REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# JackStrong

08.12.2016 19:39

Dzielnica jak nie rozwiąże problemu z właściecielem wózków np cyklicznym ich odbiorem to wtedy będzie można zmienić nazwę Górce na Wózkownia
Ogólnie dramat z tymi wózkami ale nie ma dnia, żeby klienci pobliskiego marketu nie maszerowali z nimi i zrobionymi zakupami bezpośrednio do bloku pozostawiając je poźniej na chodnikach i pasach zieleni. Kultura na najwyższym poziomie.

# wawiak

08.12.2016 20:20

Może straż miejska mogłaby nauczyć tych małorolnych chłopków, że życie w mieście wymaga większej kultury. Obawiam się, że będzie coraz gorzej z tym napływowym społeczeństwem nienauczonym kultury.

# Magdalaena

08.12.2016 22:40

Może jednak tesco powinno wydelegować ochroniarza, który "zniechęcałby" do wywożenia wózków poza parking?

REKLAMA

 cycu

08.12.2016 23:07

Burak zawsze będzie burakiem, ale za taki stan rzeczy należałoby dotkliwie ukarać bazar Tesco,
wtedy i etat szybko by się znalazł ....

# Dr Błazen

08.12.2016 23:09

Brawo dla Błazna Pobożnego.

# Wozek

09.12.2016 00:36

Tez tam mieszkam i jest u nas w garazu 1 wozek. Na szczescie jest on uzywany do przewozenia duzej ilosci zakupow. Sasiedzi na wzajem pilnuja sie aby wozek trafi zawsze do garazu. Jest to bardzo przydatna rzecz. Tak to bysmy latali 5 razy z zakupami do domu. Ale o wszystko trzeba dbac.

REKLAMA

# bemowo

09.12.2016 09:52

coopera i spółka - kradnie ojciec i córka. Wiesz gdzie mieszkasz

# Jeep

09.12.2016 12:11

90% mieszkańców tego osiedla to wychowankowie chłopstwa małorolnego z różnych zakątków Polski. Znam notariusza który podpisywał akta własności tym rolnikom. Nic nie mam do pochodzenia, to nie jest istotne. Niestety natura i wiejska mentalność nigdy z takiego człowieka nie wyjdzie. Szkoda.
Pozdrawiam przyjezdnych

# bemowo

09.12.2016 13:43

#Jeep napisał(a) 09.12.2016 12:11
90% mieszkańców tego osiedla to wychowankowie chłopstwa małorolnego z różnych zakątków Polski. Znam notariusza który podpisywał akta własności tym rolnikom. Nic nie mam do pochodzenia, to nie jest istotne. Niestety natura i wiejska mentalność nigdy z takiego człowieka nie wyjdzie. Szkoda.
Pozdrawiam przyjezdnych
sama prawda, jak przekraczam Lazurową to jakby inny świat, inni ludzie. Kiedyś rosły tam buraki, teraz mieszkają

REKLAMA

# eewww

09.12.2016 14:14

Cebulaki i buraki z wiosek :) Od niedawna w mieście to nie wiedzą. Nawet dywany trzepią na balkonie :D

# lideksynubeka

09.12.2016 14:43

Buty trzymają na wycieraczkach przed drzwiami mieszkań.....

# Jeep

09.12.2016 14:59

Mam kolegę który mieszka na tym osiedlu. Jest rdzennym warszawiakiem ale opowiadał jak sąsiedzi trzymają worki kartofli w piwnicach / widział jak tachają 20kg worki / , trzymają buty przed drzwiami lub notorycznie ma usyfiony balkon popiołem od petów. Pewnie tak jest na wielu osiedlach ale dyskusja dotyczy tego konkretnego.
W jednym z bloków na I piętrze jest jegomość który w upalne dni siedzi na balkonie w samych slipach i żłopie złocisty trunek. Widok jest co najmniej mało przyjemny. Pan ma rejestrację EOP / szary Nissan ... /. Pozdrawiam

REKLAMA

# odchamieni

09.12.2016 23:03

Pamiętam, kiedy przeprowadziłem się do nowych podówczas bloków co ta teraźniejsza inteligencja warszawska wyrzucała przez okna.....
Pekle (ale nie takie ówczesne alwaysy ze skrzydełkami) wtedy to była wata i legnina oczywiście z całonocną zawartością, ex-eros tak nazywały się ówczesne prezerwatywy, pety, śmieci itp ... I jak cieć nie sprzątał (bo chlał cały tydzień) to było tego setki ..... zresztą spytajcie rodziców, dziadków, babć jak to drzewniej bywało.
Także uważam, że dzisiejsi ,,warszawiacy" muszą nabrać trochę ogłady i z czasem naumią się kultury... może.

# do Filipa

10.12.2016 11:50

Napisze do Filipa Chajzera. Robi fajne reportaże, może się zainteresuje...Janusze niech się wstydzą

# Bemart

07.03.2017 19:13

Co tu dużo mówić/pisać.Chłopki z wiochy wyjadą ale wiocha z chłopków nigdy.

REKLAMA

# Paula

02.04.2019 19:42

Widzę daty wpisów 2016. Dzisiaj mamy marzec 2019 i wózkownia na Bemowie trwa. Mieszkam od niedawna, przeprowadziłam się do Osiedla Sansara, ze Śródmieścia Północ. I...? Jakby inny świat. Wózki? Szok ! W moim bloku jest parking podziemny i wózki. Widziałam na własne oczy, jak Pan przepakowywał towar z auta do wózka. Ludzie, gdzie ja mieszkam? Widziałam tez pracownika Tesco jak popychał ze 20 wózków z Pełczyńskiego. Daleko miał. Czyli przez 3 lata żadnych zmian? Hołota nie zmądrzała? Nikt to nie zadbał, by ludzi karać, mandaty, czy coś? Nie rozumiem, jak można w taki sposób, bezkarnie wywozić z obrębu sklepu wózki. Halo, jaśnie państwo nie wstyd wam?!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA