REKLAMA
REKLAMA

Woda do firmy

20.06.2017 20:34 pruszynka
Na jakiego dostawcę wody warto się zdecydować? firma mała, ale z butelkami zaczyna być problem, korzystniej będzie zamówić dystrybutor. Jak to wychodzi cenowo i co jaki czas można sobie ustawić dostawę?
27.06.2017 21:06 #safix
A ta firma to w Warszawie? Bo tu ja mam bardzo dobrą wodę, po modernizacji MPWiK , wszyscy pijemy kranówkę mimo że szefostwo ma dla chętnych wodę w butelkach, ta kranówka jest po prostu lepsza
29.06.2017 23:33 #smerfek
Upał taki pić się chce to i z kranu smakuje.
30.06.2017 10:57 PannaMaple
U mnie będzie chyba woda z dystrybutorów. To wychodzi taniej, niż butelkowana.
03.07.2017 10:38 wisenka6
U nas mamy dystrybutory z tej firmy https://www.darnatury.pl/ pewnie, że jest i wygodniej i oszczędniej. Mnie tam z kranu woda nie smakuje, może dlatego, że mieszkam pod Warszawą :) a w pracy nie próbowałam. Zobaczysz sobie na stronie jak wychodzi cenowo, dostawy u nas co 4 tygodnie ale chyba można i co dwa zamówić, w miarę potrzeb wszystko.
REKLAMA
31.07.2017 23:35 #borakowska
U nas tez jest dostawa wody do firm w dystrybutorach. Sama ostatnio sie zastanawialam, czy nie zamontowac tez takiego w domu, bo woda w kranie tragiczna, a z butelkowana juz nie wyrabiam finansowo..
12.10.2017 10:16 #wrzosiec
A może by tak zamawiać butelki? To dużo bardziej higieniczne i ekologiczne niż dystrybutory. Koniecznie poczytajcie o tym, jaką ofertę ma dla Was Iwoniczanka: http://iwoniczanka.pl/. Uważam, że to świetne rozwiązanie nie tylko dla firm ale też do domów.
12.10.2017 10:20 #marcynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma

938/2897 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Z chęcią i zaangażowaniem Kancelaria Prawna i Finansowa "PARTNERZY" znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Kancelarię reprezentują prawnicy odpowiedzialni za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej specjalizacji jest szeroki. * windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *... Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy: "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć. Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie. Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia 'postawili mnie na nogi'..." Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary!

Nauka
 Technik usług kosmetycznych zupełnie za Darmo! Twoją pasją jest kosmetyka ? Chcesz pracować w salonie kosmetycznym, studiach stylizacji i wizażu a może salonie odnowy biologicznej? MAMY DLA CIEBIE PROPOZYCJĘ ! Zapraszamy do nauki na kierunku technik usług kosmetycznych. Szkoła kosmetyczna prowadzona jest w trybie zaocznym, obejmuje takie zagadnienia, jak podstawy anatomii czy dermatologii, kosmetykę pielęgnacyjną i upiększającą czy zabiegi dłoni, stóp i ciała. Studium kosmetyczne daje wiedzę i umiejętności, dzięki którym absolwenci będą mogli zdobyć pracę! Klikaj i zarezerwuj miejsce w grupie: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Zapraszamy! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wileńska 44 05-200 Wołomin Tel. 224281209 www.zak.edu.pl/wolomin

Dam pracę
 Dzień dobry :) Jeśli szukasz zmian w życiu zawodowym,mogę Ci w tym pomóc. Biznes online przy minimalnym wkładzie własnym. Nie trzeba doświadczenia,wszystkiego uczymy od podstaw. Mamy wsparcie najlepszych liderów :) Gotowy produkt,w super cenie. Produkty na bazie naturalnych składników,które zachwycą każdego, i nie musimy niczego sprzedawać :) Zarabiamy przez polecanie,:) a pensję mamy 15 ego każdego miesiąca na konto :) Nie obiecuję,że będzie łatwo,:) ale obiecuję,że Ci pomogę :) Jeśli jesteś systematyczna/y i szukasz zmian - napisz :) familodlaciebie@gmail.com

Sprzedam
 .KT SERVICE - firma zajmująca się sprzedażą części do silników niemieckiej marki Deutz. Jesteśmy importerem oryginalnych części firmy Deutz AG oferując znacznie niższe ceny w porównaniu z ASO Deutz. Równolegle na stanie magazynowym posiadamy markowe zamienniki oryginalnych części Deutz. części deutz, tłoki deutz, panewki deutz, wał korbowy do silnika deutz, pompa wtryskowa do silnika deutz https://ktservice.com.pl/pl/czesci/czesci-deutz/

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.