REKLAMA
REKLAMA

Wózek dla dziecka 3 w 1

24.05.2017 14:00 #Melka
jaki wózek wybrać dla dziecka, które urodzi się w Londynie?
25.05.2017 00:00 #Ludmiła
Nie wiem jak moda na wózki obowiązuje w Londynie. na pewno taki wózek nie może być byle jaki. Zobacz wózki w sklepie https://www.ewozki.eu
26.05.2017 08:42 #MelaniaKomi
Jeżeli szukasz trochę lepszej okazji na wózek to może znajdziesz cos w https://clixs.pl to serwis ogłoszeniowy gdzie jest kilka fajnych pozycji jeżeli chodzi o porządne wózki dla dziecka. Lepiej szukać okazji niz przepłacać :)
30.05.2017 16:16 #sonia31
Zobacz sobie koniecznie na stronę sklepu https://dzidziusiowakraina.pl/ - mają super wybór wózków i fotelików w świetnej jakości :) My tam zamawialiśmy wózek właśnie 3in1, konkretnie mamy Bebetto Torino :)
12.06.2017 02:03 #marciniak
Wózek 3w1 to bardzo dobra opcja, sądzę, że to najsensowniejsze rozwiązanie. Ja mam model Vicco producenta Adamex, wózek jest bardzo fajny i to nie tylko z wyglądu. Bardzo wygodnie się go prowadzi, bo ma żelowe koła, także komfort jazdy jest większy, niż w przypadku kół pompowanych. Poza tym gondola posiada dobą wentylację.
REKLAMA
13.06.2017 13:21 #mawinea
Ja kupiłam klasyczny wózek, nowy fotelik dostałam od siostry, wcale nie używali więc bez sensu i w moim przypadku było kupowanie 3w1 a o spacerówce jeszcze wtedy jakoś nie myślałam, za to teraz przed wakacjami szukałam idealnej, lekkiej, takiej na wyjazd wakacyjny i sprzedawca polecił mi nowość amelis super six, jak dla mnie opcja idealna, jest łatwy do składania, w jednej sekundzie można z niego zrobić bezpieczną gondolę nawet dla noworodka.
21.06.2017 13:45 #Aurora
a myślałaś o wózeczkach 2w1?? dla mnie to w zupełności wystarcza. Mam świetny model Barletta Adamex. Funkcjonalny, lekki i z dobrą amortyzacją. i zawsze łatwo mogę z gondoli zamienić go na spacerówkę. fotelik w razie potrzeby mozesz dokupić zawsze. A barletta bardzo mi się wizualnie podoba, no i ceny ma fajne.
01.07.2017 14:17 #Krystynak
Czytałam na temat wózków adamex, mają dobre opinie. My długo zastanawialiśmy się, jaki model wybrać, mamy aspene z tego względu, że trochę bardziej podobała mi się wizualnie, niż barletta, ale konstrukcja ta sama - pompowane koła, miękkie amortyzatory i duża gondola. Do tego dają w zestawie dużo akcesoriów typu moskitiera, folia przeciwdeszczowa, rękawice, przewijak, także super.
01.07.2017 22:27 pomadkaa
może spróbuj odkupić od kogoś wózek? zawsze taniej :)
31.07.2017 18:37 #Tasia
Expander Macco wózek polskiej firmy, znanej z resztą. Bardzo fajny, dopracowany, estetyczny, o dobrej konstrukcji. Całkowite przeciwieństwo marketowych wózków, albo wózków sprowadzanych nie wiadomo skąd i sprzedawanych po 2 tysie.
31.07.2017 18:52 #Melania
Tasia, a ten Macco jest wózkiem 3w1?
01.08.2017 19:56 #jacens39
Hej, jeśli chodzi o wózki wielofunkcyjne 3w1, to bardzo fajne modele są wlaśnie na dzidziusiowakraina.pl, tam Ci polecam zajrzeć :)
15.08.2017 19:12 #gabi38
#jacens39 napisał(a) 01.08.2017 19:56

Hej, jeśli chodzi o wózki wielofunkcyjne 3w1, to bardzo fajne modele są wlaśnie na dzidziusiowakraina.pl, tam Ci polecam zajrzeć :)
Tam oglądałam wózek i fotelik, chyba niedługo kupimy, sprawdzamy jeszcze możliwości finansowe, ale chyba weźmiemy na raty, widziałam, że jest w tym sklepie taka opcja. A wydatków jak na złość teraz mamy całą masę, więc takie rozwiązanie się nam bardzo przyda :)
31.08.2017 12:20 #MartaW.
W sklepach internetowych zawsze wychodzi taniej ale ja chciałabym sobie wózek dokładnie obejrzeć w realu...
Rozważam kilka modeli, min wspomniany tu expander macco ale nie mogę go namierzyć w sklepie stacjonarnym. Z opisu wydaje się idealny i spełnia kryteria ale chciałabym go np. złożyć i schować bagażnika ale też wypróbować amortyzację itd. Znacie może jakiś sklep w Warszawie lub okolicach, gdzie mają duży wybór wózków? W tym sklepie, który polecacie tego modelu nie ma na razie...
31.08.2017 12:20 #Marta W.
W sklepach internetowych zawsze wychodzi taniej ale ja chciałabym sobie wózek dokładnie obejrzeć w realu...
Rozważam kilka modeli, min wspomniany tu expander macco ale nie mogę go namierzyć w sklepie stacjonarnym. Z opisu wydaje się idealny i spełnia kryteria ale chciałabym go np. złożyć i schować bagażnika ale też wypróbować amortyzację itd. Znacie może jakiś sklep w Warszawie lub okolicach, gdzie mają duży wybór wózków? W tym sklepie, który polecacie tego modelu nie ma na razie...
REKLAMA
31.08.2017 12:49 #Natalia nn
My wózeczek Macco kupowali my na Ursusie, zebra chyba sklep się nazywa, mają spory wybór tego typu wózków, ale macco zdecydowanie najlepszy jak dla nas.
07.09.2017 08:26 #agataa
A ja chyba wszystkie możliwe sklepy odwiedziłam w mieście. Wybrałam w końcu amelis hugo bo i cenowo najlepiej wypada i bardzo ładnie wygląda, jest poza tym bardzo solidny, koleżanka go kupiła rok temu i nadal wygląda jak nowy
08.09.2017 09:03 #Kinga
My zdecydowaliśmy się na Barlettę z Adamexu, którą polecili nam znajomi. To był dobry wybór, bo wózek świetnie ma się sprawdza, nie było z nim do tej pory żadnego problemu. Ma dodatkowe amortyzatory, dzięki którym komfort jazdy jest niesamowity.
20.09.2017 16:09 #Annia
#Natalia nn napisał(a) 31.08.2017 12:49

My wózeczek Macco kupowali my na Ursusie, zebra chyba sklep się nazywa, mają spory wybór tego typu wózków, ale macco zdecydowanie najlepszy jak dla nas.
Napisz coś więcej o tym wózku macco. Zastanawiam się nad zakupem. Interesuje mnie zwłaszcza to, jak się składa/rozkłada, jak z jakością kół, czy gondola jest na tyle spora, aby pomieścić jakiś większy śpiworek albo koc. To dla mnie ważne. Oczywiście sama wózek obejrzę dokładnie, ale każda opinia się liczy.
26.09.2017 10:51 millionreasons
Takie wielofunkcyjne wózki to strzał w dziesiątkę.
26.09.2017 21:45 #Annia
millionreasons napisała 26.09.2017 10:51

Takie wielofunkcyjne wózki to strzał w dziesiątkę.
Też właśnie jestem takiego zdania. Nie chcę kupować wszystkiego oddzielnie, wolę dopłacić i mieć komplet. Na szczęście w sklepach pełno wózków jest. Ten Expander Macco tak mi wpadł w oko od razu. Stąd moje zainteresowanie, zbieram w sieci różne opinie o tym wózku.
27.09.2017 09:10 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
27.09.2017 20:43 #goździkowa
#syfiasssta reklama napisał(a) 27.09.2017 09:10

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
no właśnie nie, ludzie wymieniają tu swoje opinie. Jak ci się nie podoba to nie czytaj i idź na spacer
28.09.2017 11:50 #syfffiasta reklama
o czym ty piszesz, jakie poglądy i kto tu wymienia ??

tumany od reklamy piszące sami ze sobą ?
prosze cię, nie okłamuj innych

firmy tu reklamujące to najgorszy sort z mozliwych
29.09.2017 10:21 #goździkowa
Nie Pan racji i proszę nie sądzić innych według swojej miary.
29.09.2017 12:34 #linka
#jacens39 napisał(a) 01.08.2017 19:56

A jaki model konkretnie? Macie jakiś pomysł? Podobają mi się bardzo wózki Baby Merc, ma ktoś taki może? Jest piękny ten w kwiaty, ale czy wart swojej ceny?
29.09.2017 12:42 #spameriada
to forum niczemu innemu nie służy poza tanią reklamą najgorszych usług kiepskich firm.

Nie polecam korzystać z żadnej reklamowanej tu firmy
30.10.2017 04:28 #Anka66
My mamy wózek 3w1 model Vicco od Adamexu i sprawuje się idealnie. Często go używamy, jeździmy po nierównych drogach a nigdy nie było z nim żadnego problemu. Ma świetne, żelowe koła, których nie trzeba pompować więc to duża wygoda. Dodatkowo jest lekki i bardzo zwrotny - wygodny w prowadzeniu.
30.10.2017 09:03 #syfiasssta reklama
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem???
01.01.2018 23:26 #Waldek89
My z żoną dla naszego dziecka wybraliśmy wózek Barletta od firmy Adamex, a wybraliśmy go dlatego, że wózek posiada fajną opcję szybkiego i bezproblemowego zmieniania gondoli w spacerówkę. Bardzo przydatna opcja :) Przyjemnie i komfortowo się go prowadzi bo jest lekki i zwrotny.
02.01.2018 11:27 #bardzoo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
22.01.2018 12:19 #Monika111
a któraś mama ma anex cross i może podzielić się opinią, oglądałam u dudka, spodobał mi się wizualnie ale ciekawa jestem jak na codzień
25.01.2018 14:26 #Ala23
Ja mam wózek 3w1 Vicco od Adamexu i bardzo jestem z niego zadowolona. Nie sprawia żadnych problemów, świetnie sprawdza się na spacerach, dzięki amortyzatorom. Po za tym jest lekki i bardzo zwrotny, a przejście z gondoli w spacerówkę zajmuje dosłownie kilka sekund :) Dodatkowo jest fotelik, więc nie trzeba kupować osobno. Super zakup!
26.01.2018 13:51 #to syf jest
syf syfsyf syfsyf syfsyf syfsyf syfsyf syfsyf syfsyf syf
20.02.2018 10:43 #Kaśka29
ja u dudka kupiłam właśnie anex crossa i bardzo fajnie nam się jeździ i fajnie amortyzowana i dobrze zawieszony kosz że przy dużym obciążeniu nie szura po podłodze
20.02.2018 14:24 #to syf jest
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

643/3079 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Rolety, żaluzje 796-698-555

Różne
 PIELĘGNACJA GROBÓW W WARSZAWIE TANIO I SOLIDNIE 500 336 607

Usługi inne
 Usługi księgowo-biurowe 722-283-476

Finanse
 Otrzymałeś odszkodowanie na naprawę auta lub inną szkodę majątkową? Kwota odszkodowania w większości przypadków jest rażąco zaniżana - Sprawdź bezpłatnie Od naszej firmy możesz otrzymać dodatkową dopłatę! Automobilis Sp. z o.o. przyznaje takie dopłaty w formie gotówki lub przelewu, w zamian za prawa do szkody komunikacyjnej OC bądź AC likwidowanej w ciągu 3 lat od daty wypadku. Analizujemy Twoją szkodę całkowicie za darmo. Co należy zrobić, aby skorzystać z naszej oferty? KROK 1: -Przekaż nam kosztorys (wyślij e-mail lub umów się na spotkanie w dogodnym dla siebie terminie) KROK 2: -Bezpłatna analiza kosztorysu przez Rzeczoznawcę KROK 3: -Błyskawiczna dopłata do uzyskanego już odszkodowania w formie przelewu, gotówki lub przekazu Skontaktuj się z nami! www.automobilis.pl pomoc@automobilis.pl 533 331 521 lub 81 440 00 04

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.