REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Zielona

21.04.2017 18:24

Sadzić drzewa, chodzić pieszo i tam gdzie to możliwe jeździć rowerem.I nie kupować wody w butelce.Ot tyle i aż tyle.

# ula

04.06.2017 23:38

Wybierając oczyszczacz powietrza warto szukać rzetelnych informacji oraz nie wahać się zadawać pytania. Tego typu urządzenia powinny być OBOWIĄZKOWYM wyposażeniem każdego nowoczesnego domu. Pamiętając o tym, że tanie prawie NIGDY nie jest skuteczne, wydajne, niezawodne, etc. Ja z philipiaka jestem zadowolona.

# Jan

12.06.2017 22:21

Sadzić drzewa, powiększać zieleńce, likwidować stare samochody. To oczywiste. Nie było samochodów, nie było smrodliwie i rakotwórczo. A wy likwidujecie trawniki i stawiacie tysiace starych samochodów pod naszymi oknami i budujecie drogi zamiast alei spacerowych. Niemcy wyrzucili stare graty a Polacy sprowadzili je sobie pod nos. Zamiast działań wojennych to zabiją nas spalinami. Poalcy tworzą komory gazowe swoim dzieciom.

REKLAMA

# gero

03.07.2017 21:02

#ula napisał(a) 04.06.2017 23:38
Wybierając oczyszczacz powietrza warto szukać rzetelnych informacji oraz nie wahać się zadawać pytania. Tego typu urządzenia powinny być OBOWIĄZKOWYM wyposażeniem każdego nowoczesnego domu. Pamiętając o tym, że tanie prawie NIGDY nie jest skuteczne, wydajne, niezawodne, etc. Ja z philipiaka jestem zadowolona.

A jakie funkcje ma ten oczyszczacz o którym piszesz?

# Marta Kowalewska

14.07.2017 20:22

Gero filtr powietrza Air Purifier marki Philipiak zwiększa komfort oddychania oraz: usuwa dym i pyłki, zwalcza nieprzyjemne zapachy, oczyszcza powietrze ozonem usuwając wirusy, koncentruje jony ujemne, rozkłada formaldehyd, sterylizuje promieniami UV / fotokatalizator oraz usuwa bakterie chorobotwórcze, pleśnie i grzyby.
Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy