REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem szalunków i rusztowań

11.03.2019 12:49 androg
Witam!
Prowadzę małą firmę budowlaną i na moje szczęście udało mi się niedawno wygrać aż 3 przetargi na budowy - nie są to duże zlecenia, ale pozwalają na to, by moja firma się rozwijała. Pracowników mam już przygotowanych, ale brakuje mi sprzętu. Szukałem więc firmy oferującej wynajem tego sprzętu - może w przyszłości zdecyduję się na zakup. Wracając do tematu - znalazłem firmę KBS http://www.kbs-construction.pl/ i odnoszę wrażenie, że jest to firma warta zaufania. Z tego co wiem, to mają dość korzystne ceny, a na tym na ten moment zależy mi najbardziej (chcę, by moi pracownicy zarabiali u mnie satysfakcjonujące pieniądze). Czy ktoś z Was kojarzy tę firmę i mógłby się wypowiedzieć na ich temat?

410/3565 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 11.05. - Kursy spawania: GAZOWE (311),MIG, TIG, MAG, MMA. Zdobądź NOWE UPRAWNIENIA - U nas zawsze pozytywny wynik. Nasze szkolenia dopasowane do twoich potrzeb: - Spawanie 111 MMA elektroda otulona (elektryczne), - Spawanie 131 MIG elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych (migomat)- aluminium, - Spawanie 135 MAG łukowe elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych lub mieszanek gazowych (migomat), - Spawanie TIG 141 łukowe elektrodą nietopliwą, - Spawanie 311 acetylenowo - tlenowe - gazowe, - Kurs ręcznego przecinacza acetylenowo - tlenowego i propanowo - butanowo- tlenowym, - Kurs ręcznego cięcia plazmowego, - Kurs lutowaczy gazowych w zakresie lutowania twardego, - Odnowienie kwalifikacji w wybranej metodzie. Szkolimy w : 05-250 Radzymin, ul. 1 go Maja 7, tel. (22) 786 75 02 02-275 Warszawa, ul. Al. Krakowska 110/114, tel. (22) 297 21 21 18-400 Łomża, ul. Al. Legionów 27, tel. (86) 218 52 75 Dowiedz się więcej na www.kursylektor.pl Masz pytania? Zadzwoń Tel. 503 903 303 .

Różne
 Karolina 20 lat, pewna siebie kobieta od niedawna zaczęłam się spotykać... Nie uważam, że to coś złego a jeśli jestem w stanie ciebie akurat zadowolić lub chcesz poznać się bliżej możesz pisać do mnie na mojej stronie kontaktowej: - http://bierzkaroline.eu Dodaj tam: bierzkaroline i napisz do mnie odpisuje codziennie ! :) Jest tam dużo więcej tak samo zboczonych lasek jak ja ! :)

Sala konferencyjna do wynajęcia
 Pilna i wiarygodna oferta kredytowa Jesteśmy stowarzyszeniem prywatnych inwestorów. Oferujemy kredyty indywidualne lub komercyjne o wartości od 10 000 EUR do 50 000 000 EUR po 2%, przy maksymalnym okresie spłaty 25 lat. Prosimy o kontakt przez e-mail: laurabettery@gmail.com

Zdrowie i Uroda
 ### DOMOWE WIZYTY PIELĘGNIARSKIE //// TEL 574-213-026 /// Usługi pielęgniarskie profesjonalnie - Warszawa i okolice. Zdejmujemy szwy w domu, wykonujemy opatrunki, zastrzyki, kroplówki, lewatywy. Zajmujemy się pielęgnacją odleżyn i innych ran trudno gojących się. Pomożemy w pielęgnacji stomii. Stawiamy bańki próżniowe bez ogniowo. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z naszej szerokiej wiedzy medycznej popartej wieloletnią praktyką pielęgniarską. Z wizytą pielęgniarską dojedzie do pacjenta magister pielęgniarstwa z kilkunastoletnim stażem w zwodzie. Potrzebujesz pomocy zaufanej pielęgniarki ----ZAPRASZAMY

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA