REKLAMA
REKLAMA

Woda do firmy

20.06.2017 20:34 pruszynka
Na jakiego dostawcę wody warto się zdecydować? firma mała, ale z butelkami zaczyna być problem, korzystniej będzie zamówić dystrybutor. Jak to wychodzi cenowo i co jaki czas można sobie ustawić dostawę?
27.06.2017 21:06 #safix
A ta firma to w Warszawie? Bo tu ja mam bardzo dobrą wodę, po modernizacji MPWiK , wszyscy pijemy kranówkę mimo że szefostwo ma dla chętnych wodę w butelkach, ta kranówka jest po prostu lepsza
29.06.2017 23:33 #smerfek
Upał taki pić się chce to i z kranu smakuje.
30.06.2017 10:57 PannaMaple
U mnie będzie chyba woda z dystrybutorów. To wychodzi taniej, niż butelkowana.
03.07.2017 10:38 wisenka6
U nas mamy dystrybutory z tej firmy https://www.darnatury.pl/ pewnie, że jest i wygodniej i oszczędniej. Mnie tam z kranu woda nie smakuje, może dlatego, że mieszkam pod Warszawą :) a w pracy nie próbowałam. Zobaczysz sobie na stronie jak wychodzi cenowo, dostawy u nas co 4 tygodnie ale chyba można i co dwa zamówić, w miarę potrzeb wszystko.
REKLAMA
31.07.2017 23:35 #borakowska
U nas tez jest dostawa wody do firm w dystrybutorach. Sama ostatnio sie zastanawialam, czy nie zamontowac tez takiego w domu, bo woda w kranie tragiczna, a z butelkowana juz nie wyrabiam finansowo..
12.10.2017 10:16 #wrzosiec
A może by tak zamawiać butelki? To dużo bardziej higieniczne i ekologiczne niż dystrybutory. Koniecznie poczytajcie o tym, jaką ofertę ma dla Was Iwoniczanka: http://iwoniczanka.pl/. Uważam, że to świetne rozwiązanie nie tylko dla firm ale też do domów.
12.10.2017 10:20 #marcynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma
24.03.2018 20:33 Misska
#safix napisał(a) 27.06.2017 21:06

A ta firma to w Warszawie? Bo tu ja mam bardzo dobrą wodę, po modernizacji MPWiK , wszyscy pijemy kranówkę mimo że szefostwo ma dla chętnych wodę w butelkach, ta kranówka jest po prostu lepsza
Ja bym się chyba jednak nie odważyła pić wody prosto z kranu... Jeśli już taką piję, to najpierw ją filtruję w specjalnym dzbanku. Na https://strefafiltrow.pl/ takie dzbanki są dostępne za naprawdę niewielkie pieniądze, a przynajmniej można mieć pewność, że w wodzie nie będzie kamienia, metali ciężkich, chloru itp. bo to jakby nie patrzeć nie służy naszemu organizmowi...
26.03.2018 11:38 #Kasik.Masorteks
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
16.04.2018 22:12 #Kamilka75
Wybór mamy duży, jeśli chodzi o dostarczenie wody pracownikom. Piszesz na przykład o dystrybutorach, ale dla mnie jest to najmniej ekonomiczne wyjście. Mówisz, że masz małą firmę, tak? Więc dlaczego nie kupisz filtrów do rur, które pozwolą czerpać pracownikom świeżą, smaczną wodę prosto z nich? To najlepsze rozwiązanie. Poszukaj po sklepach takich jak ten https://strefafiltrow.pl/ , zajmują się importowaniem takiego sprzętu dla osób takich jak Ty.
17.04.2018 09:59 #syyyf reklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
15.05.2018 08:45 Mariolla
Lepsza niż dystrybutor jest woda w buteleczkach po 0.5l, jest to może opcja trochę droższa, ale o wiele wygodniejsza. Wodę w takich butelkach za dobrą cenę możesz zamówić w hurtowni spożywczej znajdującej się niedaleko Warszawy - spozywczo.pl/dostawa-wody-warszawa. Hurtownia posiada najpopularniejsze wody takie jak: Cisowianka, Nałęczowianka, Żywiec Zdrój czy Kroplę Beskidu. Hurtownia posiada wodę w butelkach o rożnej pojemności dlatego można ją zamówić do firmy ale także do domu.
wpis modyfikowany 1 raz, 15.05.2018 08:46 
15.05.2018 10:36 #rakoczy2
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
15.05.2018 10:36 #smata septana
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

83/3073 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 ************** Jeśli mają Państwo jakiegokolwiek Mercedesa na sprzedaż ,zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy *************** Zajmujemy się skupem samochodów marki mercedes. Kupimy każdego mercedesa. Zapraszamy do kontaktu (wystarczy wypełnić formularz, aby wycenić swojego mercedesa) przez naszą stronę internetową : http://www.skupaut2.pl/skupmercedesow/ skup mercedesów , skup mercedesów 124 ,skup mercedesów kaczek , mercedes kupie, skup mercedesów 190 ,mercedes 123 mercedesy 190,124,123 , mercedes sprinter , mercedes kaczka ,i inne.

Fauna i flora
 Pigwa gruszkowa Portugal silnie rosnąca obfite owocowanie, soczyste owoce drzewo owocowe. Pigwa Gruszkowa Portugal to silnie rosnące drzewo owocowe. Owocuje obficie, ale ma duże wymagania glebowe. Owoce mają żółtawo-pomarańczową skórkę, pokrytą szarym nalotem. Są one bardzo soczyste i przypominają kształtem grusze. Na plony możemy liczyć w połowie października. Produkt sprzedawany w pojemniku. Zapraszamy do zakupu pod adresem: https://www.zgarden.pl/drzewa-owocowe/pigwa- wielkoowocowa-/pigwa-gruszkowa-portugal-w-pojemniku-.html Kontakt: F.H.U zGarden Klaudia Zielińska ul. Bł. Edm. Bojanowskiego 1 39-310 Radomyśl Wielki Zadzwoń i zamów produkt: Pon. - Pt. 8:00-16:30

Działkę budowlaną sprzedam
 Sprzedam dzialke 961 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi i malym domkiem calorocznym w Wygledach miedzy Babicami a Lesznem. Cicha, spokojna okolica.Cena do negocjacji

Kupię samochód
 Dzień dobry. Jesli państwo chcą teraz lub w pózniejszym czasie sprzedać swoje auto proszę dzwonić do nas 501 032 036. Natychmiastowa gotówka, natychmiastowy dojazd, placimy najlepsze ceny Kupujemy auta całe, uszkodzone, bez przeglądu, bez oc, z dużym przebiegiem. Z góry dziękujemy za telefon, sms.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.