REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wróciłam

# Duśka

13.08.2003 12:14

Hej! Właśnie wróciłam z wakacji. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Poczytałam stęskniona za forum zaległe tematy i wypowiedzi. Mało się dzieje nowego, to dobrze, bo niewiele straciłam. Mosty, seks, polityka (ta mnie raczej nie interesuje), i strasznie rozpieszczony kot. Mam wiele wakacyjnych spostrzeżeń i parę nowych przepisów kulianarnych. A poza tym cieszę się, że mieszkam w Polsce. Całuję mocno - Duśka

# jotes

13.08.2003 13:53

Jedni wracają inni wyjeżdżają, taka kolej rzeczy. Ja właśnie wyjeżdżam nad nasze piękne morze, na wyspę Wolin. Mam nadzieję że uda mi się ładnie opalić i dobrze wypocząć zwiedzając okolice.
Pozdrawiam Tych, którzy już wrócili jak i Tych którzy jeszcze mają urlop i wyjeżdżają wypocząć.

# Vladymir

13.08.2003 23:07

Duska, skoro seks, mosty i polityka Cie nie interesują, to zapodaj inne ciekawe tematy, z Twoich wakacyjnych spostrzeżeń.

REKLAMA

# Kotkaa

14.08.2003 08:36

Hurra Duśka! Ale cię dawno nie było!

# Duśka

14.08.2003 10:17

Vladymir! Nie napisałam, że mnie nie interesuje seks i i mosty tylko POLITYKA! Ale miło Cię znowu usłyszeć na forum . Pozdrowienia dla żony i synków. Kotkaa - dzięki za radosne przywitanie. Jotes - miłego wypoczynku. Opalisz się na pewno - lato w tym roku jest nawet w Skandynawii. Duśka

# Vladymir

16.08.2003 22:50

Dzieki Duska za pozdrowienia, chłopaki trzymają sie dobrze. Może jednak rozruszasz nasze Forum swoimi opowiastkami z wakacji ? Będzie kilka wątków do dyskusji.

REKLAMA

# ania-tymczasowo

16.08.2003 22:58

Duska, zrobilam twoją pomidorówke w końcu - pycha

# Milupa_Odzywka

17.08.2003 21:35

Siedzimy sobie z Bebisiem i rozmawiamy o Danii, Malgosi, Swiatecznych Koszach i Zupie...
Ojciec Bebisia, Moj Tesc, lubi jesc. Jak je, to gra w karty, a wlasciwie bardzo powaznie bawi sie nimi za pomoca pasjansow.
Matka Babisia, Moja Tesciowa, przynosi mu zupe pomidorowa i najdelikatniej jak umie, tak aby nawet cien tej czynnosci nie dotknal placu gry, czyli stolu, stawia talerz przed twarza Meza. A On jak kobra, nieruchomo zwisa nad blatem i patrzy w Wielki Fortepian, ktory mu chyba wychodzi, chyba nie wychodzi ...jeszcze nie wiadomo. Ona zagarmistrzowskim ruchem umieszcza lyzke stolowa aluminiowa, bo to ubogi dom, a nie jakiegos tam Burmistrza Gminy Bialoleka, w Jego dloni, a ta dlon cala jest zakleciem miedzy ostatnim dolozeniem karty, a siegnieciem po nowa. Jest 14:00, wokol cisza, lata mucha...
I nawet ona nie slyszy, niemo wypowiedzianego przez Zone "Jedz Waldek". Waldek zaczyna jesc.
Pierwsza Lyzka.
Druga Lyzka z kluseczkami.
Zassal.
Trzecia Lyzka.
No...? I...jaka ta zupa, Waldek ? - pyta Ona.
Pomidorowa.
O-u-u-u ! A tak chciala uslyszec, ze pycha ! No...!
Zeby pozostac "w tomacie" pragne Pana poinformowac, Panie #Jarku, ze Bebis nie bedzie w tym roku uczeszczal na zajecia z Brydza w Parafialnym Klubie Sportowym AGAPE.

# Kotkaa

17.08.2003 22:38

Historyk jest porażony inteligencją Milupy i usiłuje jej dorównać. Wstuka więc następujący post:

REKLAMA

# Historyk-wyjątkowo

17.08.2003 22:40

Siedzi sobie Julek C. nad dziejami kampanii do białołęckiego samorządu, a tu zdawałoby się jego najbliższy przyjaciel niumytymi rękami przynosi mu talerz milupy z cykutą. Jest 10.00.

# Kotkaa

17.08.2003 22:41

NIe udało mu się.

# Historyk-wyjątkowo

17.08.2003 22:43

Czekam na wypowiedź jakiegoś miłośnika Ionesco, a gdyby go nie stało, Jego Onej czy jakoś na odwrót.

REKLAMA

# Duśka

25.08.2003 12:19

Matko Boska : Ionesco, a tylko się chciałam przywitać po wakacjach!!! Duśka
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024