REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# obserwatorka

17.03.2015 02:04

nie wiem jak inni ale moim zdaniem gdyby faktycznie ten chłopak był w porządku to nie doszłoby do zatrzymania go przez policję. Mam znajomych w Legionowie i dowiedziałam się od nich że w Legionowie pod każdą szkołą stoją dilerzy i sprzedają małolatom narkotyki. A może chcielibyście żeby wasze dzieci brały ? Według mnie bardzo dobrze że Policja interweniuje w tak ważnej sprawie. Powinni jeszcze ścigać tych, którzy sprzedają dzieciakom alkohol bo i to na pewno się zdarza. Nie wierzę w to, że w Legionowskich sklepach jest problem z zakupem alkoholu przez osoby nieletnie. Sklepikarze przymykają na to oko, najważniejsza jest dla nich kasa, a to że taki małolat pod wpływem alkoholu zrobi komuś krzywdę to inna sprawa. Ci, którzy tak bardzo się burzą, że zatrzymali tego chłopaka za posiadanie narkotyków powinni wyjechać z Polski tam, gdzie można legalnie handlować, zażywać, i mieć je przy sobie. Dobrze że w Polsce jest taki zakaz, bo gdyby były legalne to bardzo często dochodziłoby do niebezpiecznych sytuacji. Stop narkotykom!!!

# Pawel

19.04.2015 20:15

Pani obserwatorko, protesty nie dotyczą zakazu narkotyków. Dotyczą one de facto kary śmierci za ich posiadanie, brutalności policji i jej bezkarności.

# szokujące

15.05.2018 20:34

Twoi znajomi wiedzą, Ty wiesz, że pod każdą szkołą dilerzy sprzedają małolatom.
Ale dla dobra dzieci innych rodziców policji o tym nie powiedzialas;
poniewaz oni zaczepili chłopaka który nie żyje wieczorem i nie pod szkołą.
Obrażasz ,,sklepikarzy'' których nie znasz.
--- Zacząłem pisac, bo nerwa ruszona; ale bez sensu bo debilka i tak nieprzeczyta tego już.

REKLAMA

# Jar

16.05.2018 05:20

#szokujące napisał(a) 15.05.2018 20:34
Twoi znajomi wiedzą, Ty wiesz, że pod każdą szkołą dilerzy sprzedają małolatom.
Ale dla dobra dzieci innych rodziców policji o tym nie powiedzialas;
poniewaz oni zaczepili chłopaka który nie żyje wieczorem i nie pod szkołą.
Obrażasz ,,sklepikarzy'' których nie znasz.
--- Zacząłem pisac, bo nerwa ruszona; ale bez sensu bo debilka i tak nieprzeczyta tego już.
Debel jesteś, czy co? TRZY lata zajęło Ci napisanie tych kilku słabo poskladanych zdań?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024