REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# zBielan

04.05.2015 12:19

Strefa płatnego parkowania w całym rejonie z możliwością wykupienia abonamentu dla mieszkańców rozwiązałaby problem. Sprawdzone na Woli i w innych dzielnicach.

# eRDe

04.05.2015 12:27

#zBielan napisał(a) 04.05.2015 12:19
Strefa płatnego parkowania w całym rejonie z możliwością wykupienia abonamentu dla mieszkańców rozwiązałaby problem.

Popieram pomysł z całego serca.
Strefa płatnego parkowania na Bielanach by się przydała. Znacznie by to ograniczyło problem z parkowaniem i nie trzeba by tworzyć nowych miejsc kosztem zieleni. Strefa powinna obowiązywać pomiędzy Marymoncką, a Broniewskiego. Dla dojeżdżających do metra jest P&R Młociny i P&R Wawrzyszew.

# zbielan

04.05.2015 12:45

SPP popieram. Na pewno zwolniłoby się trochę miejsc parkingowych i ukróciło zastawianie każdego wolnego miejsca na Bielanach. To samo powinno być w okolicach Placu Wilsona.

REKLAMA

# ręcista

04.05.2015 23:25

Również popieram pomysł strefy płatnego parkowania. A jak pani radnej i komu innemu mało parkingów, to mnóstwo jest miejsca na ulicach. Z dwukierunkowej zrobić jednokierunkową i pas postojowy gotowy. Tym bardziej że wiele tych ulic jest tylko w teorii dwukierunkowa bo są tak obstawione autami że dwa się nie mogą wyminąć albo z trudem.
RĘCE PRECZ OD TRAWNIKÓW!

# rurek

05.05.2015 15:55

A może zlikwidować kilka zakazów parkowania. Na Chomiczówce poprzednia władza poustawiała zakazy na osiedlowych uliczkach co doprowadziło do tego że samochody pędzą 80km/h gdy dopuszczalne jest 30. Tylko Straż Miejska się cieszy.

# buy

05.05.2015 19:11

Radna to powinna walczyć o nasadzenia krzewów w tym miejscu a nie parkingu...Takie ładne ,kameralne bloki a chcą ludziom pod oknami zrobić miejsce dla blachosmrodów.

REKLAMA

# samochód

06.05.2015 12:27

Haha, dobre. Chodniki też niech zrobią płatne. To skandal, jak mało jest miejsc parkingowych, ile ich się likwiduje i jak pozwala się na budowę bez pytania o dojazd i zapewnienie parkingu. A do Skarbówki niestety każdy musi przyjechać, do tego nie ma gdzie zaparkować.

# eRDe

06.05.2015 13:12

Nie każdy musi do US dojeżdżać samochodem, to po pierwsze, po drugie te kilka groszy wrzucone do parkometru też tragedią nie będzie. Chociaż zgodzę się, że US powinien dysponować kilkoma miejscami dla interesantów (np. osoby niepełnosprawne, osoby z dziećmi w wózkach itp...).
ZUS na Kasprowicza też specjalnie obstawiony miejscami parkingowymi nie jest i jakoś ludzie żyją.

# Wawrzysz

09.05.2015 10:28

A nie lepiej przy remontach ulic zapewniać więcej miejsc. Samochodów jak i mieszkańców na Bielanach będzie przybywać. A zieleń która jest niech zostanie, bo potem o budzimy się z ręką w nocniku. Też jestem za strefą płatnego parkowania. O ZIELEŃ TRZEBA DBAĆ A NIE JĄ USUWAĆ!

REKLAMA

 Mandlesz

31.07.2015 08:33

Zgadzam się. Zieleń w mieście jest niezbędna, bo gdy się jej będziemy sukcesywnie pozbywać, to ludzie w ogóle nie będą już chcieli w miastach mieszkać! http://www.e-ogrody.pl/Ogrody/1,125429,17833127,Nawozenie___tajemnica_pieknego_trawnika.html nie jest prosta do odkrycia przez osoby za to w mieście odpowiedzialne, ale da się zagospodarować teren i ładnie i pożytecznie!

# Aniaania

24.03.2016 14:51

Dla firm polecam rozwiązanie jakim jest Inonecar.com !
Platforma carpoolingowa, która pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i rozwiązuje problem z parkingami! kontakt do nich: natalia.siurdyban@inonecar.com bądź renata.danicka@inonecar.com stronka www.inonecar.com

 Youdyta

07.10.2016 02:42

Może to okropne, ale jestem za większą ilością parkingów w tej okolicy. Ostatnio wyjeżdżając z jakiegoś trawniczka zaczepiłam podwoziem o krawężnik, coś zgrzytnęło, szarpnęło i chrupnęło, a ja teraz muszę sprawdzić, co takiego się stało. Umówiłam się w stacji diagnostycznej Diag-motu na Ostroroga: http://www.diagmot.waw.pl/ , czy ktoś już miał z nimi do czynienia?

REKLAMA

# Dywan

07.10.2016 06:36

Youdyta napisała 07.10.2016 02:42
Może to okropne, ale jestem za większą ilością parkingów w tej okolicy. Ostatnio wyjeżdżając z jakiegoś trawniczka zaczepiłam podwoziem o krawężnik, coś zgrzytnęło, szarpnęło i chrupnęło, a ja teraz muszę sprawdzić, co takiego się stało. Umówiłam się w stacji diagnostycznej Diag-motu na Ostroroga: http://www.diagmot.waw.pl/ , czy ktoś już miał z nimi do czynienia?
Nie zaśmiecaj forum reklamami nie na temat.
To temat nie o stacji diagnostycznej. Po *uj Ci stacja diagnostyczna, jedź do zwykłego warsztatu. Widać nie masz pojęcia o samochodach. Pewnie jeździsz trupem za 2 tyś.zł bez AC.

# madzik

06.12.2016 18:03

żadnej likwidacji zieleni i jeszcze wiekszego betonowania Bielan. Wprowadzić strefę płatnego parkowania to od razu miejsc do parkowania przybędzie, a i mniej spalin i hałasu w dzielnicy

 eRDe

06.12.2016 21:35

Madzik, pełna zgoda.

REKLAMA

# Jeep

07.12.2016 11:20

#madzik napisał(a) 06.12.2016 18:03
żadnej likwidacji zieleni i jeszcze wiekszego betonowania Bielan. Wprowadzić strefę płatnego parkowania to od razu miejsc do parkowania przybędzie, a i mniej spalin i hałasu w dzielnicy
Będą betonować dalej gdyż grupka ludzi zarabia na tym potężną kasę. Zdanie ludu się nie liczy. Ważne jest ile wpłynie na konto.

 kamyki_80

14.12.2016 14:36

jestem jak najbardziej za
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024