REKLAMA
REKLAMA

Zabawki dla dzieci

21.03.2016 21:14 annecckka29
Macie jakieś swoje ulubione sklepy internetowe z zabawkami ? zabawki edukacyjne to jest profesjonalny sklep internetowy w którym można otrzymać wiele pomocy dydaktycznych, zabawek edukacyjnych czy innych akcesorii i zabawek dla dzieci od pierwszych miesięcy życia do 7 roku życia.
02.04.2016 18:09 #olkaaa24
Ja najbardziej lubię kupować zabawki edukacyjne w sklepie http://www.dladzieciaczka.pl/ Znajduję tu najmodniejsze zabawki, reklamowane w internecie. Nie ukrywam, że cena jest dla mnie ważna, dlatego tutaj mogę znaleźć duże promocje. Ławo znaleźć odpowiedni prezent dzięki wyszukiwarce. Wystarczy zaznaczyć płeć dziecka, wiek i budżet, jakim dysponujemy.
12.07.2016 14:03 #Krzysiek
Polecam sklep z zabawkami DolinaSmyka.pl :) Dużo ciekawych zabawek, interaktywnych, kreatywnych i edukacyjnych.
13.07.2016 08:23 wwojtek84
Błagam, podpowiedzcie mi jakiś ciekawy pomysł na prezent dla dziecka. W przyszłym tygodniu idę na chrzest i nie mam pojęcia co kupić!
07.08.2016 22:51 #mirabella
Wojtek, może zajrzyj do Smyka, mają bardzo fajną ofertę zabawek dla niemowląt. Jeżeli napiszesz w jakim wieku jest chrześniak, to może będę mogła coś podpowiedzieć. Ogólnie małym dzieciakom warto kupować jakieś zabawki interaktywne, na przykład kostki interaktywne, z którymi można robić wiele rzeczy, albo jakieś zabawki typu mini pianino, gdzie dziecko naciska klawisze i zabawka wydaje dźwięki (zmora dla rodziców :). Daj znać odnośnie wieku to coś podpowiemy
23.08.2016 19:29 Szamanka
Zabawki dydaktyczne do szkoły i przedszkoli możecie kupić w sklepie Kabum, mają naprawdę fajne ceny.
21.09.2016 14:27 #Agata
Zabawki dla dzieci tylko w sklepie internetowym www.Zabawekraj.pl
Prócz zabawek, również tych reklamowanych w TV, które świetnie sprawdzą się jako prezenty na święta dla chłopców i dziewczynek, sklep ma w ofercie rowerki dla dzieci, hulajnogi, foteliki samochodowe, wózki dziecięce, artykuły dla niemowląt w tym krzesła do karmienia, kojce i łóżeczka turystyczne. Oprócz tego różne fajne rzeczy na lato do ogrodu w tym zjeżdżalnie dmuchane, baseniki, kurtyny i ślizgawki wodne. Różne jeździki, min. twistcar, artykuły do szkoły - plecaki, tornistry i wiele innych
08.11.2016 12:53 #korter
To jest tego najlepszy przykład - http://www.bobosan.pl
Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ale najbardziej sensowne są zabawki związane z ruchem.
Może jakieś rowerki, coś w takich klimatach? Na pewno będziecie zadowoleni.
08.11.2016 12:54 #korter
To jest tego najlepszy przykład - http://www.bobosan.pl
Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ale najbardziej sensowne są zabawki związane z ruchem.
Może jakieś rowerki, coś w takich klimatach? Po prostu starajcie się zainteresować dzieci czymś ciekawym...
06.02.2017 20:05 kasia3535
oj z tymi zabawkami jest zawsze kłopot albo są bardzo drogie albo niezbyt nadające się do zabawy dla naszych dzieci dlatego najlepiej sprawdzać sklepy które sa polecane na forach taki jak ten Bawialnia FokaStara.pl Słyszeliście o nim ja znalazłam tam zabawki dla dużych i małych dzieci a przede wszystkim tanie zabawki.
12.02.2017 12:49 #zuzia
Ulubione zabawki mojego syna to pojazdy firmy Bruder. Wyglądają jak prawdziwe. Są z ładnego plastiku. Mamy sporo z bogatej kolekcji budowlanej. Spychaczem zgarniamy klocki a ładowarkami i koparkami ładujemy je na ciężarówkę i wywozimy na plac składowy pod łóżkiem. Najnowszym przebojem była jednak wielka śmieciara. Dziecko jeździ po całym mieszkaniu i zbiera uprzednio porozkładane papierki. U syna szwagra natomiast króluje sprzęt rolniczy. Kupowaliśmy w sklepie stozabawek.pl
23.02.2017 13:48 kobietkaa
Ja swoim dzieciakom czy chrześniakom kupuje zawsze zabawki sprawdzonych i znanych firm, przede wszystkim dbając by miały wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Takie zabawki znalazłam ostatnio w sklepie bebito.pl Mają duży asortyment fajnie posegregowany, co niestety nie często się zdarza. Dla dziewczynek można znaleźć bardzo duży wybór lalek, Barbie, bobasów, dla chłopców samochody,klocki i wiele więcej. Co najważniejsze sklep dobrze wypada wśród tysięcy opinii użytkowników, na co ja szczególnie zwracam uwagę.
04.03.2017 18:28 #Karina Janicka
Na pewno dla każdego dziecka znajdziemy dzisiaj coś ciekawego. Moim zdaniem jednak jeżeli chodzi o sklepy internetowe, na pewno bardzo ciekawą ofertę znajdziemy w http://fifishop.pl/ . Są tam bowiem dostępne różnego rodzaju zabawki edukacyjne, jeździki, pluszaki i całe mnóstwo innych propozycji. Przy czym oczywiście są one przeznaczone dla dzieci w różnym wieku i dostępne w atrakcyjnych cenach.
04.04.2017 08:59 #Magia
Ja w tym roku zrobiłam jeden duży prezent - trampolinę do skakania z http://www.trampolini.pl/. Zdecydowałam się na model Fillo Fiber ze względu na odpowiednią wysokość, wzmocnione rury, dodatkowy ring nad głowami i profilowaną siatkę za którą znajduje się wszystko to, co niebezpieczne. Marzenie dzieciaków spełnione. Mąż funduje dodatkowe, drobniejsze prezenty.
04.04.2017 15:34 #trash
spam, spam, spam
25.04.2017 19:04 #Pilbar
Uważam, że klocki są najwarościowszą zabawką już od 6m+ To najlepsza zabawka stymulująca wyobraźnię i rozwój dziecka, jaką wymyślono. Polecam www.warsha.pl
10.06.2017 23:40 Amira
Ale, czy w takim wieku aby na pewno? Półroczne dzieci mają jeszcze tendencję do władania różnych rzeczy do buzi i sama powiem szczerze, że jednak wolałabym postawić na nieco inne zabawki. Z resztą jeżeli odwiedzimy sklep z zabawkami http://fokastara.pl/ , znajdziemy tam na pewno wiele świetnych propozycji dla dzieci w różnym wieku, a co najważniejsze są one bezpieczne i pochodzą od renomowanych producentów.
12.06.2017 09:42 #Basia29
Najczęściej zabawki i zresztą inne akcesoria dla dzieci zamawiam ze strony tublu.pl mają naprawdę dobre zabawki a nie jakiś chiński badziew bez atestów. Zamawiam tam zwykle więcej rzeczy by za przesyłkę raz tylko płacić.
16.06.2017 17:21 Mirkaa
Teraz zabawki można znaleźć prawie w każdym sklepie. Wszystko zależy czego szukasz. Ja bardzo lubię zabawki z postaciami i z bajek. Niestety nie zawsze można znaleźć zabawki tych mnie popularnych postaci. Spory wybór wielu postaci bajkowych można znaleźć u nich http://mojulubionybohater.pl/28-bohater i to w bardzo dobrych cenach. Uważam, że warto sobie tam zajrzeć :)
19.06.2017 09:58 klulka
A nie wolicie czegoś porządniejszego jak zabawki handmade zamiast takich oklepanych zabawek, z plastiku? zwłaszcza, że niektóre zabawki bez atestu, takie z chin, mogą być szkodliwe dla dzieci.. ja bym pod tym względem wolała zahować czujność, żeby dziecko było bezpieczne i miało dobrą zabawę
03.07.2017 14:52 red_lollipop
Ja uważam, że gry planszowe nie będą nigdy oklepane. Cały czas powstają nowe, a i te klasyki się nie nudzą. Na przykład, taka gra 5 sekund Junior, znaleziona przeze mnie tutaj: http://www.urwis.pl, zachwyciła moje dzieci i nas w sumie też. Świetnie bawimy się spędzając przy niej czas. Lepsze to, niż jakieś gry komputerowe.
06.07.2017 11:45 #Elzbieta922
Zobaczcie sobie taką interaktywną podłogę, coś na zasadzie rzutnika na podłogę -
https://funtronic.eu/. Kolega syna to ma i jest wielki szał na to. My z mężem też planujemy to zakupić, ale dopiero na urodziny syna, bo to jednak wydatek spory.
06.07.2017 14:23 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
17.07.2017 18:04 Gokoszer
@red_lollipop ja też uważam, że planszówki nigdy się nie nudza. Kazdy moze znalezc cos dla siebie. Fajne jest też to, że angazuja całą rodzine. A co myślicie o tej popularnej zabawce fidget spinner? Chciałam kupić córce jakiś model z tej strony - www.ceneo.pl/oferty/fidget-spinner I zastanawiam sie czy warto.
18.07.2017 10:25 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
26.07.2017 13:38 Renimes
Może samochody rc elektryczne to będzie dobry pomysł? Dzieciaki to lubią, a takie auto będzie zapewne całkiem porządne.

1/810 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie