REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Artshobby

18.12.2014 14:21

Zapraszam na kurs witrażu do naszej firmy Artshobby.pl!
świetny prezent na święta dla siebie i kogoś bliskiego :)
Mamy też w swojej ofercie inne produkty, które mogłyby służyć jako prezenty :)
Zapraszamy do współpracy :)
To zajęcie zajmuje czas i jest bardzo twórcze, gdy tworzymy czujemy się potrzebni i rozwijamy swoje umiejętności.
tel. 22 666 9580

# iinkaaa

03.09.2017 18:14

Moja babcia ma 60 lat, ale się nie nudzi. Ostatnio odkryłam że ma konto tutaj - https://facezbok.pl/. Nieźle, co ? Ale w sumie jest wdową już od okolo 20 lat, więc tak naprawdę nie dziwię jej się że jej sie nudzi i chce kogoś poznac.

# helena859

21.12.2017 11:53

Ja pomagałam ostatnio córce i wnuczce w wierszyku o oszczędzaniu na ten konkurs http://bit.ly/2Bio7ow Ile mieliśmy zabawy i śmiechu. Konkurs swoją drogą jest bardzo fajny, ponieważ można wygrać tablet, gry planszowe, abonament Squla i karty podarunkowe do Smyka. Marka FinAi bardzo się postarała.

REKLAMA

# przykre to,

21.12.2017 12:36

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# chciałabym wiedzieć

06.01.2018 12:30

Czy w roku 2018 będą zajęcia prozdrowotne dla seniorów? Zwykle o tej porze były już zapisy, a w tym roku nie ma nawet żadnej informacji.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA