REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Wspólne mieszkanie a rozwód

# annasj

25.06.2016 10:52

Z tego co wiem, to rozwód powinien być poprzedzony separacją. Czy wspólne mieszkanie spełnia tą regułę? Żyjemy oddzielnie, ale pod wspólnym dachem.

# xcpc

28.06.2016 10:43

Z tego co mi wiadomo, to nie ma żadnych przeciwwskazań do rozwodu. Nawet pomimo wspólnego zamieszkiwania wspólnego lokalu. Nie powinno być to brane pod uwagę. Jeżeli obie strony w równym stopniu dążą do rozwodu - to sąd na pewno nie będzie stał temu na przeszkodzie, tylko pomoże dopełnić wszelkich formalności. Jeżeli masz wątpliwości, pytania w kwestiach formalno-prawnych, to tutaj na blogu prawniczym http://pozeworozwodblog.pl/ znajdziesz serię interesujących artykułów z tego zakresu.

# MissSporty

14.09.2017 10:26

Nie ma . Ale fakt najpierw separacja , minimum pół roku rozpadu pożycia małżenskiego , a dopiero potem rozwód . Inaczej sie go nie dostanie . Poza tym przy rozwodzie , dobrze jest zrobić jakiś podział majatku , ale do tego , to juz polecam Ci adwokata . w Warszawie jest bardzo uznany , pani mecenas Magdalena Grzeskowiak .Zajmuje sie własnie rozwodami , podziałem majątku itd . Ogólnie moge tyle powiedzieć , że dla niej najwazniejsze jest dobro i interes klienta , którego reprezentuje ;)

REKLAMA

# SwaeLea

28.09.2017 09:51

Również pani mecenas Magdalena Grześkowiak reprezentowała mnie podczas rozwodu . U mnie był problem nie tylko ze sprawiedliwym podziałem majątku ,ale też z tym że mąż chciał mi zabrać dzieci . Kosztowało mnie to mnóstwo łez , nerwów , stresów itd . Na szczescie wygrałam sprawę dzięki pani adwokat

# syfffiasta reklama

28.09.2017 11:47

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

# Kuleczka22

30.05.2018 18:53

Nie ma żadnych przeciwwskazań bo ja byłam dokładnie w takiej samej sytuacji. Ale i tak były zgrzyty. Co do aliemntów na dzieci. Też korzystałam z usług pani adwokat Magdaleny Grześkowiak . Przynajmniej wyegzekwowałam to co mi sie należało.

REKLAMA

 kajkak

06.06.2018 15:09

Ja nie korzystałam z usług tej Pani Adwokat, niemniej warto po prostu się skonsultować z prawnikiem - wydaje mi się, że on udzieli najlepszych odpowiedzi. :)

# anty spoamer

06.06.2018 15:24

yntelygent kufffa

# Elixir4

06.02.2019 12:08

Zgadzam się z przedmówcami- rozwód to wbrew pozorom skomplikowana prawnie operacja, dlatego, jeśli chcemy, by faktycznie wszystko przebiegło po naszej myśli, warto zgłosić się do prawnika. Z tego co wiem, to np http://bhs-adwokaci.pl/specjalizacje/prawo-rodzinne/rozwod/, tak że jeśli Wam po drodze- zgłoście się do nich.

REKLAMA

# doświadczony 53

14.07.2019 13:48

a ja ODRADZAM rozwody nie warto bo można trafić gorzej. Poszedłem na siłownię, zacząłem brać tabletki na potencję (wiadomo jakie ) żonę wysłałem na powiększenie biustu z B na D, powiększenie warg. Jest nam cuuuuuudownie. Nie warto szukać nowych wrażeń z obcymi. Naprawdę - docencie to co macie w domach. Se.s po 50 też jest super i nie trzeba do tego młodszej

# doświadczony 531

14.07.2019 13:50

a ja ODRADZAM rozwody nie warto bo można trafić gorzej. Poszedłem na siłownię, zacząłem brać tabletki na potencję (wiadomo jakie ) żonę wysłałem na powiększenie biustu z B na D, powiększenie warg. Jest nam cuuuuuudownie. Nie warto szukać nowych wrażeń z obcymi. Naprawdę - docencie to co macie w domach. Se.s po 50 też jest super i nie trzeba do tego młodszej

# Marleona

23.08.2019 17:20

Hej. No mi właśnie zależy na polubownym przeprowadzeniu całego procesu i rozglądam się za prawnikiem. Przykładowo znajomej pomogła taka https://goo.gl/maps/isMWCULYWu12 i szukam właśnie czegoś podobnego. Sprawdzonego i specjalizującego się w sprawach rozwodowych.

REKLAMA

# Kirik

20.01.2020 20:17

Pani Magdalena Grześkowiak jest doskonałym adwokatem - bardzo mi pomogła podczas rozwodu, wsparła i przede wszystkim nie pozwoliła żebym przegrała!

# wendy

26.09.2020 21:54

Przede wszystkim tak empatycznego adwokata jak pani mecenas Grzeskowiak nie znam. Pomogła mi przy podziale majątku.

# MartaKort

27.09.2020 23:17

#wendy napisał(a) 26.09.2020 21:54
Przede wszystkim tak empatycznego adwokata jak pani mecenas Grzeskowiak nie znam. Pomogła mi przy podziale majątku.

Mi pomogła tez przy podziale majątku, ale dla mnie istiotne było to, ze ex mąż chciał mi zabrać wszystko, włącznie z dziećmi. jako zemste na mnie :( Na szczeście dzięki pani mecenas się to nie udało.

REKLAMA

# JuleczkaM

26.02.2021 20:07

Jeżeli mieszkanie jest zakupione w czasie trwania małżeństwa, wtedy jesgo wartość jest dzielona na pół. Ta osoba, która zostaje, musi zaplacić polowę wartości tego mieszkania. Co do adwokata, to bardzo dobrym jest pani mecenas Magdalena Grześkowiak.

# marzena86

06.05.2021 14:01

wydaje mi sie ze wspolne mieszkanie nie przeszkadza w rozwodzie ale lepiej dopytaj sie jeszcze :) mi przy rozwodzie pomógł mecenas królik, polecam najbardziej skuteczny w Warszawie :)

# Roman

07.05.2021 13:53

#doświadczony 53 napisał(a) 14.07.2019 13:48
a ja ODRADZAM rozwody nie warto bo można trafić gorzej. Poszedłem na siłownię, zacząłem brać tabletki na potencję (wiadomo jakie ) żonę wysłałem na powiększenie biustu z B na D, powiększenie warg. Jest nam cuuuuuudownie. Nie warto szukać nowych wrażeń z obcymi. Naprawdę - docencie to co macie w domach. Se.s po 50 też jest super i nie trzeba do tego młodszej
Wiem co czujesz ja robię tak samo. Które bierzesz? ja stosuję Prosent 600 po jednej tableteczce stoi mi prawie 3 godziny a za sztukę wychodzi jakieś 3zł. Tu masz ciekawy film o nich http://gotube-prosent600.com/

REKLAMA

# gosc931

13.05.2021 12:37

od siebie polecam www.piotrbanczyk.pl

 mato

26.03.2024 14:41

Sprawdź http://drzwi-omega.pl/dlaczego-warto-mieszkac-na-nowym-osiedlu/ dobrze wybrałem.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break