REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wspólne mieszkanie a rozwód

25.06.2016 10:52 #annasj
Z tego co wiem, to rozwód powinien być poprzedzony separacją. Czy wspólne mieszkanie spełnia tą regułę? Żyjemy oddzielnie, ale pod wspólnym dachem.
28.06.2016 10:43 #xcpc
Z tego co mi wiadomo, to nie ma żadnych przeciwwskazań do rozwodu. Nawet pomimo wspólnego zamieszkiwania wspólnego lokalu. Nie powinno być to brane pod uwagę. Jeżeli obie strony w równym stopniu dążą do rozwodu - to sąd na pewno nie będzie stał temu na przeszkodzie, tylko pomoże dopełnić wszelkich formalności. Jeżeli masz wątpliwości, pytania w kwestiach formalno-prawnych, to tutaj na blogu prawniczym link znajdziesz serię interesujących artykułów z tego zakresu.
14.09.2017 10:26 #MissSporty
Nie ma . Ale fakt najpierw separacja , minimum pół roku rozpadu pożycia małżenskiego , a dopiero potem rozwód . Inaczej sie go nie dostanie . Poza tym przy rozwodzie , dobrze jest zrobić jakiś podział majatku , ale do tego , to juz polecam Ci adwokata . w Warszawie jest bardzo uznany , pani mecenas Magdalena Grzeskowiak .Zajmuje sie własnie rozwodami , podziałem majątku itd . Ogólnie moge tyle powiedzieć , że dla niej najwazniejsze jest dobro i interes klienta , którego reprezentuje ;)
28.09.2017 09:51 #SwaeLea
Również pani mecenas Magdalena Grześkowiak reprezentowała mnie podczas rozwodu . U mnie był problem nie tylko ze sprawiedliwym podziałem majątku ,ale też z tym że mąż chciał mi zabrać dzieci . Kosztowało mnie to mnóstwo łez , nerwów , stresów itd . Na szczescie wygrałam sprawę dzięki pani adwokat
28.09.2017 11:47 #syfffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
REKLAMA
30.05.2018 18:53 #Kuleczka22
Nie ma żadnych przeciwwskazań bo ja byłam dokładnie w takiej samej sytuacji. Ale i tak były zgrzyty. Co do aliemntów na dzieci. Też korzystałam z usług pani adwokat Magdaleny Grześkowiak . Przynajmniej wyegzekwowałam to co mi sie należało.
06.06.2018 15:09 kajkak
Ja nie korzystałam z usług tej Pani Adwokat, niemniej warto po prostu się skonsultować z prawnikiem - wydaje mi się, że on udzieli najlepszych odpowiedzi. :)
06.06.2018 15:24 #anty spoamer
yntelygent kufffa
06.02.2019 12:08 #Elixir4
Zgadzam się z przedmówcami- rozwód to wbrew pozorom skomplikowana prawnie operacja, dlatego, jeśli chcemy, by faktycznie wszystko przebiegło po naszej myśli, warto zgłosić się do prawnika. Z tego co wiem, to np w Krakowie ci adwokaci rozw...tną opinię, tak że jeśli Wam po drodze- zgłoście się do nich.
14.07.2019 13:48 #doświadczony 53
a ja ODRADZAM rozwody nie warto bo można trafić gorzej. Poszedłem na siłownię, zacząłem brać tabletki na potencję (wiadomo jakie ) żonę wysłałem na powiększenie biustu z B na D, powiększenie warg. Jest nam cuuuuuudownie. Nie warto szukać nowych wrażeń z obcymi. Naprawdę - docencie to co macie w domach. Se.s po 50 też jest super i nie trzeba do tego młodszej
REKLAMA
14.07.2019 13:50 #doświadczony 531
a ja ODRADZAM rozwody nie warto bo można trafić gorzej. Poszedłem na siłownię, zacząłem brać tabletki na potencję (wiadomo jakie ) żonę wysłałem na powiększenie biustu z B na D, powiększenie warg. Jest nam cuuuuuudownie. Nie warto szukać nowych wrażeń z obcymi. Naprawdę - docencie to co macie w domach. Se.s po 50 też jest super i nie trzeba do tego młodszej

150/3741 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 3% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com

Sala konferencyjna do wynajęcia
 Pozdrowienia najznakomitsze Za wszystkie potrzeby pomocy lub potrzebujesz kredytu Skontaktuj się tylko z WALDEMAR MROZEK I nie będziesz zawiedziony. Z tym wspaniałym człowiekiem WALDEMAR MROZEK Otrzymałem kwotę 128 000 zł kredytu Nazywam się AGNIESZKA HEJMEJ Jest człowiekiem serca, który zawsze szanuje swoje zobowiązania. On jest człowiekiem swojego słowa I bardzo dziękuję Bogu Aby postawić go na mojej drodze. Zawsze będę mu dziękować za wszystko. Zawsze będę mu wdzięczny. Więcej informacji Skontaktuj się przez e-mail pod adresem: agnieszkahejmej458@gmail.com Lub skontaktuj się z pożyczkodawcą, aby uzyskać więcej informacji waldemarmrozek1978finansowanie@gmail.com Jeśli nie potrzebujesz kredytu Możesz poinformować swoje rodziny, swoich braci, przyjaciół. dziękuję

Sprzedam
 Wykonujemy kompleksowe naprawy obiektywów. Posiadamy w tym zakresie dużą wiedzę i doświadczenie.Wycena usługi naprawy jest u nas bezpłatna, dlatego nie zwlekaj i już teraz przynieś do nas swój zepsuty obiektyw. tel. 733130085 www.naprawafotovideo.pl

Nieruchomości poszukuję
 Rodzina kupi mieszkanie 2-pokojowe do 40m2.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA