REKLAMA
REKLAMA

26.06.2017 09:39 #swojak
windy są nieczynne praktycznie non stop. A jak się skończy gwarancja, to czy ZDM chętnie będzie płacił za naprawę? Wątpię. Moim zdaniem nasz Urząd Dzielnicy powinien zatrudnić na etat fachowca od tych wind - usterki będą usuwane szybko i na bieżąco. A tak nim ktoś zgłosi awarie do ZDM, a tam rozpatrzą co i jak, sprawdzą w grafiku która ekipa i kiedy ma "okienko", to i tydzień minie. Takie to nasze popieprzone Międzylesie. Wiocha totalna i średniowiecze.
26.06.2017 11:39 #Międzylesianka
Od dziecka mieszkam w Międzylesiu (a jestem już emerytką). I od zawsze często przemieszczałam się z jednej na drugą stronę torów. Najpierw, bo po tej drugiej stronie miałam najlepsze przyjaciółki, potem - bo przenieśli pocztę, a wreszcie - na zakupy do Biedronki lub na lody do Peronu. Te "wyprawy" sprawiały mi dużą przyjemność. Zawsze do tego poruszania się służyły mi nogi lub rower, z korzyścią dla zdrowia. Samochodu nawet nie posiadam.
Problemy zaczęły się gdy rozpoczęto budowę tunelu. Nie zawsze miałam czas, siłę lub ochotę na pokonywanie długiego i niewygodnego dla mnie "objazdu" wokół peronu stacji kolejowej. Ucieszyłam się, jadąc rowerem, gdy po raz pierwszy skorzystałam z windy. Ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy kilka razy natknęłam się na zepsutą windę i zrezygnowałam z wyprawy na drugą stronę torów kolejowych. I nie mam wątpliwości, że Międzylesie zostało podzielone na 2 części. Ci, którzy nie jeżdżą samochodem, coraz rzadziej będą przechodzić na drugą stronę. Wszyscy się starzejemy i robimy się coraz bardziej niesprawni. W końcu z lodów można zrezygnować, do koleżanki zadzwonić a zakupy zrobić w Lidlu. Pozdrawiam.

70/833 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam samochód
 Skup aut japońskich koreańskich niemieckich 1987 do 2016 Auta firmowe i prywatne z terenu całego kraju Osobowe,dostawcze,ciężarowe,vany,pickupy itd. HYUNDAI H100,Kia PREGIO i inne Mercedes 190,Sprinter,Kaczor i inne dostawcze i ciężarowe Toyota Corolla,Avensis,Hiace,Hilux,Rav4,Land-Cruiser,Carina,Camry,Dyna,Yaris,Verso i inne Mazda e2200,e2000 Nissan Urvan,Navara Mitsubishi L200,l300,canter OGŁOSZENIE ZAWSZE AKTUALNE,ZAPISZ NUMER TELEFONU !! 603-411-333 Auta w każdym stanie Zapewniamy wszystkie dokumenty do wyrejestrowania auta !!! Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h Proszę o telefon lub SMS oddzwonimy 60-34-11-333 Zapraszamy

Nauka
 Pisanie prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych, esejów, referatów... Napiszemy pracę licencjacką, magisterską, doktorską, inżynierską, zaliczeniową, kontrolną, maturalną, esej, referat, rozprawkę, wypracowanie, opowiadanie, recenzję itd. oraz biznes plan do PUP, wnioski na dotację unijną i prezentacje multimedialne w Power Point. Tłumaczenia i pisanie prac w języku angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim i hiszpańskim... Rozwiążemy zadania z matematyki, rachunkowości, bankowości, finansów, statystyki, geografii , przeprowadzimy analizę finansową ... Przy obszerniejszych pracach rozliczamy się następująco: wysyłamy 5 str-wpłata za 5 str wysyłamy 10 str-wpłata za 10 str wysyłamy 10 str-wpłata za 10 str itd. Raport antyplagiatowy i ewentualne poprawki w cenie CREATIVE EDU-CONSULTING Tel. 506 034 914 Email: teksciaki@wp.pl GG: 5318911

Usługi stolarskie
 Dzień dobry Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się realizacją mebli. Nasze meble wykonywane są na indywidualne zamówienie. Do każdego zamówienia możemy wykonać projekt i wizualizacje. Do produkcji używamy: płyt laminowanych, fornirów, drewna, płyt mdf na nasze meble dajmy 24 miesiące gwarancji, a na niektóre okucia, które stosujemy producent daje nawet dożywotnią gwarancje. Zadzwoń, zapytaj -wyjaśnimy, doradzimy i pomożemy zaprojektować meble które będą praktyczne, funkcjonalne, dopasowane do indywidualnych wymagań i zarazem nie powtarzalne. Zapraszamy na naszą stronę http://WWW.meblenazamowienie.com Kontakt : Tel. 691 709 760 biuro@meblenazamowienie.com

Antyki
 KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie