REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# ggg

05.03.2014 21:26

"Wyburzyć tę ruderę i zrobić alejki, postawić ławki - stworzyć park, wtedy mielibyśmy spokojny zakątek" serdecznie współczuję temu miastu takich pseudo-mieszkańców

# cardamon

07.03.2014 20:19

"Wyburzyć tę ruderę i zrobić alejki, postawić ławki - stworzyć park, wtedy mielibyśmy spokojny zakątek" serdecznie współczuję temu miastu takich pseudo-mieszkańców - nie trzeba burzyć, w takim stanie niedługo samo się zawali, i może o to chodzi właścicielowi?

# b-londyn

08.03.2014 09:49

ja bym tam widział mieszkania o podwyższonym standardzie i reprezentacyjnej architekturze oraz przestrzeń biurową

REKLAMA

# kiki

08.03.2014 13:30

No. I lofty jeszcze:D

# Hellfire

25.01.2015 14:37

Tak samo miasto zadbało o zabytkowy drewniany domek w lasku obok przychodni -obecnie park z placem zabaw obok apartamentowca urzędu miasta. Były protesty i petycje mieszkańców i co? Ano urzędasom nie pasował do całości zabytkowy domek i zrównali go z ziemią. To samo stanie się z willą Kazinek. Specjalnie nic nie jest restaurowane,posesja nie jest szczelnie ogrodzona,menele i debilna młodzież zrobi resztę.
Wybudują kolejny urząd,już nawet domyślam się jaki-wydział komunikacji i urząd pracy oraz geodezja i inne złodziejstwo tymczasowo wynajmuje biurowiec na piaskach i mają daleko dojeżdżać,sąd również siedzi w miernym budynku PRLowskim przy targu. Tu będą mieli reprezentatywne miejsce z ładnymi widokami i parkiem,idealne dla darmozjadów co by się w pracy nie przemęczali.
Wspomnicie moje słowa.

 kasia_kb

17.04.2015 18:09

byłam tam nic ciekawego

REKLAMA

# julia

18.04.2015 12:23

z prezerwatywami ?

# Gość

04.12.2023 23:47

Wydaję mi się że nawet urzędasy nie mogą ruszyć tej działki. Bo do kogoś jeszcze należy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA