REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# ncx

19.03.2013 10:11

Juz od dawna slyszalam o tej klinice ze dzieja sie tam takie rzeczy, dobrze ze o tym mowicie!

# pacjent

19.03.2013 10:12

Co ciekawe to lekarz Jerzy J. nie ma uprawnień do wykonywania takich zabiegów.

# igor.k

19.03.2013 11:28

To chyba koniec kliniki? czy coś takiego da się "zamieść pod dywan"?

REKLAMA

# 1234

19.03.2013 13:43

przydałby się teraz proces zbiorowy o zwrot kosztów. apewno duzo osób by się znalazło.

# mama

19.03.2013 14:58

Moja córka 2 lata temu przeszła operację kolana w Oseonie za którą zapłaciłam 3600 od tego czasu przeszła jeszcze 3 operacje a dwie z nich napewno były naprawcze.Ciekawe czy w naszym przypadku też operacja była finansowana przez NFZ ???/

# $$$

19.03.2013 17:15

Ja też byłam operowana przez dr Jasielskiego zapłaciłam za operacje 5.000 zł i 3 miesiące nie mogłam się doprosić o rachunek dopiero po wielkich awanturach wystawiono mi owy rachunek ale z inną datą operacji.

REKLAMA

# ZORRO

19.03.2013 18:47

DOPÓKI PACJENT ŻYJE JEST ŹRÓDŁEM DOCHODÓW, DLATEGO W TROSCE O JAKIEŚ-TAM JEGO ZDROWIE, A ZWŁASZCZA P O R T F E L TRZEBA GO KROIĆ JAK NAJCZĘŚCIEJ I WCISKAĆ LEKARSTWA WSKAZANEJ FIRMY, ŻEBY DUŻO ICH ŻARŁ I K U P O W A Ł. GDY "ODPŁYNIE" STANOWI ŹRÓDŁO DOCHODÓW FIRMY POGRZEBOWEJ.

# pacjent2010

20.03.2013 01:33

Ja przeszedłem operacje w grudniu 2010 roku. A obecnie czekam na operacje naprawczą i aby tylko na jednej się skończyło. I też miałem dopłatwe to zabiegu. Ciekawe czy NFZ to tez refundowal i na jaka kwote. Jednak OSOZ to dobry pomysł. Ukróci szarlatanów cyrulików a pozostawi normalnych lekarzy... :/

# misiek

20.03.2013 11:58

Miałem tam robioną zwykłą artroskopię, po której stwierdzili, że mam zerwane więzadło wiec w przeciągu roku powinienem zrobić rekonstrukcję. Coś mi sie nie podobało, większość tam osób była kierowana na rekonstrukcję. Na szczęście zasięgnąłem opinii innego lekarza + rezonans. Wszystko było OK z moją nogą. Faktycznie padła suma 9 tys. ( 6 tys. allograft + 3 tys na sruby Bio).
Nawet opinie na portalu znany lekarz ( J.) zostały wszystkie usunięte, zarówno złe jak i dobre. Śledziłem to, ponieważ przestrzegłem innych przed tą kliniką.

REKLAMA

# ...

20.03.2013 12:04

Powiat legionowski rządzony przez PO. Afera goni aferę ?

# czarek

20.03.2013 12:44

ty 3 kropki po co tylko powiat legionowski od razu napisz że to wina Tuska baranie.
Ludzie tu piszą o faktycznych tragediach a ten tu za chwilę ze Smoleńskiem wyjedzie.
O niech to tak brzmi "Co tam lekarze złodzieje - SMOLEŃSK kur...."
Baran jesteś i tyle.
A pacjentom powiem tyle ludzie pozew zbiorowy! Nie czekajcie bo zniszczą dokumentację!!!

# gość

20.03.2013 18:05

Qrcze, gość nawet egzamin na specjalizację oblał 2 razy i nadal nie jest specjalistą ortopedii. Jak operował?

REKLAMA

# ZORRO

21.03.2013 07:14

ZŁODZIEJE I OSZUŚCI Z WYKSZTAŁCENIEM ZŁODZIEJSKO-MEDYCZNYM !!! MOJE GRATULACJE !!! WASZ ZAKŁAD POWINIEN NAZYWAĆ SIĘ SANODZIELNY PUBLICZNY ZŁODZIEJSKI SZPITAL KLINICZNY BEZ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PACJENTA!!!

# JohnnyWalker

21.03.2013 13:47

Gratuluję świetnego materiału otworzyliście oczy ludziom! Proszę pogratulować Detektywom są naprawdę dobrzy i im również należą się słowa uznania! Tak trzymać!

# bohater artykułu :(

21.03.2013 14:27

do #mama - wstarczy wystąpić do NFZ Warszawa, podać datę zabiegu i PESEL osoby operowanej.
Osoba kontaktowa Agnieszka Gołąbek - rzecznik NFZ.
Polecam ja tak sprawdziłem siebie - u mnie było podwójne finansowanie.

REKLAMA

# mama

21.03.2013 19:56

do bohater artykułu :(
dziękuję za podpowiedż ,napewno spróbuję się dowiedzie bo to teraz priorytet.o wynikach poinformuję,

# Pacjent

22.03.2013 10:53

Szok! Ja też miałam tam operowane kolano - operacja źle przeprowadzona, za wszystko musiałam płacić a operacja była na NFZ. Z nikąd pomocy - chodzę od lekarza do lekarza, bo nikt nie chce poprawiać po kolegach "po fachu". Właściciel Kliniki to arogancki facet. O problemach nie chce słyszeć i odsyła na rehabilitację do Osteonu - oczywiście płatną - bo jak twierdzi tylko tam dobrze pomogą. Słyszałam o spapranych operacjach kręgosłupa przez neurochirurga. Dziękuję losowi - że ta sprawa ujrzała światło dzienne! POMÓŻCIE!

# ***

22.03.2013 10:56

Również jestem zszokowany! Moja operacja kolana również budzi wiele moich wątpliwości - niestety cały czas byłem przekonywany że wszystko jest ok - tylko ja jestem jakimś "dziwnym typem" na którym wszystko źle się goi! Potwierdzam, że również za wszystko płaciłem - nawet za zdjęcie szwów!!!!! A rehabilitacja tylko w Osteon - płatna, żeby nie było wątpliwości! Jestem bardzo rozczarowany, bo zaufałem swojemu lekarzowi... Nie mieści mi się to wszystko w głowie!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# Pacjent2

22.03.2013 10:58

Odradzam tamtejszego neurochirurga. Arogancki facet, bagatelizujący problem. Do tego złośliwy - nie musicie płacić i znosić chamstwa! Na wszelki wypadek nie ryzykujcie!

# mama

22.03.2013 14:35

Ha ha ha -rehabilitacja tylko o Osteonie u Magdy prowadzoną gdzie indziej cyt.doktora J. ,,.....możecie sobie w d... wsadzić"
i dlatego doktor stwierdził,że skoro tak wybraliśmy to on już w to kolano zaglądać nie będzie ...I dzięki Bogu

# ktl

24.03.2013 18:15

Ja też miałem operacje ACL, ale w tym roku i robioną przez dr Ambroziaka (12 tys) i powiem szczerze ze jestem zadowolony. Codziennie ćwiczę w domu, dodatkowo 2 razy w tyg mam rehabilitację z fizjoterapeutką i widzę postępy. Kule odstawiłem po ok 3 tygodniach. Zdjąłem stabilizator i już normalnie chodzę, a minął nieco ponad miesiąc. Natomiast rzeczywiście można odnieść wrażenie że tam lekarze patrzą przez pryzmat pieniędzy.... Muszę tylko sprawdzić czy wzięli za mnie dodatkowo pieniądze z NFZu, może parę złotych się zwróci... :)

REKLAMA

# pacjent4

25.03.2013 09:34

Jestem osobą bardzo poszkodowaną przez OSTEON. Mało że operacja źle przeprowadzona - konieczna jest operacja naprawcza to do tego za wszystko płaciłem - mimo, że operacja była na NFZ. Wiele wycierpiałem przez lekarza tam pracującego. Jak czytam pozytywne opienie na na tema tej Kliniki to dosłwnie włosy jeżą mi się na głowie. Jacy ludzie są naiwni, to boli że nie potrafią obiektywnie spojrzeć na sprawę. Przecież oni krzywdzili ludzi i wzbogacali sie na tym. Jak można o doktorze J.J. powiedziec miły facet skoro to zwykły cha... Arogancki, ubliżający.
Do mnie odnosił się w spoób niedopuszczalny a ja jeszcze mu za to płaciłem...
To bardzo przykre dla mnie! Widocznie za moło jeszcze ludzi oszukali...
Mam nadzieje że poniesie za to zasłużoną karę on!!!

# abc

25.03.2013 16:04

Wszystkim poszkodowanym przez w/w klinikę zachęcam do kontaktu z programem ,,Uwaga"-ja pisałem maila .będzie dalszy ciąg reportarzu .Redakcja poszukuje osób poszkodowanych.

# Michał

26.03.2013 14:54

Jedynym dobrym fachowcem jest wspomniana pani Magda. U niej miałem rehabilitowane kolano po artroskopii i pana J. i po operacji krzyżowych w innym szpitalu. Dzięki jej zabiegom szybko stanąłem na nogi.

# gooość

28.03.2013 11:26

Pan doktor wystawiał także zwolnienia lekarskie za ktore trzeba bylo sporo zapłacić! 130 zł za wizyte i dodatkowo 500zł za zwolnienie gdzie zabieg u niego kosztował 360zł a w przychodni w Legionowie zrobiono mi to za darmo i wystawiono zwolnienie bo byl to zabieg chirurgiczny.Nie wspomne o karygodnym i beszczelnym zachowaniu tego lekarza do pacjenta!!!Nawet nie wiecie jak sie ucieszyłam o tym artykule!

# Pamka

22.08.2013 12:32

To co się dzieje w Polsce to po prostu tragedia. Jak można być tak bezdusznym, żeby operować zdrowe osoby... Dobrze, że są u nas firmy, które świadczą usługi detektywistyczne, np. http://kmdetektyw.pl, które znają się na prześwietlaniu takich spraw.

# erni

01.06.2014 02:51

Bezstronność autorów budzi moje podejrzenia, bo :
1) prawie wszędzie wykręcają takie numery z finansowaniem
2) 3tys to nie dużo jak na bliskość Warszawy więc pewnie "sympatyzującej" konkurencji nie podobało się to i nasłała reporterów,
3) reporterzy musieli być sponsorowani, bo widzę, że starają się bardzo.
Jedyna rzecz jaka mnie neipokoi to niepochlebne komentarze nt operacji w klinice, to może jdenak rzeczywiście coś w tym jest.

# michal

16.12.2014 11:14

Szok, ale niestety to typowo polskie. Dobry http://forus.co/ przyjmuje wyłącznie prywatnie. W publicznych dostają kasę od ilości pacjentów? W Polsce publiczna opieka zdrowotna to jakaś masakra, wszystko powinno być sprywatyzowane i wtedy poziom opieki by jakoś funkcjonował. A tak? Jeden wielki dramat.

# teresa.ekszteinniska@GMAIL.COM

01.03.2015 12:43

Witam- jestem jedną z pacjentek Osteonu.- miałam operację endoprotezy kolana,od 2,5 roku chodzę z wielkim bólem o kuli.(od 14.pażdziernika 2012)Obecnie czekam na operację korekcyjną, której ma podjąć się prof.Paweł Małdyk w Warszawie.

# Wroclaw

10.12.2018 19:39

Szuka dobrego ortopedy który wykona http://arsmedis.pl/oferta/ortopedia/artroskopia-kolana-wroclaw/ ktoś coś?

# Wroclaw

10.12.2018 19:43

A przy okazji więcej o http://arsmedis.pl/oferta/ortopedia/rekonstrukcja-wiezadla-kolana-wroclaw/ i metodach leczenia.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe