REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wskazówki do strony internetowej

15.05.2018 12:43 #Dino Tha
Cześć, od niedawna mam firmę i dopinam wszystkie szczegóły, żeby funkcjonowała na jak najwyższym poziomie. Sęk w tym, że nakłady finansowe są, że tak powiem - ograniczone. Dlatego zależy mi na tym, by dobrze wybierać, nie musieć ponownie inwestować w poprawki. Aktualnie pracuję nad tym by postawić stronę internetową. Sam się na tym bezwzględnie nie znam dlatego chcę kogoś zatrudnić. Ofert jest jednak tyle, że masakra, z czego wszystkie podobne. Nie chcę polecania firm - oczekuję tu wskazówek na co zwracać uwagę przy wyborze firmy, co jest najważniejsze??
15.05.2018 12:52 #...
Wyp...stąd spamerze yebany
16.05.2018 11:40 #akson389
"nie chcę polecania firm" - spamerze xDD gościu, zapędziłeś się :D
wejdź na bloga netgrafu, który się tym zajmuje. tu jest artykuł odnośnie tego co szukasz http://tiny.pl/g87c6 i nie ma własnie konkretnego polecania a to, na co zwracać uwagę i jak można obniżyć koszty danego projektu nawet decydując się na coś już w jakiejś firmie, bo wbrew temu co większość firm forsuje, to jest to jak najbardziej możliwe.
16.05.2018 11:45 #syf reklaama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

11/1536 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Poszukuję do wynajęcia
 Witam, jestem mama czteroletniego chłopca. Szukamy pilnie pokoju do wynajęcia w możliwie niskiej cenie, Warszawa i okolice. Prosze o kontakt. Pozdrawiam

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Usługi inne
 Oferujemy sprzedaż faktur kosztowych (kosztów), które pozwolą Państwu na optymalizację, a nawet całkowite zniwelowanie podatku dochodowego. Jeżeli chcą Państwo obniżyć podatek (CIT lub PIT) z tytułu prowadzonej spółki lub działalności gospodarczej, to powinni Państwo kupić u nas faktury, a następnie zaksięgować jako koszty uzyskania przychodu. Jesteśmy płatnikiem podatku od towarów i usług (VAT) Zakupione u nas dokumenty (koszty VAT) mogą Państwo zaksięgować jako podatek zapłacony i zmniejszyć należność podatkową lub uzyskać zwrot VAT. Bez zaliczek! Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat , dam faktury , dam koszty wat , kupie fakturę Marek Grand Tel.544-443-637 damvat@mail.ru

Porady prawne
 Radca prawny Marek Zarządzki w Warszawie podejmie się prowadzenia obsługi prawnej obsługi prawnej Spółki z o. o.. Posiadam praktykę z zakresu świadczenia obsługi prawnej spółek, m.in. branży doradczej, budowlanej, handlu, usług, transportu, funduszy unijnych, księgowej, produkcyjnej, ubezpieczeniowej. Specjalizacja: prawo gospodarcze, cywilne, handlowe, pracy, zamówień publicznych.Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Marek Zarządzki obejmuje: - Kompleksową obsługę prawną firmy i działalności gospodarczej, - Opinie prawne dotyczące przedkładanych spraw, - Porady prawne na temat spraw i zdarzeń, - Prowadzenie spraw sądowych w sądzie cywilnym, sądzie karnym, w sądzie administracyjnym, - Reprezentowanie strony w postępowaniu przed Urzędem i Instytucjami Państwowymi, - Realizowanie zadań Obrońcy i Adwokata z Urzędu, świadczenie pomocy prawnej z urzędu, - zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.