REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Wózek dla dziecka 3 w 1

# Melka

24.05.2017 14:00

jaki wózek wybrać dla dziecka, które urodzi się w Londynie?

# Ludmiła

25.05.2017 00:00

Nie wiem jak moda na wózki obowiązuje w Londynie. na pewno taki wózek nie może być byle jaki. Zobacz wózki w sklepie https://www.ewozki.eu

# MelaniaKomi

26.05.2017 08:42

Jeżeli szukasz trochę lepszej okazji na wózek to może znajdziesz cos w https://clixs.pl to serwis ogłoszeniowy gdzie jest kilka fajnych pozycji jeżeli chodzi o porządne wózki dla dziecka. Lepiej szukać okazji niz przepłacać :)

REKLAMA

# sonia31

30.05.2017 16:16

Zobacz sobie koniecznie na stronę sklepu https://dzidziusiowakraina.pl/ - mają super wybór wózków i fotelików w świetnej jakości :) My tam zamawialiśmy wózek właśnie 3in1, konkretnie mamy Bebetto Torino :)

# marciniak

12.06.2017 02:03

Wózek 3w1 to bardzo dobra opcja, sądzę, że to najsensowniejsze rozwiązanie. Ja mam model Vicco producenta Adamex, wózek jest bardzo fajny i to nie tylko z wyglądu. Bardzo wygodnie się go prowadzi, bo ma żelowe koła, także komfort jazdy jest większy, niż w przypadku kół pompowanych. Poza tym gondola posiada dobą wentylację.

# mawinea

13.06.2017 13:21

Ja kupiłam klasyczny wózek, nowy fotelik dostałam od siostry, wcale nie używali więc bez sensu i w moim przypadku było kupowanie 3w1 a o spacerówce jeszcze wtedy jakoś nie myślałam, za to teraz przed wakacjami szukałam idealnej, lekkiej, takiej na wyjazd wakacyjny i sprzedawca polecił mi nowość amelis super six, jak dla mnie opcja idealna, jest łatwy do składania, w jednej sekundzie można z niego zrobić bezpieczną gondolę nawet dla noworodka.

REKLAMA

# Aurora

21.06.2017 13:45

a myślałaś o wózeczkach 2w1?? dla mnie to w zupełności wystarcza. Mam świetny model Barletta Adamex. Funkcjonalny, lekki i z dobrą amortyzacją. i zawsze łatwo mogę z gondoli zamienić go na spacerówkę. fotelik w razie potrzeby mozesz dokupić zawsze. A barletta bardzo mi się wizualnie podoba, no i ceny ma fajne.

# Krystynak

01.07.2017 14:17

Czytałam na temat wózków adamex, mają dobre opinie. My długo zastanawialiśmy się, jaki model wybrać, mamy aspene z tego względu, że trochę bardziej podobała mi się wizualnie, niż barletta, ale konstrukcja ta sama - pompowane koła, miękkie amortyzatory i duża gondola. Do tego dają w zestawie dużo akcesoriów typu moskitiera, folia przeciwdeszczowa, rękawice, przewijak, także super.

 pomadkaa

01.07.2017 22:27

może spróbuj odkupić od kogoś wózek? zawsze taniej :)

REKLAMA

# Tasia

31.07.2017 18:37

Expander Macco wózek polskiej firmy, znanej z resztą. Bardzo fajny, dopracowany, estetyczny, o dobrej konstrukcji. Całkowite przeciwieństwo marketowych wózków, albo wózków sprowadzanych nie wiadomo skąd i sprzedawanych po 2 tysie.

# Melania

31.07.2017 18:52

Tasia, a ten Macco jest wózkiem 3w1?

# jacens39

01.08.2017 19:56

Hej, jeśli chodzi o https://dzidziusiowakraina.pl/pl/c/Wielofunkcyjne-3w1/257, to bardzo fajne modele są wlaśnie na dzidziusiowakraina.pl, tam Ci polecam zajrzeć :)

REKLAMA

# gabi38

15.08.2017 19:12

#jacens39 napisał(a) 01.08.2017 19:56
Hej, jeśli chodzi o https://dzidziusiowakraina.pl/pl/c/Wielofunkcyjne-3w1/257, to bardzo fajne modele są wlaśnie na dzidziusiowakraina.pl, tam Ci polecam zajrzeć :)

Tam oglądałam wózek i fotelik, chyba niedługo kupimy, sprawdzamy jeszcze możliwości finansowe, ale chyba weźmiemy na raty, widziałam, że jest w tym sklepie taka opcja. A wydatków jak na złość teraz mamy całą masę, więc takie rozwiązanie się nam bardzo przyda :)

# MartaW.

31.08.2017 12:20

W sklepach internetowych zawsze wychodzi taniej ale ja chciałabym sobie wózek dokładnie obejrzeć w realu...
Rozważam kilka modeli, min wspomniany tu expander macco ale nie mogę go namierzyć w sklepie stacjonarnym. Z opisu wydaje się idealny i spełnia kryteria ale chciałabym go np. złożyć i schować bagażnika ale też wypróbować amortyzację itd. Znacie może jakiś sklep w Warszawie lub okolicach, gdzie mają duży wybór wózków? W tym sklepie, który polecacie tego modelu nie ma na razie...

# Marta W.

31.08.2017 12:20

W sklepach internetowych zawsze wychodzi taniej ale ja chciałabym sobie wózek dokładnie obejrzeć w realu...
Rozważam kilka modeli, min wspomniany tu expander macco ale nie mogę go namierzyć w sklepie stacjonarnym. Z opisu wydaje się idealny i spełnia kryteria ale chciałabym go np. złożyć i schować bagażnika ale też wypróbować amortyzację itd. Znacie może jakiś sklep w Warszawie lub okolicach, gdzie mają duży wybór wózków? W tym sklepie, który polecacie tego modelu nie ma na razie...

REKLAMA

# Natalia nn

31.08.2017 12:49

My wózeczek Macco kupowali my na Ursusie, zebra chyba sklep się nazywa, mają spory wybór tego typu wózków, ale macco zdecydowanie najlepszy jak dla nas.

# agataa

07.09.2017 08:26

A ja chyba wszystkie możliwe sklepy odwiedziłam w mieście. Wybrałam w końcu amelis hugo bo i cenowo najlepiej wypada i bardzo ładnie wygląda, jest poza tym bardzo solidny, koleżanka go kupiła rok temu i nadal wygląda jak nowy

# Kinga

08.09.2017 09:03

My zdecydowaliśmy się na Barlettę z Adamexu, którą polecili nam znajomi. To był dobry wybór, bo wózek świetnie ma się sprawdza, nie było z nim do tej pory żadnego problemu. Ma dodatkowe amortyzatory, dzięki którym komfort jazdy jest niesamowity.

REKLAMA

# Annia

20.09.2017 16:09

#Natalia nn napisał(a) 31.08.2017 12:49
My wózeczek Macco kupowali my na Ursusie, zebra chyba sklep się nazywa, mają spory wybór tego typu wózków, ale macco zdecydowanie najlepszy jak dla nas.

Napisz coś więcej o tym wózku macco. Zastanawiam się nad zakupem. Interesuje mnie zwłaszcza to, jak się składa/rozkłada, jak z jakością kół, czy gondola jest na tyle spora, aby pomieścić jakiś większy śpiworek albo koc. To dla mnie ważne. Oczywiście sama wózek obejrzę dokładnie, ale każda opinia się liczy.

 millionreasons

26.09.2017 10:51

Takie wielofunkcyjne wózki to strzał w dziesiątkę.

# Annia

26.09.2017 21:45

millionreasons napisała 26.09.2017 10:51
Takie wielofunkcyjne wózki to strzał w dziesiątkę.

Też właśnie jestem takiego zdania. Nie chcę kupować wszystkiego oddzielnie, wolę dopłacić i mieć komplet. Na szczęście w sklepach pełno wózków jest. Ten Expander Macco tak mi wpadł w oko od razu. Stąd moje zainteresowanie, zbieram w sieci różne opinie o tym wózku.

REKLAMA

# syfiasssta reklama

27.09.2017 09:10

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...

# goździkowa

27.09.2017 20:43

#syfiasssta reklama napisał(a) 27.09.2017 09:10
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...

no właśnie nie, ludzie wymieniają tu swoje opinie. Jak ci się nie podoba to nie czytaj i idź na spacer

# syfffiasta reklama

28.09.2017 11:50

o czym ty piszesz, jakie poglądy i kto tu wymienia ??
tumany od reklamy piszące sami ze sobą ?
prosze cię, nie okłamuj innych
firmy tu reklamujące to najgorszy sort z mozliwych

REKLAMA

# goździkowa

29.09.2017 10:21

Nie Pan racji i proszę nie sądzić innych według swojej miary.

# linka

29.09.2017 12:34

#jacens39 napisał(a) 01.08.2017 19:56
Hej, jeśli chodzi o https://dzidziusiowakraina.pl/pl/c/Wielofunkcyjne-3w1/257, to bardzo fajne modele są wlaśnie na dzidziusiowakraina.pl, tam Ci polecam zajrzeć :)

A jaki model konkretnie? Macie jakiś pomysł? Podobają mi się bardzo wózki Baby Merc, ma ktoś taki może? Jest piękny ten w kwiaty, ale czy wart swojej ceny?

# spameriada

29.09.2017 12:42

to forum niczemu innemu nie służy poza tanią reklamą najgorszych usług kiepskich firm.
Nie polecam korzystać z żadnej reklamowanej tu firmy

REKLAMA

# Anka66

30.10.2017 04:28

My mamy wózek 3w1 model Vicco od Adamexu i sprawuje się idealnie. Często go używamy, jeździmy po nierównych drogach a nigdy nie było z nim żadnego problemu. Ma świetne, żelowe koła, których nie trzeba pompować więc to duża wygoda. Dodatkowo jest lekki i bardzo zwrotny - wygodny w prowadzeniu.

# syfiasssta reklama

30.10.2017 09:03

Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem???

# Waldek89

01.01.2018 23:26

My z żoną dla naszego dziecka wybraliśmy wózek Barletta od firmy Adamex, a wybraliśmy go dlatego, że wózek posiada fajną opcję szybkiego i bezproblemowego zmieniania gondoli w spacerówkę. Bardzo przydatna opcja :) Przyjemnie i komfortowo się go prowadzi bo jest lekki i zwrotny.

# bardzoo przykre

02.01.2018 11:27

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# Monika111

22.01.2018 12:19

a któraś mama ma anex cross i może podzielić się opinią, oglądałam u dudka, spodobał mi się wizualnie ale ciekawa jestem jak na codzień

# Ala23

25.01.2018 14:26

Ja mam wózek 3w1 Vicco od Adamexu i bardzo jestem z niego zadowolona. Nie sprawia żadnych problemów, świetnie sprawdza się na spacerach, dzięki amortyzatorom. Po za tym jest lekki i bardzo zwrotny, a przejście z gondoli w spacerówkę zajmuje dosłownie kilka sekund :) Dodatkowo jest fotelik, więc nie trzeba kupować osobno. Super zakup!

# to syf jest

26.01.2018 13:51

syf syfsyf syfsyf syfsyf syfsyf syfsyf syfsyf syfsyf syf

# Kaśka29

20.02.2018 10:43

ja u dudka kupiłam właśnie anex crossa i bardzo fajnie nam się jeździ i fajnie amortyzowana i dobrze zawieszony kosz że przy dużym obciążeniu nie szura po podłodze

# to syf jest

20.02.2018 14:24

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# iza

17.06.2018 15:36

Może Model Vicco ? Adamex to świetna firma, bardzo dobra jakość wózków, ja akurat jeżdżę Barlettą , ale teraz są nowsze wózki Adamexu, można wejść na stronę pooglądać, ładne wózki.

# Basia090909

17.06.2018 15:38

Jeszcze w sumie model Luciano, ale to moja siostra go ma, mówi że super.

# Maja45

05.04.2019 14:30

Nabezpieczniejsze, najbardziej komfortowe i korzystne cenowo wózki kupowałam na http://emaluszek.pl i nigdy się nie zawiodłam, także polecam :)

# mamase

17.04.2019 22:37

My kupiliśmy bebetto bresso 3w1 na http://dzidziusiowakraina.pl Super się sprawdza! Ładny, praktyczny, wygodny i bezpieczny dla naszej córeczki :)

# Janek258

16.07.2019 21:05

Generalnie wybór jest niełatwy, ale postawiłem na 2 w 1 cybexa i dodatkowy fotelik. W wyborze pomogła nam obsługa sklepu sklep-tosia.eu i jesteśmy zadowoleni

# daga

20.08.2019 15:33

Wózek dla córki zakupiliśmy w skepie Tosia, gdzie otrzymaliśmy bardzo fajną ofertę i porady. Cybex - bo na taki model postawiliśmy, sprawdza się doskonale i jest godny polecenia.

# honka

19.11.2019 16:28

Bardzo fajny wózeczek 3 w 1 znalazłam w sklepie tosia i jestem nim zachwycona - model baby jogger

# Baśka

04.12.2019 14:29

Ja postawiłam na anexa m/type i mogę go polecić z czystym sumieniem. Wózek jest bardzo wygodny, poręczny i solidny.Ma duże zwrotne koła, dzięki czemu lekko się prowadzi i głęboką gondolę, która świetnie chroni maluszka:)

# jula25

09.03.2020 16:17

Niedrogi i całkiem fajny w obsłudze jest model Baby Design Husky, który udało nam się kupić na promocji w sklepie Tosia i bardzo fajnie nam się sprawdza

# kaja56

16.03.2020 12:28

Ja mam baby design dotty też ze sklepu tosia i jestem bardzo zadowolona, zarówno jakość jak i szybkość dostawy, a cenowo wychodzi przystępnie

# gajka89

09.06.2020 15:42

#kaja56 napisał(a) 16.03.2020 12:28
Ja mam baby design dotty też ze sklepu tosia i jestem bardzo zadowolona, zarówno jakość jak i szybkość dostawy, a cenowo wychodzi przystępnie

U nas sprawdził się mutsy 2 w1 też zakupioony w sklepie tosia i jest to naprawdę fajna inwestycja, dziecko i rodzice zadowoleni

# katka

15.07.2020 15:42

z modeli 3 w 1 polecam baby jogger, lekki i fajnie się sprawdza, w sklepie tosia mają w dobrej cenie

# julitk67

10.08.2020 15:47

w dobrej cenie widziałam fajny cybex w tym sklepie tosia, 3w1 z pewnością warto kupić dobrej jakości,w końcu służy najdłużej :)

# basik90

20.08.2020 15:26

my mamy tutis aero, chyba też ze sklepu Tosia i jest naprawdę fajny, funckjonalny i ładnie wygląda

# Limonka89

09.09.2020 15:03

bardzo fajne wózki mają z britaxa, w sklepie tosia gdzie ostatnio przegądałam oferte sporo promocji mają więc warto poszukać

# misia

13.11.2020 15:28

ja bardzo lubię modele od brutax romer z tym że są najczęściej 2w1, co mnie akurat pasuje, sama kupiłam dla syna taki w sklepie tosia na wiosnę i jestem bardzo zadowolona

# Magdalenaaa

17.11.2020 13:06

Postawiłabym na frontera, jest mały po złożeniu, śmiało można go kupić w intrenecie z wysyłką za granicę. Ma głęboką gondolę więc uchroni przed wiatrem, budę też ma masywniejszą i deszcz mu nie straszny

# mira7654

20.11.2020 12:07

mam model espiro next, który kupiłam niedawnow sklepie tosia i bardzo dobrze nam się sprawdza, a cenowo całkiem przystępny

# MiaS

22.11.2020 11:54

Anexy są fajne! Ja mam model m/type, bardzo wygodnie i lekko się prowadzi. Wózek jest solidny, zwinny i poręczny a przy tym łatwy w obsłudze.

# dariapl

26.03.2021 09:34

Jeżeli chodzi o temat wózka dla dziecka to swój wózek kupiłam na stronie https://tutispolska.pl i jestem z niego usatysfakcjonowana. Największym plusem wózka jest jego funkcjonalność i komfort. Dodatkowo jest lekki, co jest jego wielkim plusem. Jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonego wózka, to polecam sprawdzić tę stronę.

# karollina30

09.11.2021 11:45

Jeśli planujecie zakup nowego wózka dobrej jakości, lekkiego, bezpiecznego i ładnego to mogę polecić wózek, który sama kupiłam. Jest świetny! Tutis viva life galaxy tak się nazywa ten model a kupiłam go w sklepie Mati https://sklepmati.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024