REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

 Taltos

11.05.2018 09:58

Most powinien powstać w wersji lokalnej: po 1 pasie dla osobówek w obie strony, wspólny tram-bus pas i ścieżki rowerowe oraz chodniki po obu stronach. I wystarczyłoby w zupełności

# Buhollllz

11.05.2018 20:34

Tam powinni zrobić tranzyt po 3 pasy w każdym kierunku, trzeba jakoś przemieszczać się między dzielnicami. W sumie Białołęka to taki zaścianek

# Rafał Wodzicki

12.05.2018 18:28

Poziom tych rozważań musi przerażać. Most śliwicki (Krasińskiego-Budowlana) musi powstać, bo każda bariera w mieście musi być pokonywalna. Ta, jest bariera rzeczno-drogowo-kolejowa, zupełnie deformująca miasto. i ustawiająca Targówek w absurdalnym położeniu. Zresztą dotyczy to i innych dzielnic, które są przecież w siatce ulic. Ludzie postronni niekoniecznie muszą rozumieć ten problem, rozpatrywany wg kryteriów czy ja chcę czy nie chcę. Podkreślam, że ulica Krasińskiego była projektowana tak, by ten most był - wzdłuż muru cmentarza. Obecnie tylko się wykorzystuje zły rozwój miasta przez kilkadziesiąt lat i opóźnienia. Napisałem na ten temat dużo.

REKLAMA

# asd

13.05.2018 11:24

"szersze ulice i dodatkowe mosty tylko spotęgują korki" jakieś głębsze rozumowanie stoi za tym?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break