się podoba, to najważniejsze. Na pewno w Warszawie też są jakieś dobre szkoły a jak nie, to warto przedzwonić do Toddlera, może doradzą coś fajnego

REKLAMA

# mat51

21.01.2020 14:29

my od jakiegoś czasu uczestniczymy w warsztatach w laboratorium dla dzieci u www.fulleren.pl, polecam!

# mart6qq

21.02.2020 14:08

Polecam mega fajną szkółkę piłkarską z Warszawy www.football-kids.com
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024