REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# ja to mam szczęście....

09.06.2014 14:15

My mieszkańcy herbu Pilawa -plus bardzo się cieszymy z tego obiektu.Obsadzić ten obiekt w Jabłonnie na Akademijnej "japkami" to go i z kosmosu nikt nie namierzy.

# PANcerfaust

09.06.2014 18:51

Panie pułkowniku a w tym Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrznych cóś pan wydumałeś? czy nadal obowiązuje doktryna, że do północy dnia pierwszego, Łukaszenka czapką nas nakryje???
Ani w MON jako pułkownik, ani w gminie jako radny, świeczki pan nie postawiłeś. Czyżby teraz PAN zabiegał o takiego specjalistę?

# Caracal

10.06.2014 10:52

W końcu będzie jakaś innowacja:) już myślałem że ostatnio tylko sklepy z robakiem w herbie się budują bo nic się nie opłaca i staniemy się tylko importerem dla zachodu.

REKLAMA

# Kalina

10.06.2014 19:46

#ja to mam szczęście.... napisał(a) 09.06.2014 14:15
My mieszkańcy herbu Pilawa -plus bardzo się cieszymy z tego obiektu.Obsadzić ten obiekt w Jabłonnie na Akademijnej "japkami" to go i z kosmosu nikt nie namierzy.
Wszyscy jesteśmy zadowoleni z tego obiektu. W naszej Jabłonnie mało co się dzieje. Na PAN jednak możemy liczyć.
Słuchy chodzą że obok budynków Polskiej Akademii Nauk ma powstać centrum handlowe, tylko ktoś je blokuje. Mam nadzieję że powstanie, po co nam puste pola przy obwodnicy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe