REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wiosna Panie Sierżancie :)

# aza

21.03.2003 09:12

Słońce świeci :)
Będzie ciepełko :)
Pozdrowionka wiosenne :)

# antypolityka

21.03.2003 09:56

niezła mi wiosna, jak wychodziłem dziś z domu było -9, i wicher

# aza

21.03.2003 10:01

eeeeej, no! gdy ja w wątku 'kto dziś będzie miły...' pozdrawiając łikendowo delikatnie nabąknęłam o Czajce to mnie do raportu karnego postawiłeś, a sam psujesz optymistyczny ton wątku wiosennego!
wrrrrrrr
od poniedziałku zapowiadają ocieplenie i wiosnę!
cierpliwości :)
pozdr

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

21.03.2003 10:07

Wiosna jak najbardziej. A czuję się ją w kościach - dzisiaj zwłaszcza jadąc samochodem. Ale dosyć defetyzmu: ma być ciepło natychmiast, a nie od poniedziałku. Szeregowy ZIMA, proszę won !!!!!!!!!!

# antypolityka

21.03.2003 10:09

mi jest ciepło, mam temperaturę 38,5, oby to nie nowy szczep grypy

# Basia

21.03.2003 10:12

Moja siostrzenica dzisiaj doszła do wniosku że jak ładnie świeci słońce to jest zawsze duży mróz... Wiosno przybywaj!

REKLAMA

# Kotkaa

21.03.2003 12:26

Wiosna, wiosna. Widziałam dzisiaj 3 (!) zielone trawki, takie już z tego roku! A codziennie przemierzam szlak Milenijna-gmina-Fleminga, więc tam jest na co popatrzeć. Trzy trawki to już coś! Za chwilę będzie już 10, a potem to i forsycja się pojawi...
Już niedługo!

# aza

21.03.2003 12:30

O! i to jest właśnie wiosenny optymizm :)

# Piotrek z Odkrytej

24.03.2003 14:10

Byłem na spacerze i........ jest pięknie: rozkrzyczane ptaki, lekki wiatr od Wisły, drzewa lada moment wypuszczą pąki. Super. Byłem aż na Kępie Tarchomińskiej. Wstyd się przyznać, że mieszkam tu 2 lata, a dopiero teraz tam poszedłem.
Na wysokości osiedla Aluzyjna przy wale, tam gdzie gromadzili się tłumnie wędkarze koparka zrywa płyty betonowe i zakłóca napawanie się odgłosami wiosny.

REKLAMA

# Kotkaa

24.03.2003 15:40

No, dziś już nikt nie ma wątpliwości, że wiosna jest. Wczoraj własnoręcznie utopiłam Marzannę w Wiśle (w piątek nie było czasu). Przy zejściu koło seminarium były juz zresztą ślady innych Marzann, więc myślę, że przedszkolaki od sióstr i inna młodzież nie próżnowała również. Moja Marzanna częściowo społonęła, a częściowo popłynęła z prądem, ale myślę, że chusteczka higieniczna, z której była zrobiona, już się rozpuściła... Więc zima nie wróci.

 m0n1ka

24.03.2003 23:13

Powteirdzam, wiosna idzie, moje dwie kotki poczuły zew natury i "marują", czyli mają ruję. O, ja biedna :( W domu miauczenie, mrauczenie i nieustanne żądania wypuszczania kotek na balkon (jeszcze chłodnawo, bo po max. 1 minucie stukają do drzwi, ze chcą już wrócić).

# Basia

01.04.2003 10:10

A tu znowu zimno :(

REKLAMA

# Vladymir

03.04.2003 00:57

m0n1ko, a co te Twoje kotki takie słabowite? jak moja przed sterylizacją poczuła zew natury, a było to w marcu przy bardzo niskich temperaturach, zo zniknęła na tydzień, po czym wróciła, a jakże, koncertowo zaciążona, bo było 6 małych po 2 miesiącach od tego incydentu. A wiosna w tym roku przyjdzie bardzo późno, po wielkanocy, mówią mi to moje stare kości, a w tygodniu od 2 do 9 kwietnia będzie padał śnieg, a w nocy będą silne przymrozki, ktore zniszczą wszelką zieleninę, kiełkującą za dnia. W tym roku zima jest baaardzo długa. Tako rzeczę ja :)))

# aza

03.04.2003 08:50

Ale później nastanie wiosna i lato!!!
A co do kotów - polecam potrawkę z kota, jak ktoś chce mogę zapodać przepis ;) Palce lizać :)
Drżyjcie koty na DW :)
PS. a wkrótce dołączy jeszcze kotka Vladymira ;) bo jak mniemam pisząc "moja" miał na myśli kotkę?!

# Piotrek z Odkrytej

03.04.2003 09:58

No wiesz, co Vladymir: tak denerwować ciepłolubnych. Jeśli Twe stare kości coś mówią, to zapewne, to żeś nie był zimą na urlopie, choćby na kilka dni, ale nie mogłeś, więc tu Cię strzyka i tam też. To nie ma żadnego związku z jakąś zimą, prawda !!!!!!!!!!!! A teraz jakieś ptaszydło spiewa wspaniale, jak cudownie się tego słucha.........

REKLAMA

# Vladymir

05.04.2003 00:11

Oj, Piotrku z Odkrytej,
nie wierzysz staremu, bo chcesz szybkiej wiosny i oskarżasz mnie, że zaniedbuję odpoczynek zimowy, a to nieprawda. Wiosna będzie w tym roku późno, bo była bardzo długa i surowa zima, a te scenariusze potwrzają sie już od 50 lat, co niektórzy czują na własnej skórze :)))

# aza

07.04.2003 08:26

"(...) te scenariusze potwrzają sie już od 50 lat"
hmmmm, to też wiesz z autopsji?! ;)

# Piotrek z Odkrytej

07.04.2003 09:55

No to przywaliła ta Twoja przyszła sąsiadka z Aluzyjnej, chyba że to tylko aluzja.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy