REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wynajmujecie komuś swoje M w Warszawie?

30.09.2016 09:43 #oliwka2
Witam. Chciałam was trochę podpytać o rynek wynajmu nieruchomości w Polsce. Wynajmujecie komuś swoje M w Warszawie? Ile na tym można zarobić? Mieszkam teraz w UK, mam mieszkanie na Ursynowie po rodzicach. Jak je korzystnie wynająć jeśli nie jestem dostępna na miejscu w kraju? Jakieś pomysły?
03.10.2016 12:35 #jula334
Warto napisać, albo zadzwonić do biura PMSPoland. Pełen kontakt jest na pmspoland.pl. Korzystam z ich obsługi jeśli chodzi o moje mieszkanie już prawie rok. Znaleźli dla mnie lokatorów, którzy mieszkają już wiele miesięcy i nie mam z nimi kłopotów. Nie są to studenci, tylko rodzina z dzieckiem. Właśnie kogoś takiego szukałam.
13.12.2016 20:54 #nfd
ja a co?

28.12.2016 22:47 #Bolek
Wiesz, ogromna część kupowanych mieszkań idzie pod wynajem
28.12.2016 22:52 #Baron
Ludzie, których nie stać na własne, zawsze chętnie wynajmą (zależy od okolicy oczywiście) a w międzyczasie kredyt się sam spłaca. Jeżeli chciałabyś w tym kontekście rozpatrywać kupno mieszkania to polecam. Zainteresuj się mieszkaniami na Woli, bo to bardzo dobra okolica. Fajne mieszkania są na osiedlu Stacja Kazimierz na przykład. Polnord buduje tam bardzo arakcyjne mieszkania i bez problemu mogłabyś znaleźć najemcę w krótkim czasie. Polecam się też pospieszyć bo od nowego roku zmieniają się warunki kredytów i wkład własny ma wynosić 20 procent...

187/818 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV 796-698-555

Dom sprzedam
 Oferujemy nieruchomosc gruntową (3500 m2) zabudowaną domem mieszkalnym z cegły o powierzchni około 100 m2, na który składają się kuchnia, trzy sypialnie, duży przedpokój oraz pomieszczenie na łazienkę. Budynek do generalnego remontu. Woda z sieci, do podłączenia do budynku - ujecie za domem. Możliwość zagospodarowania poddasza. Duży budynek gospodarczy, murowany około 150 m2 powierzchni. Dojazd drogą utwardzoną gminną około 1 kilometra do asfaltu. W okolicy lasy. Odległości do Drobina 7 km, do Staroźreb 8 km, do Płocka 29 km, 100 km od Warszawy. Prezentacja nieruchomosci po uprzednim umówieniu z Pośrednikiem.

Budowlane
 Konstrukcje drewniane: domy, domki letniskowe, garaże, wiaty. Zapraszamy na www.glinbud.pl, tel. 661 745 714

Finanse
 01. A. +++ Szybkie i wygodnie pożyczki od 500 zł do 4 000 zł na pilne wydatki! Proces przyznania pożyczki Chwilówkomat odbywa się w 100% online. Decyzję o przyznaniu pożyczki klient może otrzymać w kilka minut. Od klienta nie wymaga się żadnych zaświadczeń ani dodatkowych dokumentów. Pierwsza pożyczka Chwilówkomat za darmo! Wniosek o pożyczkę Chwilówkomat złożysz na: www.get-money.pl/chwilowki

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie