REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# piooo

27.10.2016 09:50

bez ekranów. zrobienie przelotówki będzie błędem. jak ktoś już pisał KEN i al. Rzeczypospolitej nie maja ekranów. lazurowa z ekranami zdegraduje Chrzanów do osiedla peryferyjnego, oddzieli od miasta.

# roto

27.10.2016 10:31

i dobrze, oddzielić buraki od miasta

# szeligowska

27.10.2016 10:32

Mili przyjezdni Warszawiacy, Chrzanów JEST osiedlem peryferyjnym, z ekranami czy bez... :)

REKLAMA

 chorwwat5

27.10.2016 11:12, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 01.11.2016 17:08

Dokładnie, należy ich oddzielić. takie jest moje zdanie.
_________________
http://www.detektywzenit.pl

# darq

27.10.2016 14:04

Ale droga tranzytowa z ekranami zdegraduje też Jelonki - nie tyle do roli osiedla peryferyjnego (bo tym zawsze były), co zbliży krajobraz do podmiejskiego. To już lepsze były pola kapusty...

# roto

27.10.2016 15:30

uwierz mi....rosnąca tam kilka lat temu kapusta była bardziej cywilizowana, niż te buractwo co teraz ram mieszka

REKLAMA

# cycu

27.10.2016 23:31

Nowolazurowa jest (oczywiście w dalekiej przyszłości) przewidziana jako połączenie Włoch z Białołęką
z węzłem tranzytowym na S8 . I w tym przypadku chodzi głównie o uciążliwość tranzytu a nie o degradację osiedli. Poza tym Chrzanów jeszcze całkowicie nie powstał a już będzie miał metro, a Bemowo czekało na metro 40 lat ( I KTO TU JEST PERYFERYJNY).

# Gość

28.10.2016 07:42

Mieszkam przy Powstańców i ekrany by się przydały. Zwłaszcza jak zaczyna się sezon moto...

# dcdcd

28.10.2016 10:53

"warszawiacy" lubią tworzyć podziały, chyba pamiętacie jaka była kiedyś nienawiść miedzy dzielnicami, później i teraz wszystkich wyzywacie od słoików. A czy warszawiacy zastanawiali się, jak sami wyglądają? Dresy, menele, kibole, bezrobotni (bo przyjezdni przecież sami mówicie, że słoiki przyjeżdżają za pracą) to wszystko wy - warszawiacy. Poza tym te podziały głównie tworzą prości ludzie, tzn. prości warszawiacy.

REKLAMA

# kl09

28.10.2016 16:22

#dcdcd napisał(a) 28.10.2016 10:53
"warszawiacy" lubią tworzyć podziały, chyba pamiętacie jaka była kiedyś nienawiść miedzy dzielnicami, później i teraz wszystkich wyzywacie od słoików. A czy warszawiacy zastanawiali się, jak sami wyglądają? Dresy, menele, kibole, bezrobotni (bo przyjezdni przecież sami mówicie, że słoiki przyjeżdżają za pracą) to wszystko wy - warszawiacy. Poza tym te podziały głównie tworzą prości ludzie, tzn. prości warszawiacy.
przykre, lecz prawdziwe...

# kl09

28.10.2016 16:33

#dcdcd napisał(a) 28.10.2016 10:53
"warszawiacy" lubią tworzyć podziały, chyba pamiętacie jaka była kiedyś nienawiść miedzy dzielnicami, później i teraz wszystkich wyzywacie od słoików. A czy warszawiacy zastanawiali się, jak sami wyglądają? Dresy, menele, kibole, bezrobotni (bo przyjezdni przecież sami mówicie, że słoiki przyjeżdżają za pracą) to wszystko wy - warszawiacy. Poza tym te podziały głównie tworzą prości ludzie, tzn. prości warszawiacy.
przykre, lecz prawdziwe...
#cycu napisał(a) 27.10.2016 23:31
Nowolazurowa jest (oczywiście w dalekiej przyszłości) przewidziana jako połączenie Włoch z Białołęką
z węzłem tranzytowym na S8 . I w tym przypadku chodzi głównie o uciążliwość tranzytu a nie o degradację osiedli. Poza tym Chrzanów jeszcze całkowicie nie powstał a już będzie miał metro, a Bemowo czekało na metro 40 lat ( I KTO TU JEST PERYFERYJNY).
połączenie tak, ale nie obwodnica śródmiejska, tylko trasa międzydzielnicowa. tranzyt ma s8, a większość tras tej kategorii co lazurowa w Warszawie nie ma ekranów, a przynajmniej nie na całej długości. tak czy inaczej powinni udzielać się w tej sprawie mieszkańcy, walcząc na argumenty. gdy budowano stację Kabaty nie było tam nawet ćwierci tego co jest już teraz na Chrzanowie. a cóż dopiero za kilka lat, gdy będą na Chrzanowie budować metro.

# skywalker

28.10.2016 20:13

Mieszkam przy Lazurowej. Poziom hałasu jest bardzo wysoki. Większość kierowców przekracza dozwoloną prędkość. Przy 2 pasach będzie jeszcze gorzej. Ekrany pomogą, pas zieleni nie spełni oczekiwań.

REKLAMA

# cycu

29.10.2016 00:07

Oczywiście, że nie mam na myśli bezpośredniego tranzytu, ale z S8 w Nowolazurową i jesteś na węźle Salomea na przykład ...

# darq

29.10.2016 20:56

No właśnie, Nowolazurowa jako połączenie S8 (od północy) z S8 (od południa)...
Dla takich przejazdów zbudowano za grube pieniądze obwodnicę ekspresową! A jak jedziesz z S8 na Ochotę, to masz obwodnicę etapową (Prymasa Tysiąclecia - Jerozolimskie). Z kolei połączenie Ochoty i Włoch z Białołęką ma w przyszłości zapewnić obwodnica miejska, czyli Trasa NS - Trasa Mostu Północnego. To wszystko drogi wyższej klasy, niż Lazurowa. Już i tak Lazurowej niepotrzebnie przydzielono zawyżoną klasę G (z czasów, gdy nie było obwodnicy ani bloków Chrzanowa) - przez to teraz połowa wyjazdów ze starych osiedli straci lewoskręty.

# Karpiu

30.10.2016 16:24

Mieszkam przy Lazurowej i nie chcę tych cholernych ekranów, które świątek piątek będę widział z balkonu. Mur jak w więzieniu, albo pleksiglas który za chwilę psy i menele obejszczą, a obszczymury wymalują grafiti. A mieszkam na 2 gim piętrze w niskim bloku Os Górczewska, dokładnie pierwszym od Lazurowej i drugim od Człuchowskiej licząc i co, będę miał ten syf na resztę życia?????? PROTESTUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# cycu

30.10.2016 20:53

Zaraz zaraz darq mylisz pojęcia ....
Nowolazurowa to jest również Trasa Mostu Północnego łącząca Włochy (węzeł Salomea z Alejami Jerozolimskimi) z Białołęką poprzez Most Północny,
natomiast trasa NS to jest S 7 lecąca na Łomianki nie Białołękę.
Problem w tym, że trasa S7 nie jest do końca zaprojektowana, jest wiele wariantów i tak naprawdę nie wiadomo jak będzie przebiegała i kiedy powstanie jeśli w ogóle powstanie ....
Na pewno metro na Bemowie i Nowolazurowa przynajmniej do S8 powstanie dużo wcześniej.
Karpiu zapraszam na Słodowiec przy S8 - 160 tys. samochodzików na dobę - fuul wypas ....

# darq

31.10.2016 10:22

@cycu
To były stare plany, dziś już nierealne. Lista inwestycji transportowych na lata 2021-2030 obejmuje wszystkie brakujące odcinki TMP oprócz przebitki przez Boernerowo. Od budowy tego odcinka ważniejsza jest trasa NS (dlaczego? zobacz tu: www.siskom.waw.pl/obwodnica-miejska.htm ), a obie drogi naraz nie powstaną w przewidywalnej przyszłości. Unijna kasa się kończy i trzeba wybierać projekty faktycznie potrzebne.
I tak z powodu nieaktualnych planów przez wiele lat będą na Lazurowej kolejki do zawracania, bo nie można było zostawić istniejących wyjazdów z lewoskrętami.

# mccp80

03.11.2016 18:44

#roto napisał(a) 27.10.2016 10:31
i dobrze, oddzielić buraki od miasta
Ha, od razu widać że nie wiesz co tam rosło więc od razu widać jaki z ciebie specjalista wielka gęba.

REKLAMA

# SŁOIK

05.11.2016 14:54

Hahaha przejezdni warszawiacy pokaż mi panie chociaż jednego rodowitego warszawiaka, zastanawiam się kiedy wy "warszawiacy" zrozumiecie że to dzieki nam przejezdnym warszawa się rozwija. Ale jak to mówi stare przysłowie "głową muru nie przebijesz".

# wwaa

07.11.2016 13:48

Całe życie mieszkałem na woli (40lat) i dla mnie peryferia to zaczynają się na przejeździe nad torami
mieszkanie tam kupiłem bo chciałem coś nowego i ładnego :)

# mesera

24.02.2017 11:57

#roto sam jesteś burakiem.....
zarówno ja jak i moi rodzice, dziadkowie i pradziadkowie jesteśmy od urodzenia mieszkańcami Warszawy. A ja mieszkam na Chrzanowie. Nie obrażaj ludzi bo kiedyś Twoje dzieci mogą kupić tam mieszkanie.

REKLAMA

# mesera

24.02.2017 11:58

#roto napisał(a) 27.10.2016 10:31
i dobrze, oddzielić buraki od miasta

#roto sam jesteś burakiem.....
zarówno ja jak i moi rodzice, dziadkowie i pradziadkowie jesteśmy od urodzenia mieszkańcami Warszawy. A ja mieszkam na Chrzanowie. Nie obrażaj ludzi bo kiedyś Twoje dzieci mogą kupić tam mieszkanie.

# mesera

24.02.2017 11:59

sam jesteś burakiem.....
zarówno ja jak i moi rodzice, dziadkowie i pradziadkowie jesteśmy od urodzenia mieszkańcami Warszawy. A ja mieszkam na Chrzanowie. Nie obrażaj ludzi bo kiedyś Twoje dzieci mogą kupić tam mieszkanie.

# mesera

24.02.2017 11:59

zarówno ja jak i moi rodzice, dziadkowie i pradziadkowie jesteśmy od urodzenia mieszkańcami Warszawy. A ja mieszkam na Chrzanowie. Nie obrażaj ludzi bo kiedyś Twoje dzieci mogą kupić tam mieszkanie.
więc sam jesteś burakiem

REKLAMA

# mpo

24.02.2017 12:15

#roto napisał(a) 27.10.2016 15:30
uwierz mi....rosnąca tam kilka lat temu kapusta była bardziej cywilizowana, niż te buractwo co teraz ram mieszka
święte słowa wiem coś na temat pracownik mpo

# Edddd

10.03.2017 12:39

Haha ... Żal tyłek ściska... Nie wiem czy wiecie ale całe jelonki sa tk osiedla tymczasowe z wielkiej płyty poczytajcie to zrozumiecie co mam na myśli:) ... Każda normalna stolica w Europie tak sir rozwija tylko jakaś patologia zawsze widzi problem. W Stolicy jest największe poparcie dla PO I Nowoczesna czyli jestescie za tym aby przyjmować po 150 tys muzułmanów hahaa jak wy nie jesteście w stanę przeżyć tego, że ktoś przyjechał z Radomia i zarabia lepiej od was !! Kabarety
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA