REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Wloska restauracja - Gallo d'oro

# Beneq

09.11.2013 15:00

Bylem wlasnie wczoraj w tej restauracji, dlatego pisze:) Chcialem wszystkim serdecznie ja polecic. Jest to wloska restauracja, w ktorej szefem kuchni jest osoba majaca w malym palcu wszystkie wloskie potrawy, nie tylko pizze:P https://www.facebook.com/restauracjagallodoro miesci sie przy ulicy Francuskiej. Jest to lokal bardzo przyjemny, gustownie urzadzony, z przemila obsluga.
Polecam z calego serca.

# misia27

09.11.2013 23:03

Rzeczywiście jest tam super jedzenie. Ja tam byłam już nie raz. Dania są nie nie tylko smaczne, ale ładnie podane. Jeśli ktoś chciałby zerknąć na zdjęcia to polecam zajrzeć na ich fejsa - www.facebook.com/restauracjagallodoro . Ja jestem fankom Tiramisu, ale polecam również Grissini z gorgonzolą.

# aluniasi

12.11.2013 22:30

Przez przypadek przechodząc się Francuską zajrzałam do Gallo d'oro i dobrze! Restauracja serwuje smaczne włoskie jedzenie (i co nie jest dla każdego takie oczywiste - nie tylko pizze;) przyrządzane na miejscu, ze świeżych produktów. Polecam!

REKLAMA

# oluś123

16.11.2013 20:57

Dokładnie! Też tam ostatnio zajrzałem. Pyszne jedzenie. Dla mnie oprócz dobrej kuchni ważny jest tam klimat. Nie lubię sztywnych, nadąsanych kelnerów. W Gallo d'oro jest miło i rodzinnie. Poza tym podoba mi się wystrój, choć trochę bym tam pozmieniał. https://www.facebook.com/restauracjagallodoro

# iksigreg

02.12.2013 01:24

Gallo d'oro z całego serca odradzam, ta restauracja musi bardzo cienko prząść, skoro nikt tam nie chodzi i tak spamują po forach, żeby choć jeden naiwny przyszedł. Albo drogo, albo jedzenie do pupy, a najpewieniej jedno i drugie, zgadza się, szanowni spamerzy?

# Kamilka75

15.11.2018 11:05

Z tego co się orientuję, to dania kuchni włoskiej możecie skosztować w restauracji Bubbles Bar Warszawa , mającej zaufanie wielu znanych osobistości ze świata show biznesu i nie tylko. Jadłam tam raz i nadal jestem pod wrażeniem tamtejszej kuchni, sprawności obsługi, ale także i rustykalnego stylu w fajny sposób unowocześnionego.

REKLAMA

 elabarbara

06.12.2018 09:12

Wiedzieliście, że świetnie można odpoczywać nawet, wtedy gdy się posiada małe dzieci? Ja tego nie wiedziałam, dopóki nie poszłam do Restauracji Akademia na rodzinny weekendowy obiad. Nie dość, oferują specjalne menu dla maluchów, to organizują im wspaniale czas na zabawę. Dla mnie to była zupełna odmiana, jeśli chodzi o tradycyjne lokale. Akademia jest inna! To naprawdę najlepszy lokal w Warszawie.

 gasom

15.01.2024 14:25

Zobacz https://trucktruck.pl/?p=247 bardzo lubimy to miejsce.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024