REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

09.10.2018 16:23 #tomekk
Upokarzani "kierowcy", pupile Jakiego wstają z kolan siejąc coraz większy terror w mieście.
09.10.2018 19:36 #Słupek blokersa
Nie wstają z żadnych kolan, bo zawsze tak jeździli. Chamstwo kierujących ma charakter ogólnonarodowy i nie ma związku z wyborami i kandydatami do nich.
15.10.2018 09:27 #Henryczek
Codziennie przechodzę przez to skrzyżowanie i powiem tak: winni są jedni jak i drudzy. Doskonale pamiętam jak jeszcze 10 lat temu pieszy żeby wejść na ulicę rozglądał się czy nic nie jedzie i dopiero jak wszyscy przejechali wchodził na pasy. Jasne trwało to czasami długo, dlatego powstawały wysepki na środku, aby ułatwić przy ruchliwych ulicach przejście bo wtedy wystarczyło poczekać na przejazd samochodów najpierw tylko z lewej strony. Kilka lat temu banda oszołomów zaczęła lansować przepisy o bezwzględnym pierwszeństwie pieszych nawet w pobliżu pasów i się zaczęło. Mimo że przepisy nie weszły w życie to trąbiono o nich na każdym kroku, aż ludzie uwierzyli że tak jest faktycznie. Mało to filmików w necie jak piesi wchodzą na jezdnie jak na plażę? Kobiety traktujące wózki jakby to była jakaś zapora, albo mężczyźni którym się wydaje że to kwestia pokazu siły? Ja nigdy nie pcham się pod koła chociażby dlatego że życie mi miłe, ale także dlatego że łatwiej mi się zatrzymać samemu niż 1,5 tonowej kupie żelastwa.
16.10.2018 09:02 Zuzia
Myślę, że jest to temat dla Tomasza Jędrzejczaka - polecam dyskusję z tym Panem
tomaszjedrzejczak.pl
22.10.2018 12:44 #Dorota
Popieram Henryczka, jezdnia jest dla samochodów, a pieszy powinien się zastanowić, że auto jest silniejsze, bez względu na to czy ma pierwszeństwo czy nie, kiedyś taki jeden mówił, ze w razie wypadku będzie się prawował o odszkodowanie, a czy to odszkodowanie sklei mu przerwany rdzeń kręgowy i uzdrowi w 100%?
REKLAMA
31.10.2018 11:41 #wrfcefwq
a pasy sa dla pieszych dorotko

218/1785 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Szybka oferta pożyczki bez protokołu Jestem osobą, która oferuje pożyczki międzynarodowe, od 5 000 do 25 000 000 euro wszystkim poważnym osobom. Moja stopa procentowa wynosi 2% rocznie. Jestem dostępny, aby zadowolić moich klientów bez protokołu w maksymalnym czasie 2 dni. Kontakt: claranoter@gmail.com

Dom sprzedam
 Sprzedam duży dom, może służyć pod cele mieszkalne lub Inwestycja pod wynajem. Dom posiada 2 duże balkony, taras 40mkw, garaż w bryle budynku, 3 oddzielne wejścia. Dom posiada 8 pokoi, każdy jest oddzielny i zamykany - bez łuków i bez otwartych powierzchni, 4 łazienki 2 z kabiną natryskową i 2 z wanną. W domu mogą pozostać częściowo meble, lodówki, pralka, zabudowa kuchni itd. Dom znajduje się w Ciechocinku przy ulicy Wiejskiej 5A, dojazd autostradą 1,5 godziny z Warszawy. Zapraszam kupujących. tel. 603678888

Nieruchomości poszukuję
 KUPIĘ MIESZKANIE 1-2 pokoje na Bielanach, za gotówkę, do remontu, może być zadłużone. Marcin tel. 512-560-829

Kupię mieszkanie
 Rodzina z dzieckiem kupi 2-3 pokoje 886-127-311

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA