REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

19.10.2017 09:33 jimmy two times
generalnie nie mam nic przeciwko reklamom na portalach... no bo wiadomo ze z czegoś sie trzeba utrzymywać... ale przyzwoitość nakazywała by podpisać ze jest to tekst sponsorowany.
Bo jeżeli miał to byc artykuł o carsharingu to trzeba by jeszcze napisać ze takie usługi świadczą jeszcze np. PANEK (tanszy od traficar) i 4mobility (droższy od traficar)... no ale coz...
19.10.2017 12:43 #(dg)
"przyzwoitość nakazywała by podpisać ze jest to tekst sponsorowany"

Świetnie się składa, bo to nie jest ani tekst sponsorowany, ani artykuł o carsharingu.
19.10.2017 13:42 #tomeck
Pierwsza? Przy Tesco na Górczewskiej kilka miejsc (dla innej firmy) są już udostępnione od kilku miesięcy.
19.10.2017 16:20 #Jeep
#(dg) napisał(a) 19.10.2017 12:43

"przyzwoitość nakazywała by podpisać ze jest to tekst sponsorowany"

Świetnie się składa, bo to nie jest ani tekst sponsorowany, ani artykuł o carsharingu.
Skoro tak to ktoś liczy na drapane
19.10.2017 17:32 #asd
Tesco przy Fieldorfa już od dawna są takie samochody.

No i brak info, że tekst sponsorowany
19.10.2017 20:43 #Tymczasowy
Przy Carrefourze na Bemowie podobna wypożyczalnia innej firmy jest już od wielu miesięcy, więc ta przy Wola Parku nie jest pierwszą.

55/1930 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV 796-698-555

Fauna i flora
 Zaginal kot Szotkarska, Jelonki W czwartek 09.11.2017 nie wrocil do domu rudo-bialy kocur. Jest wykastrowany, zaczipowany, nieufny. Bardzo prosze o pomoc 889 404 594 Kasia

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Różne
 Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić, że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Jesteś zainteresowany? Czekam na Twoją wiadomość, jednakże nie trać ani mojego, ani swojego czasu, jeżeli chcesz jedynie sobie popisać, ponieważ szukam tylko zdecydowanych facetów. Wejdź na myero.pl/sonia i napisz lub zadzwoń do mnie.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie