REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wykonanie reklamy

30.04.2016 11:38 #JanuszA
Interesuje mnie profesjonalna reklama zewnętrzna łódź, która zostanie wykonana na terenie naszego miasta. Czas realizacji: do końca maja 2016. Formaty różne - ustalimy w trakcie. Proszę o oferty na maila: Janusz.a@nowakis.pl
20.10.2016 14:09 #maniek000
My zlecamy reklamę i marketing managerowi sportowemu. Mamy pewien obiekt piłkarski i wymaga on ciągłej opieki. Tu masz do niego kontakt www.tomaszjakubowski.pl jakbyco.
23.10.2016 18:07 #bigors
A próbowałeś poszukiwać zleceń przez serwisy typu
23.10.2016 18:08 #bigors
A próbowałeś poszukiwać zleceń przez serwisy typu Oferia? to dobre miejsce zarówno dla wykonawców (bo znajdują tam bazę zleceń do wykonania), jak i ludzi zainteresowanych znalezieniem wykonawcy dla danej usługi. Ja często szukam w ten sposób fachowców do różnych drobniejszych remontów w domu
12.04.2017 18:04 Amira
Firma czy też agencji zajmujących się takimi działaniami jest na pewno sporo. Myślę sobie jednak, że warto dodatkowo wziąć pod uwagę tutaj ofertę AxOx http://www.axox.eu/ . Sklep ten bowiem prowadzi sprzedaż masztów, podstaw, jak również akcesoriów do flag reklamowych. Wybór produktów w tym przypadku jest naprawdę duży, poza tym cechują się one wysoką jakością, a także są dostępne w atrakcyjnych cenach:)

47/310 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie