REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

witam ponownie

 911

25.09.2002 14:17

jakiś ciekawy temat?

# asm

26.09.2002 16:18

jak zauważyłeś, tematy są bardziej polityczne. A szkoda. Każda próba poruszenia jakiegoś problemu kończy się politykowaniem.
Wygląda to tak jakby wszyscy nagle kandydowali na radnych. Ja na razie - do wyborów - będę zaglądać tu sporadycznie. Potem może zacznie się rozmawiać normalnie.

# Piotrek z Odkrytej

26.09.2002 16:21

Pewnie po wyborach Ci, których nie wybrano będą płakać, że ich nie obdarzono zaufaniem i dietą w wysokości około 1 tys. PLN jak postuluje Historyk. I znów nie będzie normalnie.

REKLAMA

# Norman

26.09.2002 16:29

Ja tez zauważyłem ża strasznie duzo tu politylki, cholerne nudy! Uwaga, jeżeli zaczynamy temat który nie jest polityczny to niech nikt się nie waży wtrącać tu polityki, niech założy własny wątek pt. "Głosuj na mnie"

# NN

27.09.2002 12:15

No dobrze, pytam kiedy, do jasnej cholery, zostanie otwarte ujęcie wody oligoceńskiej w stylu bizantyjskim przy Mehoffera?

# asm

27.09.2002 13:16

po wyborach

REKLAMA

# NN

27.09.2002 14:28

Podejrzewam, że tuż przed...

 dentysta23

24.01.2017 10:10

Ja od lat chodzę do swojego ulubionego dentysty http://danuta-majewska.pl Miałam już kilka złych oświadczeń z innymi, dlatego nie mam zamiaru zmieniać na nowo powstałe gabinety. Jestem bardzo zadowolona z usług w niskich cenach.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy