REKLAMA
REKLAMA


17.10.2012 13:38 #Pacjent1
W Bielańskim, zawsze były kolejki i zła organizacja. Dzielnica powinna podpisać kontrakty, albo z prywatnymi jednostkami, albo przekazać pieniądze innemu szpitalowi, który sobie poradzi.
Jeżeli, zaś nie można z niewiadomych przyczyn zlikwidować tej jednostki, to powinno się go odciążyć przekazując jak najwięcej środków i zadań do innych jednostek. Gmina zaś robi wszystko odwrotnie. Zabiera zadania i środki finansowe z przychodni i przekazuje szpitalowi, który radzi sobie jedynie z opieką stacjonarną.
17.10.2012 14:27 #byłem tam
Przychodnie przyszpitalne sprawiają wrażenie jak by wysyłano tam lekaży za karę. To chyba najbardziej zaniedbana działalność szpitala Bielańskiego.
Nocna pomoc powinna funkcjonowąć jak dawniej na Żeromskiego 15, a może Szajnochy. Nie wszystkie przypadki muszą być obsługiwane przez szpital.
Warto zapytać Burmistrza Bielan, co gmina zamierza zrobić w sprawie kolejek w szpitalu? Przecież tylko, gmina finansując dodatkowy punkt np. nocnej pomocy może poprawić jakość obsługi. Warto, zapytać Czy będzie chciała ?
23.10.2012 14:14 #adela
Niestety szpital bielański, a w szczególności jego SOR to dno!!! Można zdechnąć w poczekalni na podłodze,nikt się nawet nie zainteresuje,o szklance wody już nie wspominając.Natłok ludzi jest faktycznie ogromny.Ale podejście personelu SORU do techże pacjentów jest fatalne,uwłączające ludzkiej godności. Pacjenci są traktowani jak wrogowie i zło konieczne. Nie pozdrawiam.
29.08.2014 10:00 #Mieszkaniec Bielan
Szanowni Państwo, wczoraj spędziłem na SORze 8 godzin (od 15:30 do 23:30) czekając na przyjęcie. Pojechałem z moim tatą, który jest po udarze i miał zatrzymanie moczu, założony cewnik a w nim krwiomocz, i co jakiś czas płakał i zwijał się z bólu. Nie mogłem od niego odejść, żeby pójść po coś do picia albo jedzenia, bo musiałem mu trzymać ręce (ma odruch wyrywania sobie cewnika). O jakiej szklance wody tu mowa?! Ten system to jest jakiś kataklizm! Ludzie, dlaczego jeszcze nie ma rewolucji?! Te władze trzeba obalić i zaprowadzić inne porządki! Rząd Tuska czerpie ogromne przychody z podatków, liczone w biliardach złotych! Dostaje miliardy z UE i co?! Pytam, co?! I wciąż głosujecie na tego złodzieja?! Polska zasługuje na lepszy rząd. Ja mam dość uwłaczania mojej godności. Po wczorajszych przeżyciach powiedziałem dzieciom, że mają po studiach wyjechać z tego piekielnego kraju! Tu nie ma żadnych perspektyw! Nawet umrzeć za darmo nie można.
15.10.2014 22:34 #wies%u0142aw
Izba przyjęć szpitala Bielańskiego to tragedia. Komentować tego się nie da.To trzeba przeżyć.Choć może się nie udać.
19.10.2014 09:13 #Synek
A pomoc stomatologiczna to fikcja. Mame bolał ząb szukałem dyżuru stomalotogicznego na na całych Bielanach i Żoliborzu nikt jej nie pomógł za to płatnych gabinetów bez liku .Masz kasę nie ma problemu nie masz kasy cierp gryź poduszkę .
05.12.2014 21:31 #Jacek
Moim zdaniem szczerze mówiąc gorzej bywało a ludzie chwalili. Pozdrawiam.
15.01.2015 10:37 kate_ti
Dajcie spokój, ja też ostatnio naczekałem się w tym szpitalu. Obsługa to totalny chaos! Ktoś powinien się tym zająć...
21.01.2015 15:56 #Jowita
W październiku 2014 pojechałam na SOR z 75-letnią osobą ze skierowaniem od lekarza I kontaktu z rozpoznaniem obustronnego zapalenia płuc leczonego w domu antybiotykiem . Temperatura 38 stopni. Przyjechaliśmy w czwartek o 15, lekarz zbadał pacjenta o 21 i dał skierowanie na rtg. Tam czekaliśmy w kolejce ponad godzinę,potem jeszcze do godz.0,30 już w piątek, na wynik. Wtedy bardzo nieuprzejmy lekarz stwierdził, w oczekiwaniu na miejsce na oddziale.że pacjent zostaje na SORZ-e. Na szczęście miał leżankę, o koc musiałam prosić. Pan doktor kazał mi przyjechać rano ze śniadaniem. Przyjechałam, ale okazało się, ze jednak dostał kanapki. Siedziałam tam do 14, wyszłam na 10 minut i wtedy pani pielęgniarka kazała mu się przebierać w piżamę/miał podłączoną kroplówkę z antybiotykiem/, bo będzie przewieziony na oddział.

Po tej całej gehennie, dwutygodniowy pobyt na oddziale to już była kaszka z mleczkiem.
17.12.2015 06:34 #Zawiedziony
Ja juz ponad 4 godziny z mamą czekam najpierw mimo braku natłoku 3 godziny na przyjęcie mimo skierowania od lekarza. W 4 godz została pobrana krew i dwa razy próbowano jej podać lek przeciwbólowy na który jest uczulona. Oczywiście o ťym fakcie informowała pielęgniarki. Nic czekamy dalej podobno na usg około dwóch godzin jeszcze.
Jak wierzyć w tym kraju na służbę zdrowia! !!!!!!
28.09.2016 19:09 #załamana
jedna wielka tragedia! przyjechałam dzień po wypadku z silnymi bólami kręgosłupa i klatki piersiowej a lekarz mnie wyśmiał i twierdził że kłamie. czekałam 5 godzin, w gabinecie byłam 2 minuty. poszłam do innego lekarza okazało się że mam poważny uraz kręgosłupa. Ludzie omijajcie to miejsce z daleka!!!
18.10.2016 10:39 #Dziewczyna z bielan
Leczenie tu to jedna wielka porażka. Można umrzeć kilka razy zanim się cokolwiek załatwi!! Do głupiej rejestracji czeka się godzinami nie mówiąc już o lekarzu. Zdecydowanie nie polecam, lepiej pojechać do innego szpitala, wiadomo że też trzeba będzie czekać ale może nie aż tyle
09.11.2016 23:37 #9.11.2016
W trybie natychmiastowym należy zwolnić cały personel SOR szpitala bielańskiego.To jeden wielki skandal jak traktuje się tam pacjentów.
14.11.2016 15:08 Sara91
Też miałam nieprzyjemność znaleźć się na ich SORze..... chyba minęli się z powołaniem, bo zamiast ratować ludzi to każą im godzinami czekać na przyjęcie, a w tym czasie można zejść z tego świata...
20.01.2017 23:30 #hhh
nikt nikomu nie karze jechać na SOR do bielańskiego jeśli taki zły
06.02.2017 20:29 #Jolka
SOR w Bielańskim to dramat.Moja 84 letnia mama została tam przyjęta 2 lutego 2017 r po upadku z podejrzeniem złamania biodra.Najpierw nikt nie chciał mnie do niej wpuścić,zlitowała się w końcu uprzejma pielęgniarka.Gdy ją znalazłam leżała sama.pod pokojem B1, po przyjęciu przez lekarza i czekała na zawiezienie do rtg i tak przez 5 godzin.Wielokrotnie prosiłam pielęgniarki o przewiezienie na rtg,tłumaczyły mi że trzeba czekać i takie są procedury.Po 5 godzina dopchałam łóżko z mamą do pielęgniarek i wreszcie się zlitowały.Wynik rtg.miał zadecydować czy zostanie przyjęta na oddział czy wypisana do domu.Również musiałam wyprosić zmierzenie ciśnienia itd.Po rtg. lekarz stwierdził złamanie kości łonowej,wypis do domu bo to się leczy poprzez leżenie.Następnie 3 godziny oczekiwania na karetkę,bo tylko ta mogła przewieźć leżącą osobę do domu.Byłyśmy w szpitaku od 13 do 24.Na moje pytanie dlaczego to tak długo wszystko trwa,wytatuowany ,opryskliwy pielęgniarz powiedział ,że 8 godzin to i tak dobry wynik.Ciekawe czy też powiedziałby to swojej babci.Dlaczego ludzie po wypadkach są przyjmowani z ludźmi,którzy przychodzą z bzdurami.Starzy ludzie leżą na korytarzach,nikt do nich nie zagląda,skazani na cierpienie.Takiej Polski żeśmy się doczekali,gdzie ludzi ludzi traktują jak śmieci,taki jest SOR w Szpitalu Bielańskim.
03.05.2017 22:20 #gosc
Każdy inny SOR jest lepszy od Bielańskiego SOR (podobno) to czemu tyle ludzi chce się tam leczyć ? ot taka ciekawostka
31.05.2017 22:11 #pacjent
SOR bielański to dno
18.07.2017 19:02 #jknop
Czekałam od 4 rano do 8ej na przyjęcia przez chirurga, chociaz w tym czasie nie było pacjentów w poczekalni! Po prostu jedyny chirurg podobno był na oddziale. Jeden pan któy tez czekał, dosłownie zwijał sie z bolu, zero zainteresowania. Taki standard. Ale chyba w innych warszawskich szpitalach nie jest lepiej.

 218/1369 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany


treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki itp.: polskie, niemieckie,austriackie i inne, wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego, inne pamiątki i starocie związane z wojskowością i służbami mundurowymi. telefon: 518 507 460 e-mail: wojskowe-odznaki@wp.pl

Inne do wynajęcia
 Dzień dobry. Do wynajęcia miejsca paletowe w ogrzewanym magazynie, ok 900m2 w Tarnobrzegu( pogranicze woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego) Oferujemy m.in przyjmowanie, składowanie towaru, Co-Packing, wydawanie towaru, szybkie przeładunki typu cross-docking oraz własny transport, którymi realizujemy dystrybucje. Na magazynie i na placu zainstalowany jest video monitoring, oraz ochrona 24h. Zapraszam po więcej informacji j.drozd@mikolo.pl NIP. 864-176-08-61

Kursy, szkolenia
 Kurs wychowawcy wypoczynku oraz kurs kierownika wypoczynku to szkolenia przygotowujące do pełnienia roli w ramach kolonii, obozu, półkolonii, ferii zimowych oraz letnich wyjazdów. Ukończenie odpowiedniego kursu jest jednym z wymagań dotyczących kandydatów na wychowawcę kolonijnego lub kierownika wypoczynku. Kursy realizowane są w formule blended learning - część teoretyczna w formie e-learningu oraz część praktyczna w formie jednodniowego warsztatu. Kurs zakończony jest egzaminem. Czas realizacji części teoretycznej nie jest narzucony ani ograniczony. Uczestnicy mają dostęp do platformy 24h/dobę, do 30 dni po ukończeniu części praktycznej. Zapisy na kursy przez platformę: darschon.moodle.org.plNajbliższe terminy realizacji części praktycznej oraz egzaminów: Warszawa - 6.01.2018 Masz pytania? Skontaktuj się z nami: biuro.darschon@gmail.com | urszula.markiewicz.dar@gmail.com tel. 530 970 514 | 530 930 403 | od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Gastronomia
 Serwis - klimatyzacja, chłodnictwo, AGD - Warszawa Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i AGD na terenie Warszawy i okolic. Naprawiamy i serwisujemy klimatyzację, lady i witryny chłodnicze w gastronomii, lokalach usługowych, w domu i biurze. ESP Serwis kom: 730 525 007 email: biuro@naprawachlodni.pl www: http://naprawachlodni.pl


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.