REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Wynajmę mieszkanie Warszawa 2-pokoje - po remoncie

 weronika123

18.12.2016 23:05, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 18.12.2016 23:08

Jak w temacie. Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w Warszawie (Mokotów) ul. Gandhiego. Umeblowane i wyposażone w AGD. Świeżo po remoncie. Do mieszkania przynależy duży balkon. Dwa oddzielne pokoje - 50m2. 2100 zł + opłaty. Tel. 694 675 888.
W mieszkaniu TV, internet. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego! Zapraszam.
Zdjęcia i więcej informacji:
http://tablicawynajmu.pl/ogloszenia/do-wynajecia/warszawa/mieszkania

# metkas

03.02.2017 09:31

Moim zdaniem dużo lepiej zainteresować się lokalizacjami pod miastem - dużo lepsze warunki, fajniejsze otoczenie i ogólnie możecie trafić na znacznie lepszy standard. Akacjowa Aleja w Radzyminie wam coś mówi? Z mojego punktu widzenia wszystko to wygląda zdecydowanie korzystniej. Otoczenie, jakość wszystkiego - całość zdecydowanie na plus.

# zebobija

19.06.2017 10:33

Inwestycja w mieszkania jest bardzo opłacalna i na pewno na tym nie stracimy. Ja ze swojej strony mogę polecić sprawdzonego dewelopera Inwestplan Dogodne lokalizacje inwestycji, wysoki standard wykończenia mieszkań. No i mieszkania pod klucz mają

REKLAMA

# zaiska

10.08.2017 18:22

Kilka tygodni temu sama też zastanawiałem się nad kupnem mieszkania. Zdecydowaliśmy z mężem że najlepszą inwestycją będzie Grochów, a to ze względu na ceny mieszkań. Wybraliśmy na Czapelskiej 25. W przyszłości chcemy wynajmować mieszkanie aby samo się spłacało
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024