REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

wybielanie zębów

12.01.2017 13:46 #matyl
czy ktoś z was poddał sie zabiegowi wybielania? interesuje mnie szczegolnie wybielanie zębów lampą zoom... jak to dziala? gdzie warto iśc na wybielanie?
12.01.2017 14:30 #dentist
taka lampa bardzo niszczy szkliwo, na zachodzie juz od tego odchodzą.
Unikajcie wybielania w taki sposób, bezpowrotnie zniszczycie sobie zęby
24.01.2017 23:50 #Kasia1992
Taaak, ja ostatnio wybielałam ale specjalnie zrobionymi "nakładkami". Efekt wyszedł super i na pewno mogę polecić. A robiłam na żoliborzu w klinice Medispot.
25.01.2017 09:20 #proca
jasne, że Cię ograbili, zęby nadal żółte
27.01.2017 09:12 maja
Wybielałam sobie zęby miesiąc temu tą metodą, wszystko trwało może z 50minut najpierw smarują ci zęby takim specjalnym żelem a potem naświetlają lampą, dostałam jeszcze do domu takie nakładki. U mnie efekt był widoczny jeszcze tego samego dnia. A wybielałam w Medispocie na Dygata, to zresztą mój sprawdzony dentysta też
17.02.2017 21:46 #reniatka
Ja sobie wybielałam w gabinecien Orthovision na Skwerze Wyszyńskiego. Ale zdecydowałam się na metodę nakładkową. Wykonali szyny idealnie dopasowane do moich zębów, a nie jak te, których próbowałam niby uniwersalnych ;) Efekt wyszedł bardzo ładny i równy.
20.02.2017 11:08 #sad
spam, spam,
10.04.2017 12:27 #Iza
A ja polecam nakładki iWhite. Można trafić promocje w Rossmann, a efekty super.
27.04.2017 21:37 #jamka
Takie nakładki podejrzewam to nie jest wybielanie z prawdziwego zdarzenia. A któraś z was robiła takie normalne wybielanie u dentysty. Ja mam swoją dentystkę, P. Dominikę pracującą na Powiślu i zastanawiam się nad tym czy nie podpytać jej o wybielanie zębów. Ale nic nie zaszkodzi jak ktoś mi tutaj co nieco podpowie.
30.04.2017 17:14 #gość
A czy ten lekarz na Powiślu przyjmuje w miarę często czy np. jeden dzień w tygodniu?
30.04.2017 17:48 #betibeti
#gość napisał(a) 30.04.2017 17:14

A czy ten lekarz na Powiślu przyjmuje w miarę często czy np. jeden dzień w tygodniu?
Nie no, jeden raz w tygodniu to przesada. Z tego co widzę na stronie internetowej to od poniedziału do soboty. Prosto sprawdzić w wyszukiwarce.
02.05.2017 08:26 yolo67G
Na [url=http://kochanezdrowie.pl/[/url] można poczytać sobie bardzo ciekawe rzeczy na temat zdrowia.
wpis modyfikowany 1 raz, 02.05.2017 08:27 
12.06.2017 13:41 gruppa
@jamka, ależ oczywiście, że nakładki to profesjonalna metoda wybielania. Oczywiście mówimy tutaj o preparatach od lekarza, a nie takich tandet z apteki. Kilka miesięcy temu w Linea Medica właśnie otrzymałam specjalne nakładki zrobione na odstawie wycisków plus żel z czynnikiem aktywnym, który działa wybielająco. Na spokojnie sobie w domu je stosowałam po pracy przez kilka tygodni. W tym momencie zęby mam rzeczywiście białe, to nie jakiś tam odcień, tylko po prostu biel.
23.08.2017 16:45 #Olkajolka
Ja miałem robione takie wybielanie w White Dental na Bielanach i wszystko jest w porządku. Efekt nie "blaknie" mimo kolejnych miesięcy :)
24.08.2017 09:27 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
29.08.2017 14:20 #Porczek
Też robiłem w White Dentalu - wszystko bez zarzutu :)
29.08.2017 15:32 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
30.08.2017 22:23 #s%u0142owkos
ja znam dobra klinikę ale w Krakowie, mnie tam wybielali zeby metodą Beyond, fajny efekt http://www.studiose.med.pl
31.08.2017 08:50 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować....
20.09.2017 13:48 #sosalsa
Ja wybielałam metodą beyond i bardzo sobie chwalę. Efekt jest super.
nauka tańca gdańsk
20.09.2017 13:49 #syffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom

2/806 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Masaż leczniczy,kręgosłupa Żoliborz (darmowy dojazd) Masaż leczniczy częsciowy I całościowy . Masaż terapeutyczny na mięśnie pleców,kręgosłupa. Wizyty domowe codziennie. Oferuję skuteczny masaż na twoje obolałe i spięte mięśnie z dojazdem do domu przez 7 dni w tygodniu Żoliborz i okolice. Cennik masaży jest uzależniony od czasu oraz rodzaju masażu . Wykonuję masaż: -terapeutyczny www.vitamasaz.pl -kręgosłupa -sportowy Rezerwacja telefoniczna 530 878 844

Nieruchomości zamienię
 Czteropokojowe własn. 72m2, Korotyńskiego przy parku, na mniejsze lub sprzedam 600tys, 501 29 50 19

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Tel. 505-406-361 e-mail: albert.plich@wp.pl

Dom i ogród
 Internetowy Sklep Zoologiczny e-Zwierzaki.pl - zapraszamy do zakupów. Dostawa dla Mieszkańców Białołęki GRATIS! Zrób zakupy za minimum 10 zł, a towar dostarczymy Ci do domu.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie