REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wybory 2002 - Do dzielnicy,do Rady Warszawy .

 Bobi

17.10.2002 10:09

Jestem mieszkancem Zielonych terenów od urodzenia a mam 30 lat , chciałbym poznac Wasze zdanie o kandydatach na radnych w okregu nr 4 oraz do Rady Warszawy ..... oczywiście o innych okregach tez z checia podyskutuje .

 Bobi

17.10.2002 10:37

A może jakiś kandydat ma odwage pogadac??

# historyk

17.10.2002 10:45

Ja , Krzysztof Madej chętnie.

REKLAMA

 Paweł Zbański

18.10.2002 09:35

Bardzo chetnie porozmawiam

# bsa

20.10.2002 00:04

ja również

# NN

20.10.2002 16:11

Kandydat D. Ostrowski ma wykształcenie w zakresie ochrony środowiska. Był radnym. Pytanie: co zrobił, by ochronić białołęcką przyrodę? Jak głosował, gdy ważyły się losy zielonych terenów. Co zrobił, by ludzie mieli łatwy dostęp do tych terenów i by została zachowana równowaga pomiędzy zabudową mieszkaniową a miejscem rekreacji?

REKLAMA

# Białołęczanin

20.10.2002 22:00

Nie miał czasu- był zajęty WIELKĄ POLITYKĄ.

# Były radny

21.10.2002 09:18

Białołęcznin, poprostu kłamie. Wielokrotnie, Pan Dariusz Ostrowski w nosił uwagi i zastrzeżenia w sprawach związanych z ekologią i ochroną środowiska, tak na komisjach, jak i na sesjach. Wiedzą to ci, którzy pzrytym byli.

# historyk

21.10.2002 11:08

Szczerze mówiąn nie wiem, ale interesując się tym co dzieje się w radzie gminy- nie słyszałem o działalności Darka w tym zakresie (wyjatkiem była kryryka gminy za ujawnienie składów toksyn)

REKLAMA

# NN

21.10.2002 12:07

Nie pamiętam: czy Darek skarżył się na gminę, że ujawniła, czy gmina skarżyła się na Darka, że ujawnił? Nawiasem mówiąc gmina kompletnie nie wywiązywała się (nie ujawniała?) z obowiązku monitoringu choćby zanieczyszczeń powietrza.

# NN

25.10.2002 15:13

Żałosne są te przechwałki Gospodarności a i SLD, że zbudowali: a to szkołę, a to drogę, a to osiedle mieszkaniowe nawet. Całą ich zasługą jest to, że nie przeszkadzali i pieniądze z podatków i kredytów zostały przeznaczone na coś, na co musiały być przeznaczone! I każdy zrobiłby to samo!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe