REKLAMA
REKLAMA

Zabawki dla niemowląt

24.05.2016 10:25 #Asia
Chciałem się z wami podzielić pewną stroną, na której znalazłem fantastyczne zabawki dla niemowląt. Są nie drogie i pochodzą prosto od producenta. Sprawdźcie sami
31.05.2016 10:21 kobietkaa
Faktycznie mają fajne zabawki dla niemowląt. Ja jednak najczęściej zamawiam zabawki przez sklep http://sklep.to-ma.pl/Default.B2C.aspx produkty są w dobrej ceny a przesyłka dociera błyskawicznie.
18.08.2016 08:54 gu-gusia
Ja zabawki dla dzieci kupuję głównie w sklepie online Urwis. Tutaj: http://www.urwis.pl/dla-najmlodszych macie domki, karuzele, sortery i inne. Sądzę, że ceny są dość niskie, a wybór - ogromny. Jeśli więc szukacie czegoś dla najmłodszych, to koniecznie zajrzyjcie!
25.08.2016 19:02 #Paweł P
Ja polecę wam Zabawekraj.pl - sklep z zabawkami dla dzieci, ponad 1300 różnych zabawek dla różnych grup wiekowych, zabawki dla chłopców, zabawki dla dziewczynek, prezenty dla dzieci. Oprócz tego atestowane foteliki samochodowe, wózki spacerowe, jeździki, modele sterowane rc, hulajnogi w tym hulajnogi wyczynowe, hulajnogi grawitacyjne, miejskie i inne, rowerki dla dzieci, deskorolki i rolki, na zimę łyżwy. Artykuły szkolne, plecaki szkolne, tornistry kasetonowe, piórniki dwuklapkowe i wiele innych produktów.
06.02.2017 20:10 kasia3535
a słyszeliście o takiej zabawce jak wishbear jest to genialny misiek pomagający przy zasypianiu. Jak dziecko sie przebudzi i zapłacze misiek automatycznie sie załączy i będzie wydawał miły szum który uśpi nasze dziecko. A o szczegółach to możecie poczytać na stronie sklepu Bawialnia FokaStara.pl.
wpis modyfikowany 1 raz, 06.02.2017 20:11 
20.03.2017 18:15 #wika
Ja najbardziej lubię kupować w necie, bo wygodnie i oszczędzam czas. Dobry sklep to Jokomisiada www.jokomisiada.pl/ Mają zabawki podzielone według wieku dziecka, więc łatwo można coś dopasować. Fajne rzeczy tu znalazłam, ostatnio mały lubi się bawić w kąpieli fontanną z łódeczkami :)
23.03.2017 13:49 daria.d
Akurat szukam czegoś dla mojego chrześniaka :) Dzieki
06.04.2017 11:36 Piper
Ja myślę, że warto zajrzeć na oferty internetowe takie jak http://sprzedajemy.pl/ gdzie można znaleźć bardzo ciekawe oferty z zabawkami dla dzieci w każdym wieku. Ceny są znacznie atrakcyjniejsze od tych w sklepach stacjonarnych i takie zakupy na pewno są bardziej opłacalne

86/320 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie