REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wirtualne biuro

22.10.2016 20:08 Dosty
Witam, niedawno przeprowadziłem się z Wrocławia pod Warszawę.
Chciałbym przenieść tutaj równiez swoją firmę. Dotychczas była zarejestrowana w wirtualnym biurze - http://ideaprestige.eu/ Szukam czegoś podobnego w Warszawie. Wiem, że jest dużo ofert ale może macie jakieś swoje doświadczenia i opinie. Zależy mi na tym by wirtualne biuro miało prestiżową lokalizację, w miarę niską cenę i fajnye, przestrzenie do pracy. Nie korzystam z nich często, ale czasem się przydają. Jakieś sugestie?
wpis modyfikowany 1 raz, 22.10.2016 20:10 
02.01.2017 04:30 bofajno
Wiesz co, ja korzystam z wirtualna-siedziba.pl i absolutnie nie narzekam. Mało tego - zajmują się też moją korespondencją, więc tym bardziej polecam. Przeanalizuj ich stronę, a nuż Ci się przyda.
03.01.2017 14:14 #agrest3
superrrrrr.............wszyscy czekaliśmy na tę wiadomość
13.01.2017 11:37 sulejowek03
Teraz powstaje wiele firm, których właściciele po prostu chcą robić biznes, a nie koniecznie zajmować się sprawami biurowymi. Dlatego właśnie firmy, które prowadzą wirtualne biura będą miały klientów - coraz więcej klientów.
17.01.2017 17:37 Wloszek
Biuro wirtualne to dobry pomysł w dzisiejszych czasach często na początek! Chociażby u ideaplace.pl/pl/oferta/twoja_firma/ można liczyć na pomoc w kwestiach papierkowych dzięki czemu można liczyć na dobry start :)
18.01.2017 12:57 #kaskada1
superrrrrr.............wszyscy czekaliśmy na tę wiadomość.
O d jutra szukam wirtualnego m4.
13.04.2017 13:53 #Dana87
Wiem, że wielu moich znajomych korzysta z takich biur. Mi to też zaczyna chodzić po głowie. Znalazłam http://www.cubecentre.com Znacie może?
18.05.2017 11:58 Lucjana
Ja gdy się przeprowadzałam to zamiastrz przenosić swoje biuro zrobiłam inny myk. Otóż znalazłam nowe biuro na http://daa.pl/z8u i tam otworzyłam nową filę. Przez jakiś czas było dość kiepsko. Bo w starym mieście moich klientów zostawiłam pod opieką moich pracowników i tam jakoś szło. Tylko co jakiś czas musiałm tam bywać. Ale w nowym miejscu trudno mi było pozyskać klienta. Na szczęście przetrwałam

78/1190 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 SKUP AUT WARSZAWA INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO STARE I NOWE CAŁE I POWYPADKOWE DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY TEL 507 333 555 WIĘCEJ O NAS NA NASZEJ STRONIE www.odkupimy-kazde-auto.waw.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

Usługi stolarskie
 Produkcja i montaż różnego rodzaju OKIEN, DRZWI, Dystrybucja BRAM garażowych, wjazdowych oraz przemysłowych, AUTOMATYKA, ROLETY zewnętrzne i wewnętrzne, PRZĘSŁA ogrodzeniowe, ŻALUZJE, VERTICALE, PLISY - bezpłatna wycena. Zapraszam do współpracy 502 895 760

Komputery
 Green Web, Digital Marketing Agency Nasza specjalizacja to: Pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach Prowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem Google Adwords (Reklama kontekstowa) Kompleksowe wsparcie działalności sklepów internetowych Usługi analityczne związane z promocją internetową Promocja w social mediach oraz marketing szeptany Audyty użyteczności stron internetowych i pozycjonowania Optymalizacja SEO Pomoc techniczna Projekt graficzny (WEB-Design) Tworzenie stron www Chętnie dzielimy się wiedzą. Jeśli szukasz rzetelnego partnera, który oferuje pozycjonowanie, kampanie AdWords, marketing w mediach społecznościowych, tworzenie stron www, zadzwoń lub napisz do nas. +48 786212222 Kraków, ul. Władysława Łokietka 6a 30-010 info@greenweb-agencja.pl www.greenweb-agencja.pl

Kupię samochód
 AA Auto każde kupię osobowe i dostawcze w każdym stanie, również bez dokumentów i rozbite. T. 519-353-990

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie