REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wloska restauracja - Gallo d'oro

09.11.2013 15:00 #Beneq
Bylem wlasnie wczoraj w tej restauracji, dlatego pisze:) Chcialem wszystkim serdecznie ja polecic. Jest to wloska restauracja, w ktorej szefem kuchni jest osoba majaca w malym palcu wszystkie wloskie potrawy, nie tylko pizze:P Restauracja Gallo d'oro miesci sie przy ulicy Francuskiej. Jest to lokal bardzo przyjemny, gustownie urzadzony, z przemila obsluga.
Polecam z calego serca.
09.11.2013 23:03 #misia27
Rzeczywiście jest tam super jedzenie. Ja tam byłam już nie raz. Dania są nie nie tylko smaczne, ale ładnie podane. Jeśli ktoś chciałby zerknąć na zdjęcia to polecam zajrzeć na ich fejsa - www.facebook.com/restauracjagallodoro . Ja jestem fankom Tiramisu, ale polecam również Grissini z gorgonzolą.
12.11.2013 22:30 #aluniasi
Przez przypadek przechodząc się Francuską zajrzałam do Gallo d'oro i dobrze! Restauracja serwuje smaczne włoskie jedzenie (i co nie jest dla każdego takie oczywiste - nie tylko pizze;) przyrządzane na miejscu, ze świeżych produktów. Polecam!
16.11.2013 20:57 #oluś123
Dokładnie! Też tam ostatnio zajrzałem. Pyszne jedzenie. Dla mnie oprócz dobrej kuchni ważny jest tam klimat. Nie lubię sztywnych, nadąsanych kelnerów. W Gallo d'oro jest miło i rodzinnie. Poza tym podoba mi się wystrój, choć trochę bym tam pozmieniał. Tu są foty ich dań na fejsie
02.12.2013 01:24 #iksigreg
Gallo d'oro z całego serca odradzam, ta restauracja musi bardzo cienko prząść, skoro nikt tam nie chodzi i tak spamują po forach, żeby choć jeden naiwny przyszedł. Albo drogo, albo jedzenie do pupy, a najpewieniej jedno i drugie, zgadza się, szanowni spamerzy?
REKLAMA
15.11.2018 11:05 #Kamilka75
Z tego co się orientuję, to dania kuchni włoskiej możecie skosztować w restauracji Bubbles Bar Warszawa , mającej zaufanie wielu znanych osobistości ze świata show biznesu i nie tylko. Jadłam tam raz i nadal jestem pod wrażeniem tamtejszej kuchni, sprawności obsługi, ale także i rustykalnego stylu w fajny sposób unowocześnionego.
06.12.2018 09:12 elabarbara
Wiedzieliście, że świetnie można odpoczywać nawet, wtedy gdy się posiada małe dzieci? Ja tego nie wiedziałam, dopóki nie poszłam do Restauracji Akademia na rodzinny weekendowy obiad. Nie dość, oferują specjalne menu dla maluchów, to organizują im wspaniale czas na zabawę. Dla mnie to była zupełna odmiana, jeśli chodzi o tradycyjne lokale. Akademia jest inna! To naprawdę najlepszy lokal w Warszawie.

1298/3762 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Edycje specjalne - tylko na flowbooks.pl

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 Witam, byłem ostatnio przejazdem w tej miejscowości, która leży na podlasiu i chciałbym ją bardzo polecić. Wieś posiada dużo jezior w okolicy dziesięciu kilometrów, co sprawia że jest to idealne miejsce do wypoczynku w okresie letnim, ponadto bardzo dużo agroturystyk oraz domków do wynajmu. Zresztą, co ja będę tutaj się rozpisywał, polecam obejrzeć filmik https://www.youtube.com/watch?v=tKcKo9kPSxQ&feature=youtu.be

Nieruchomości poszukuję
 Rodzina kupi mieszkanie 2-pokojowe do 40m2.

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Kredyt i finansowanie dla Twoich projektów Jestem gotów sfinansować wszystkie rzetelne projekty inwestycyjne i udzielać pożyczek od 4000 do 50 000 000 euro bez protokołu w maksymalnym czasie 48 godzin. Jestem poważny i czekam, aby cię przeczytać, abyśmy mogli robić interesy dość szybko. Proszę o kontakt, jeśli prośba jest poważna Kontakt: claranoter@gmail.com

Działkę budowlaną sprzedam
 sprzedam działkę rolno budowlaną we wsi stolniki nr telefon kontaktowy 516 129 764działki 453 szer działki 40m długa63m cena 10000 zł

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA