REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zagrajmy w szachy - 1 przypomnienie

# Jarek

13.03.2003 08:07

Przypominam, ze ruszyła akcja zapisów do turnieju szachowego.
5 kwietnia 2003 (jak zwykle SOBOTA) w SP nr 344 przy Erazma z Zakroczymia 15 od godziny 10 - 14 gramy!!!!!!!
Na chętnych czekamy do pierwszego dnia wiosny (21 marca).
Wybrałem już nagrody dla zwycięzców - myślę, że się im spodobają. Jarek
P.S.
Dla chcących wyładować swoją energię w sposób ściśle kontrolowany przygotowuję propozycje na wiosnę, lato i jesień.
Szukam kilku chętnych osób do poświęcenia odrobiny czasu wolnego w soboty, dla siebie i dla innych. Tylko poważne oferty przyjmuję pod adresem:
jarfil0@wp.pl

# miłośnik pras lokalnej

13.03.2003 10:36

czy działasz w ramach jakiejś organizacji... Chętnie dowiedziałbym sie czegoś więcej. Pozdrawiam

# antypolityka

13.03.2003 12:03

grunt to formalności, no nie miłośnik?

REKLAMA

# Jarek

13.03.2003 12:11

Turnieje tenisowe - Ligę Tenisa - organizuję od 7 lat. Pierwszy zorganizowałem będąc przewodniczącym Rady Rodziców SP nr 344, następne już w ramach Białołęckiego Stowarzyszenia Samorzadowego "NASZE SZKOŁY".
Turniej tenisowy rozegrany w ferie zimowe - po raz pierwszy dla dorosłych - zorganizowaliśmy z Jackiem sami pod patronatem Przewodniczącego Rady Dzielnicy. Szachowemu też patronuje Pan Przewodniczący, a organizuję go we współpracy z księdzem Andrzejem - bez żadnego szyldu organizacyjnego!!!
Jestem bezpartyjny od urodzenia.
Zapraszam do współpracy. Jarek

# miłośnik pras lokalnej

13.03.2003 13:12

dzięki za wyjaśnienie. Interesują mnie wszelkie grupy, działające na naszym terenie - stąd pytanie - zarówno te bardziej sformalizowane, jak i powstające i działające ad hoc. Myślę, że powinniśmy o sobie wiedzieć, bo wtedy można efektywnie współpracować. Te wyjaśnienia dla antypolityka.
I jeszcze jedno - tacy ludzie jak Jarek stanowią właśnie o dynamizmie naszego podwórka. Do Historyka: powtarzam - czy nie warto "uderzyć" do nich z ofertą Tow. Przyjaciół Białołęki? Myslę, że należałoby włączyć ich działania i pomysły w Twoją ideę. Wtedy niemal z "marszu" powstanie coś ciekawego, mającego sporą ofertę, coś, cztm można zainteresować np. media wcale nie lokalne.
Jarku - napisz też coś więcej o swoim wiosenno-letnio-jesiennym pomyśle. Być może pewna grupa młodzieży będzie zainteresowana... Jeśli nie chcesz na forum prześlij na maila: avetki@wp.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA