REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# qvertz

17.12.2018 21:32

"Brawo" redakcja! Wielki powrót "Małego Franka". Oto poziom! Warszawiacy, cieszcie się! Oni wrócili! Czerwoni bohaterowie! I zostaną z nami już na zawsze. Czerwona Warszawa, czerwona Wola, z lekkim dodatkiem postępowej tęczy. Upamiętnianie członków leśnych band i solidarnościowej ekstremy nie jest w tym mieście nikomu potrzebne - przynajmniej wg sądów.

# Wyklęty

17.12.2018 23:11

Czy jak piję kawę INKA to czynię czyn patriotyczny czy też bezczeszczę narodową przenajświętszość?

# Ryba

18.12.2018 13:11

#Wyklęty napisał(a) 17.12.2018 23:11
Czy jak piję kawę INKA to czynię czyn patriotyczny czy też bezczeszczę narodową przenajświętszość?
To bez znaczenia. I tak durniem pozostaniesz.

REKLAMA

# lideksynubeka

18.12.2018 18:00

Platforma wszystkich ubeków. Byłem w ZOMO,byłem w ORMO,teraz jestem za Platformą. Bajer,że PO jest partią antykomunistyczną owszem,działa na małomiasteczkowe przyjezdne chłopstwo,ale w Warszawie i tak stada dawnych ubeków i esbeków zawsze wiedziały,że trzeba na PO głosować.No i efekt,pospolity rabuś zamiast bohaterki patronem ulicy

# monizem

18.12.2018 23:09

TOWARZYSZE Z PO STALIN JEST Z WAS DUMNY. PODĄŻAJCIE DALEJ DROGĄ WASZYCH OJCÓW, MATEK I DZIADÓW.

# stah

26.12.2018 02:48

Ja rozumiem, że PO musi być anty-PiS, ale są jakieś granice żenady.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe