REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Krzychu225

20.02.2019 16:22

Jak nie fotoradary to to. Widać jak kierowcy na to reagują i dlaczego zawsze z yanosikiem jeżdżą.

# Marian Teresa

20.02.2019 23:29

Witam wszystkich, nazywam się Marian i jestem tu, aby dać krótkie świadectwo o tym, jak udało mi się uzyskać prawdziwą pożyczkę, po tym, jak zostałem oszukany zbyt wiele razy. Uważałem, że rezygnacja jest najlepsza, więc nie miałem nic wspólnego z internetowymi pożyczkodawcami. więcej, aż do dnia, w którym przeglądałem internet i widziałem kobiety z Polski, które pisały na Facebooku, że udało jej się zdobyć prawdziwą legit pożyczoną po tylu razach, myślałem, że spróbowanie byłoby znów najlepsze i Skopiowałem firmowy e-mail i wysłałem do nich tekst z prośbą o pożyczkę w wysokości 500 000 euro, aby móc ponownie rozpocząć działalność, otrzymałem od nich odpowiedź i powiedzieli mi, żebym nigdy się nie martwił, że zamierzają mi pomóc z pożyczką i wierzyłem im tak bardzo, że modliłem się do Boga i czekałem na nich, przyjąłem wszystkie ich procedury i ku mojemu największemu zaskoczeniu wysłano mi na rachunek bankowy pożyczkę w wysokości 50000 euro, nigdy nie wierzę, że takie firmy pożyczkowe wciąż istnieją, dopóki nie spotkam się Pani Jorge Grace, dyrektor zarządzający Grace loa n firma, proszę mój przyjacielu, jeśli jesteś zmęczony oszukanym online, skontaktuj się z panią Jorge Grace, są wiarygodnymi pożyczkodawcami kredytowymi, jestem szczęśliwy dzisiaj i moja firma się świetnie rozwija, wszystko dzięki im za pomoc i modlę się o moje Boże błogosławieństwo je dla mnie, na wypadek, gdybyś był w takiej sytuacji jak ja, skontaktuj się z nimi w ich firmowym mailu {jorgegraceloanfirm@gmail.com} oni są najlepsi ze wszystkich i zapewniam cię, że nigdy cię nie zawiedzie lub cię zawiedzie, ona pomogło wielu ludziom, jestem dziś bardzo szczęśliwy dzięki pani Jorge Grace i jej organizacji.
Marian Teresa

# Anka122

21.02.2019 18:26

Zgadza się jest bezpieczniej , mniej wypadków , rzadko zdarzają się kolizje nie mniej jednak uważam , że sygnalizacja jest tak ustawiona by ewidentne naciąć się na czerwone światło i nie zdążyć wychamować - sygnalizacja zmienia się szybko - najgorzej bywało w zimę kiedy nawierzchnia jest śliska , szybka zmiana świateł , i nagłe hamowanie bywało dość stresujące i wg mnie może przyczynić się do kolizji w przyszłości , wiele tutejszych mieszkańców jest już nauczonych by przed światłami na rondzie stosunkowo dużo wcześniej zmniejszać dopuszczalną prędkość o polowe

REKLAMA

# rvn

05.03.2019 14:37

Dlaczego nikt z władz nie pomyślał, żeby na tym skrzyżowaniu zainstalować liczniki? Uważam, że wszędzie gdzie są kamery rejestrujące przejazd na czerwonym świetle powinien to być obowiązek!! A tak? Może uda się złapać paru leszczy, którzy zawahają się czy hamować, czy dodać gazu. Złodziejstwo.

# flopp144

05.03.2019 17:08

#Anka122 napisał(a) 21.02.2019 18:26
Zgadza się jest bezpieczniej , mniej wypadków , rzadko zdarzają się kolizje nie mniej jednak uważam , że sygnalizacja jest tak ustawiona by ewidentne naciąć się na czerwone światło i nie zdążyć wychamować - sygnalizacja zmienia się szybko - najgorzej bywało w zimę kiedy nawierzchnia jest śliska , szybka zmiana świateł , i nagłe hamowanie bywało dość stresujące i wg mnie może przyczynić się do kolizji w przyszłości , wiele tutejszych mieszkańców jest już nauczonych by przed światłami na rondzie stosunkowo dużo wcześniej zmniejszać dopuszczalną prędkość o polowe

Ustawienie świateł jest całkowicie niezależne od kamer przejazdu na czerwonym. Kamery rejestrują wizyjnie moment zmiany świateł. Sygnalizacja i kamery nie są w żaden sposób połączone.
Co do zwalniania i szybkiej zmiany świateł. Wystarczy jechać zgodnie z przepisami i nie będzie problemu. Ponad 100m przed światłami jest znak ograniczający prędkość do 50km/h.

# Davis

06.03.2019 14:57

dzień dobry
Potrzebujesz zasobów, aby stworzyć własny biznes, dom, firmę, kupić samochód, kupić motocykl, więcej osobistych potrzeb Mamy pożyczki konsumenckie, kredyty lub proste pożyczki dla wszystkich (zwłaszcza dla przybranych, biznesmenów, pracowników itp.). Oferujemy również kredyty hipoteczne i kredyty komercyjne. Pożyczki prywatne w wysokości od 70 000 zł do 970 000 zł. Inne rodzaje pożyczek: od 100 000 do 10 000 000 zł W przypadku pytań, prosimy o kontakt z wszystkimi potrzebami pieniężnymi. Nasza instytucja finansowa z usługą 24/24 godzin E-mail: davispasicalloanlender@gmail.com lub numer Whatsapp 19739220703
nazwa wnioskodawcy --------------------
kraj ------------------------------
stan ---------------------------
adres ---------------------------------
numer telefonu ----------------------------------
potrzebna kwota pożyczki ------------------------------------
wiek ------------------------------------
Trwanie ------------------------------------
stan cywilny --------------------------------

REKLAMA

# Wiosna

24.05.2019 20:26

Dzięki Wiośnie, każda Polka i Polak do 26 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować po Unii Europejskiej. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break