REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

19.03.2013 10:11 #ncx
Juz od dawna slyszalam o tej klinice ze dzieja sie tam takie rzeczy, dobrze ze o tym mowicie!
19.03.2013 10:12 #pacjent
Co ciekawe to lekarz Jerzy J. nie ma uprawnień do wykonywania takich zabiegów.
19.03.2013 11:28 #igor.k
To chyba koniec kliniki? czy coś takiego da się "zamieść pod dywan"?
19.03.2013 13:43 #1234
przydałby się teraz proces zbiorowy o zwrot kosztów. apewno duzo osób by się znalazło.
19.03.2013 14:58 #mama
Moja córka 2 lata temu przeszła operację kolana w Oseonie za którą zapłaciłam 3600 od tego czasu przeszła jeszcze 3 operacje a dwie z nich napewno były naprawcze.Ciekawe czy w naszym przypadku też operacja była finansowana przez NFZ ???/
REKLAMA
19.03.2013 17:15 #$$$
Ja też byłam operowana przez dr Jasielskiego zapłaciłam za operacje 5.000 zł i 3 miesiące nie mogłam się doprosić o rachunek dopiero po wielkich awanturach wystawiono mi owy rachunek ale z inną datą operacji.
19.03.2013 18:47 #ZORRO
DOPÓKI PACJENT ŻYJE JEST ŹRÓDŁEM DOCHODÓW, DLATEGO W TROSCE O JAKIEŚ-TAM JEGO ZDROWIE, A ZWŁASZCZA P O R T F E L TRZEBA GO KROIĆ JAK NAJCZĘŚCIEJ I WCISKAĆ LEKARSTWA WSKAZANEJ FIRMY, ŻEBY DUŻO ICH ŻARŁ I K U P O W A Ł. GDY "ODPŁYNIE" STANOWI ŹRÓDŁO DOCHODÓW FIRMY POGRZEBOWEJ.
20.03.2013 01:33 #pacjent2010
Ja przeszedłem operacje w grudniu 2010 roku. A obecnie czekam na operacje naprawczą i aby tylko na jednej się skończyło. I też miałem dopłatwe to zabiegu. Ciekawe czy NFZ to tez refundowal i na jaka kwote. Jednak OSOZ to dobry pomysł. Ukróci szarlatanów cyrulików a pozostawi normalnych lekarzy... :/
20.03.2013 11:58 #misiek
Miałem tam robioną zwykłą artroskopię, po której stwierdzili, że mam zerwane więzadło wiec w przeciągu roku powinienem zrobić rekonstrukcję. Coś mi sie nie podobało, większość tam osób była kierowana na rekonstrukcję. Na szczęście zasięgnąłem opinii innego lekarza + rezonans. Wszystko było OK z moją nogą. Faktycznie padła suma 9 tys. ( 6 tys. allograft + 3 tys na sruby Bio).
Nawet opinie na portalu znany lekarz ( J.) zostały wszystkie usunięte, zarówno złe jak i dobre. Śledziłem to, ponieważ przestrzegłem innych przed tą kliniką.
20.03.2013 12:04 #...
Powiat legionowski rządzony przez PO. Afera goni aferę ?
20.03.2013 12:44 #czarek
ty 3 kropki po co tylko powiat legionowski od razu napisz że to wina Tuska baranie.

Ludzie tu piszą o faktycznych tragediach a ten tu za chwilę ze Smoleńskiem wyjedzie.

O niech to tak brzmi "Co tam lekarze złodzieje - SMOLEŃSK kur...."

Baran jesteś i tyle.

A pacjentom powiem tyle ludzie pozew zbiorowy! Nie czekajcie bo zniszczą dokumentację!!!
20.03.2013 18:05 #gość
Qrcze, gość nawet egzamin na specjalizację oblał 2 razy i nadal nie jest specjalistą ortopedii. Jak operował?
21.03.2013 07:14 #ZORRO
ZŁODZIEJE I OSZUŚCI Z WYKSZTAŁCENIEM ZŁODZIEJSKO-MEDYCZNYM !!! MOJE GRATULACJE !!! WASZ ZAKŁAD POWINIEN NAZYWAĆ SIĘ SANODZIELNY PUBLICZNY ZŁODZIEJSKI SZPITAL KLINICZNY BEZ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PACJENTA!!!
21.03.2013 13:47 #JohnnyWalker
Gratuluję świetnego materiału otworzyliście oczy ludziom! Proszę pogratulować Detektywom są naprawdę dobrzy i im również należą się słowa uznania! Tak trzymać!
21.03.2013 14:27 #bohater artykułu :(
do #mama - wstarczy wystąpić do NFZ Warszawa, podać datę zabiegu i PESEL osoby operowanej.
Osoba kontaktowa Agnieszka Gołąbek - rzecznik NFZ.
Polecam ja tak sprawdziłem siebie - u mnie było podwójne finansowanie.
REKLAMA
21.03.2013 19:56 #mama
do bohater artykułu :(
dziękuję za podpowiedż ,napewno spróbuję się dowiedzie bo to teraz priorytet.o wynikach poinformuję,
22.03.2013 10:53 #Pacjent
Szok! Ja też miałam tam operowane kolano - operacja źle przeprowadzona, za wszystko musiałam płacić a operacja była na NFZ. Z nikąd pomocy - chodzę od lekarza do lekarza, bo nikt nie chce poprawiać po kolegach "po fachu". Właściciel Kliniki to arogancki facet. O problemach nie chce słyszeć i odsyła na rehabilitację do Osteonu - oczywiście płatną - bo jak twierdzi tylko tam dobrze pomogą. Słyszałam o spapranych operacjach kręgosłupa przez neurochirurga. Dziękuję losowi - że ta sprawa ujrzała światło dzienne! POMÓŻCIE!
22.03.2013 10:56 #***
Również jestem zszokowany! Moja operacja kolana również budzi wiele moich wątpliwości - niestety cały czas byłem przekonywany że wszystko jest ok - tylko ja jestem jakimś "dziwnym typem" na którym wszystko źle się goi! Potwierdzam, że również za wszystko płaciłem - nawet za zdjęcie szwów!!!!! A rehabilitacja tylko w Osteon - płatna, żeby nie było wątpliwości! Jestem bardzo rozczarowany, bo zaufałem swojemu lekarzowi... Nie mieści mi się to wszystko w głowie!!!!!!!!!!!!
22.03.2013 10:58 #Pacjent2
Odradzam tamtejszego neurochirurga. Arogancki facet, bagatelizujący problem. Do tego złośliwy - nie musicie płacić i znosić chamstwa! Na wszelki wypadek nie ryzykujcie!
22.03.2013 14:35 #mama
Ha ha ha -rehabilitacja tylko o Osteonie u Magdy prowadzoną gdzie indziej cyt.doktora J. ,,.....możecie sobie w d... wsadzić"
i dlatego doktor stwierdził,że skoro tak wybraliśmy to on już w to kolano zaglądać nie będzie ...I dzięki Bogu
24.03.2013 18:15 #ktl
Ja też miałem operacje ACL, ale w tym roku i robioną przez dr Ambroziaka (12 tys) i powiem szczerze ze jestem zadowolony. Codziennie ćwiczę w domu, dodatkowo 2 razy w tyg mam rehabilitację z fizjoterapeutką i widzę postępy. Kule odstawiłem po ok 3 tygodniach. Zdjąłem stabilizator i już normalnie chodzę, a minął nieco ponad miesiąc. Natomiast rzeczywiście można odnieść wrażenie że tam lekarze patrzą przez pryzmat pieniędzy.... Muszę tylko sprawdzić czy wzięli za mnie dodatkowo pieniądze z NFZu, może parę złotych się zwróci... :)
25.03.2013 09:34 #pacjent4
Jestem osobą bardzo poszkodowaną przez OSTEON. Mało że operacja źle przeprowadzona - konieczna jest operacja naprawcza to do tego za wszystko płaciłem - mimo, że operacja była na NFZ. Wiele wycierpiałem przez lekarza tam pracującego. Jak czytam pozytywne opienie na na tema tej Kliniki to dosłwnie włosy jeżą mi się na głowie. Jacy ludzie są naiwni, to boli że nie potrafią obiektywnie spojrzeć na sprawę. Przecież oni krzywdzili ludzi i wzbogacali sie na tym. Jak można o doktorze J.J. powiedziec miły facet skoro to zwykły cha... Arogancki, ubliżający.
Do mnie odnosił się w spoób niedopuszczalny a ja jeszcze mu za to płaciłem...
To bardzo przykre dla mnie! Widocznie za moło jeszcze ludzi oszukali...
Mam nadzieje że poniesie za to zasłużoną karę on!!!
25.03.2013 16:04 #abc
Wszystkim poszkodowanym przez w/w klinikę zachęcam do kontaktu z programem ,,Uwaga"-ja pisałem maila .będzie dalszy ciąg reportarzu .Redakcja poszukuje osób poszkodowanych.
26.03.2013 14:54 #Michał
Jedynym dobrym fachowcem jest wspomniana pani Magda. U niej miałem rehabilitowane kolano po artroskopii i pana J. i po operacji krzyżowych w innym szpitalu. Dzięki jej zabiegom szybko stanąłem na nogi.
28.03.2013 11:26 #gooość
Pan doktor wystawiał także zwolnienia lekarskie za ktore trzeba bylo sporo zapłacić! 130 zł za wizyte i dodatkowo 500zł za zwolnienie gdzie zabieg u niego kosztował 360zł a w przychodni w Legionowie zrobiono mi to za darmo i wystawiono zwolnienie bo byl to zabieg chirurgiczny.Nie wspomne o karygodnym i beszczelnym zachowaniu tego lekarza do pacjenta!!!Nawet nie wiecie jak sie ucieszyłam o tym artykule!
22.08.2013 12:32 #Pamka
To co się dzieje w Polsce to po prostu tragedia. Jak można być tak bezdusznym, żeby operować zdrowe osoby... Dobrze, że są u nas firmy, które świadczą usługi detektywistyczne, np. kmdetektyw.pl, które znają się na prześwietlaniu takich spraw.
01.06.2014 02:51 #erni
Bezstronność autorów budzi moje podejrzenia, bo :
1) prawie wszędzie wykręcają takie numery z finansowaniem
2) 3tys to nie dużo jak na bliskość Warszawy więc pewnie "sympatyzującej" konkurencji nie podobało się to i nasłała reporterów,
3) reporterzy musieli być sponsorowani, bo widzę, że starają się bardzo.
Jedyna rzecz jaka mnie neipokoi to niepochlebne komentarze nt operacji w klinice, to może jdenak rzeczywiście coś w tym jest.
16.12.2014 11:14 #michal
Szok, ale niestety to typowo polskie. Dobry ortopeda warszawa przyjmuje wyłącznie prywatnie. W publicznych dostają kasę od ilości pacjentów? W Polsce publiczna opieka zdrowotna to jakaś masakra, wszystko powinno być sprywatyzowane i wtedy poziom opieki by jakoś funkcjonował. A tak? Jeden wielki dramat.
Witam- jestem jedną z pacjentek Osteonu.- miałam operację endoprotezy kolana,od 2,5 roku chodzę z wielkim bólem o kuli.(od 14.pażdziernika 2012)Obecnie czekam na operację korekcyjną, której ma podjąć się prof.Paweł Małdyk w Warszawie.
10.12.2018 19:39 #Wroclaw
Szuka dobrego ortopedy który wykona artroskopię kolana ktoś coś?
10.12.2018 19:43 #Wroclaw
A przy okazji więcej o rekonstrukcja więzadła krzyżowego i metodach leczenia.

117/1430 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Inne nieruchomości sprzedam
 Sprzedam miejsce w garażu podziemnym ul.Olbrachta 118 B, Bemowo. Cena 15 000 zł. Kontakt: 791 848 877.

Dom sprzedam
 Nowy segment Choszczówka, ul. Orchowiecka 607-083-000

Dom i ogród
 Mycie tarasów kostki brukowej 517-538-992

Nauka
 Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. Daj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Zanim na prawdę pomyślisz jak to będzie kiedy wreszcie zaczniesz dobrze mówić po angielsku... Zobacz sama: 1. Motywacja - raz ją miałam a raz nie, 2. Czas - najczęściej go nie miałam, 3. Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony, 4. Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 Wejdź na mają stronę: www.angielski-skype.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA